Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Grip

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Grip
finger89

finger89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dajcie stronke z jakimś gripem bo ja nieumiem zrobić szukałem i nieznalazłem pls

*Napisane Dec 24, 2009, 11:03 am
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

finger89 powiedział(a):
nie umiem nie znalazłem

1. nie z czasownikami piszemy osobno
2. Po co ci grip do fb kup tape
3. GrandFingers

Napisane Dec 24, 2009, 11:10 am Ostatnio edytowane Dec 24, 2009, 11:12 am przez Pan6bober
Cart3r

Cart3r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cart3r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na Mitt skateboards jak coś kupisz do dostajesz w prezencie grip. Nie możesz iść do sklepu budowniczego i kupić papier ścierny ? Żal ...

Napisane Dec 24, 2009, 11:20 am
zielony8

zielony8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zielony8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokladnie idz do budowniczego i kup sobie papier scierny , lub zamow blat z mita i gratis dostajesz rozowy grip :)

Napisane Dec 24, 2009, 11:25 am
FingerBartek

FingerBartek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FingerBartek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamów sobie Riptape albo GF tape dobrze trzyma się palców i starcza na długo , a co do Mitt Tape nie polecam ! Szybko się zdziera i  jest gruby. Kup sobie tejp szybko się przestawisz z gripu na tejp .

Napisane Dec 24, 2009, 11:33 am Ostatnio edytowane Dec 24, 2009, 12:43 pm przez FingerBartek
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FingerBartek edytuj posty
I możesz jeszcze kupić tape birds

Napisane Dec 24, 2009, 11:39 am
siwyowp70

siwyowp70

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwyowp70 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tu masz odpowiedz:www.google.pl

Napisane Dec 24, 2009, 12:04 pm
FingerBartek

FingerBartek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FingerBartek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pan6bober powiedział(a):
FingerBartek edytuj posty
I możesz jeszcze kupić tape birds

jest już ok?
a co było źle?

Napisane Dec 24, 2009, 12:44 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siwy, po to jest forum, żeby można tą odpowiedź znaleźć na googlach potem.

Blokuje.

Napisane Dec 24, 2009, 5:08 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja