Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Moderacja działu FB

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Moderacja działu FB
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jako, że w dziale FB robi się ostatnio syf i coraz więcej osób postuluje aby było więcej moderatorów...

Proponujcie w tym temacie kogo byście chcieli za moderatora.

Jeżeli wyjdzie z tego coś mądrego i osoba, którą wybierzecie, wyrazi taką ochotę może się stanie wola ludu.

Napisane Dec 29, 2009, 3:58 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm... czy ja wiem. Może Alf, może Woodek? Zyga, daj no kilka propozycji głosowania, hehe.

edit:

Zatem czekamy na dalsze propozycje.

Napisane Dec 29, 2009, 4:15 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 4:27 pm przez dukatSB
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
Hmmm... czy ja wiem. Może Alf, może Woodek? Zyga, daj no kilka propozycji głosowania, hehe.

Myślę, że Wy sami wiecie kto się do tego nadaje...

Napisane Dec 29, 2009, 4:19 pm
len95

len95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to len95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak w ogóle to Alf i inni nie zaglądają tu tylko na FR

Napisane Dec 29, 2009, 4:30 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem, nie wiem. To były tylko propozycje, bo w sumie sam tutaj zaglądam bardziej na "Ubrania", "zBUTowani" itp., ale ostatnio coraz częściej odwiedzam także dział "Fingerboard".

Napisane Dec 29, 2009, 4:31 pm
ziomniak7

ziomniak7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomniak7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W dziale Fb nie został już nikt ogarnięty , sami nowicjusze i dzieci neo. Wszyscy przenieśli się na inne forum. Dlatego głosujcie z pośród nowicjuszy.

Napisane Dec 29, 2009, 4:58 pm
MagicFingers

MagicFingers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MagicFingers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MagicFingers bedzie dobry

Napisane Dec 29, 2009, 5:03 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

głosuje na eskamilek skiba1999 oraz tego władce i pogromce fb riderów co robił nabór do timu!!

Napisane Dec 29, 2009, 6:24 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a może ja, ociekam zajebistością;d

Napisane Dec 29, 2009, 6:28 pm
AaDdHhDd

AaDdHhDd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AaDdHhDd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nikt ze "starszych" już tu nie zagląda, bo zrobił się po prostu syf. Przyszły dzieci i rozjebały cały dział. Ja tu czasem zaglądam i widzę co się dzieje. Może Ziomniak by został moderatorem. Bardzo ogarnięty ziomek.

Napisane Dec 29, 2009, 6:31 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikendy powiedział(a):
a może ja, ociekam zajebistością;d

może byc!!! ja siedząc tutaj przy kompie czuję twoja zajebistośc!

Napisane Dec 29, 2009, 6:34 pm
pxp

pxp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pxp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AaDdHhDd powiedział(a):
Nikt ze "starszych" już tu nie zagląda, bo zrobił się po prostu syf. Przyszły dzieci i roz*****ły cały dział. Ja tu czasem zaglądam i widzę co się dzieje. Może Ziomniak by został moderatorem. Bardzo ogarnięty ziomek.

masz racje te dzieci zrobiły tu taki syf, że szkoda gadać! moim zdaniem takie konta "super dzieci" powinny zostac usuniete!!!

a co do kandydata na moderatora to tez uważam, że ziomniak sie nadaje

Napisane Dec 29, 2009, 6:59 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 6:59 pm przez pxp
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chętnie mogę wam pomoderować, ogarniam to, umiem się posługiwać naszym ojczystym językiem. W fb jakoś nie siedzę mocno, ale orientuję się co i jak.
(nawiasem mówiąc jestem bardziej zajebisty od mikendego, nie słuchajcie go)

edit

Jasiur powiedział(a):
niebyłby

:)

Weźcie zróbcie ankietę, niech ogół głosuje - tak będzie chyba najlepiej.

Napisane Dec 29, 2009, 7:01 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 7:45 pm przez elmacio
pxp

pxp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pxp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem moderatorem powinien zostąć albo Ziomniak albo woodek.

Napisane Dec 29, 2009, 7:47 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 12:11 pm przez pxp
BoardOwiec

BoardOwiec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BoardOwiec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też mógłbym, wysławiać/pisać dobrze przecież umiem w fb już ze 3 lata siedzę, organizowałem meetingi i w ogóle.

Napisane Dec 29, 2009, 7:48 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 7:49 pm przez BoardOwiec
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Hahaha, wiedziałem, że tak będzie.

Napisane Dec 29, 2009, 7:49 pm
AaDdHhDd

AaDdHhDd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AaDdHhDd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):

Proponujcie w tym temacie kogo byście chcieli za moderatora.

To znaczy że piszemy kogo typujemy, a nie żebyście wychwalali samych siebie.

Napisane Dec 29, 2009, 7:52 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haha, chyba nie ogarniacie, o co chodzi. Nie wyobrażam sobie admina, który nie potrafi sklecić kliku zdań w miarę ludzki sposób. Co z tego, że jeździsz 2, 5 czy 10 lat, skoro po naszemu pisać nie umiesz  ^^)

Napisane Dec 29, 2009, 7:53 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 7:55 pm przez elmacio
paczek95r

paczek95r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paczek95r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kluha95 - na prezydenta

Napisane Dec 29, 2009, 7:56 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 8:02 pm przez paczek95r
BoardOwiec

BoardOwiec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BoardOwiec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elmacio powiedział(a):
Haha, chyba nie ogarniacie, o co chodzi. Nie wyobrażam sobie admina, który nie potrafi sklecić kliku zdań w miarę ludzki sposób. Co z tego, że jeździsz 2, 5 czy 10 lat, skoro po naszemu pisać nie umiesz  ^^)

Tak, w sumie prawda. Załóżmy że dostanie tą rolę ktoś kto napisze "uspokuj się" albo coś w tym stylu, a tego sobie nie wyobrażam.

Edit:

To, że kolegów non stop wychwalacie to źle, po samym nicku widać że ktoś ortografii nie zna, chyba że to specjalnie.  :stare:

Edit2:
@down

Fajnie że Alf, czy nawet Mzimiak tu często zaglądają.  :(

Napisane Dec 29, 2009, 7:57 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 8:00 pm przez BoardOwiec
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja