Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozosta貫 » Weso造ch 鈍i徠!

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Temat zablokowany Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Weso造ch 鈍i徠!
MagicFingers

MagicFingers

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to MagicFingers zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Weso造ch 鈍i徠 wszystkim fingerrajderom!

Napisane Dec 24, 2009, 12:05 pm
Cart3r

Cart3r

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Cart3r zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dzi瘯uj Nawzajem!
Wszystkiego najlepszego du穎 szcz窷cia, pomy郵no軼i, zdrowia, kasy, lepszych desek, wi璚ej trick闚 na fb, szcz窷cia, szcz窷cia i jeszcze raz kasy !

Napisane Dec 24, 2009, 12:08 pm
SkejtKamil

SkejtKamil

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to SkejtKamil zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja tak瞠 zycze wam ziomy duzo zdrowia szcz窷cia wymarzonego set up pod choinka i kasy :)

Napisane Dec 24, 2009, 12:16 pm
Woodek

Woodek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Woodek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

A ja wam 篡cze, 瞠by軼ie wydoro郵eli : *

Napisane Dec 24, 2009, 12:21 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Jasiur zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Woodek powiedzia(a):

tobie tez tego zycze a wszystkim innym nowych trickow na fb i duuuuzo niewgo stuffu w nowym roku :)

Napisane Dec 24, 2009, 12:24 pm
siwyowp70

siwyowp70

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to siwyowp70 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

a ja wab nic nie zycze pojeby;]nie nomzart wszystkiego naj naj najlepszego!!;]

Napisane Dec 24, 2009, 12:24 pm
foka2106

foka2106

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to foka2106 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

do陰czam sie: wiecznej zajawy, kasy, wymarzonego set-up'u, wymarzonego fingerparku w pokoju i sponsoringu z blackriver :D

Pozdro dla wszystkich fingerrider闚

Napisane Dec 24, 2009, 12:27 pm
Woodek

Woodek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Woodek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jasiur powiedzia(a):
Woodek powiedzia(a):

tobie tez tego zycze a wszystkim innym nowych trickow na fb i duuuuzo niewgo stuffu w nowym roku :)

haha damn, Synku!
to nie masz mi czego 篡czy  : <

Napisane Dec 24, 2009, 12:31 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

A ja 篡cz wszystkim wszystkiego najlepszego, zdrowia, niepo豉mania palc闚 w czasie jazdy xD, wymarzonego seta, jak najwi璚ej zajawki i 瞠by鄉y nigdy z tego nie wydoro郵eli :)

Napisane Dec 24, 2009, 12:33 pm
FingerBartek

FingerBartek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to FingerBartek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

do陰czam si: Weso造ch 安i徠 ! Dobrych trik闚 , niez造ch dziewczyn , du穎 kasy i sponsoringu :) pozdro

Napisane Dec 24, 2009, 12:39 pm
0wen

0wen

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to 0wen zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jo wszystkim wszystkiego najlepszego i czego sobie za篡czycie a woodkowi 篡cz 瞠by zm康rza i nie obra瘸 ludzi w tak pi瘯ny dzie :P

Napisane Dec 24, 2009, 1:14 pm
ensien

ensien

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ensien zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wszego najlepszego. Nigdy nie umia貫m pisa 篡cze :D A Woodek ma pewnie do豉 to sobie my郵i: O wigilia dzisiaj! To sobie powyzywam ludzi na forum, bo jestem od nich starszy o pare lat. =_=

PS po獞icz!

Napisane Dec 24, 2009, 1:34 pm
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

FingerBartek powiedzia(a):
do陰czam si: Weso造ch 安i徠 ! Dobrych trik闚 , niez造ch dziewczyn , du穎 kasy i sponsoringu :) pozdro

Napisane Dec 24, 2009, 2:12 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dukatSB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ensien powiedzia(a):
Wszego najlepszego. Nigdy nie umia貫m pisa 篡cze :D A Woodek ma pewnie do豉 to sobie my郵i: O wigilia dzisiaj! To sobie powyzywam ludzi na forum, bo jestem od nich starszy o pare lat. =_=

PS po獞icz!

Hahaha ;*

Napisane Dec 24, 2009, 2:18 pm
Olczan

Olczan

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Olczan zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

foka2106 powiedzia(a):
do陰czam sie: wiecznej zajawy, kasy, wymarzonego set-up'u, wymarzonego fingerparku w pokoju i sponsoringu z blackriver :D

Pozdro dla wszystkich fingerrider闚

Napisane Dec 24, 2009, 3:44 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Jasiur zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Woodek powiedzia(a):
Jasiur powiedzia(a):
Woodek powiedzia(a):

haha damn, Synku!
to nie masz mi czego 篡czy  : <

wychwalaj帷 sie wiekiem daleko nie zajdziesz. Skoro jeste juz taki dojrza造 powniene to wiedziec...

Napisane Dec 24, 2009, 4:18 pm
rower3

rower3

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rower3 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Napisane Dec 24, 2009, 4:20 pm
pxp

pxp

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to pxp zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

rower3 powiedzia(a):

Napisane Dec 24, 2009, 4:28 pm
kubiFB

kubiFB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kubiFB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

rower3 powiedzia(a):
do陰czam si: Weso造ch 安i徠 ! Dobrych trik闚 , niez造ch dziewczyn , du穎 kasy i sponsoringu  pozdro

Napisane Dec 24, 2009, 4:55 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Temat zablokowany Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja