Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Moderacja działu FB

Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Moderacja działu FB
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jako, że w dziale FB robi się ostatnio syf i coraz więcej osób postuluje aby było więcej moderatorów...

Proponujcie w tym temacie kogo byście chcieli za moderatora.

Jeżeli wyjdzie z tego coś mądrego i osoba, którą wybierzecie, wyrazi taką ochotę może się stanie wola ludu.

Napisane Dec 29, 2009, 3:58 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra to ja proponuję zamknąć temat :)

Mamy teraz dwóch nowych modów:
- Woodek,
- Elmacio.

Congratulations!!!
A za to, że niby "za darmo" będą czyścić forum to powinniście im dziękować, a nie wyzywać. A jeżeli nie chcecie to możecie pójść z forum jak wam się wybór nie podoba! I w następnych tematach powinniśmy się powstrzymać z niepotrzebnymi komentarzami, kłótniami i tekstami typu "jestem za". Bo gadacie, że nikt nie ogarnie forum, ale niby "nikt nie ogarnie" tego forum, bo to przez was/nas nie da się ogarnąć! Pozdro!!! Jestem dobrej myśli i że niedługo będzie bardzo dobre forum i zgniecie one wszystkie inne! :P

Pomóżmy im i nie utrudniajmy pracy!

Napisane Jan 3, 2010, 8:37 pm
Dauer

Dauer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dauer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nowi moderatorzy = rewolucja na forum?

słuchaj nie mam dnia na żarty :(

Napisane Jan 3, 2010, 8:56 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ensien powiedział(a):
Dobra to ja proponuję zamknąć temat :)

Mamy teraz dwóch nowych modów:
- Woodek,
- Elmacio.

Congratulations!!!
A za to, że niby "za darmo" będą czyścić forum to powinniście im dziękować, a nie wyzywać. A jeżeli nie chcecie to możecie pójść z forum jak wam się wybór nie podoba! I w następnych tematach powinniśmy się powstrzymać z niepotrzebnymi komentarzami, kłótniami i tekstami typu "jestem za". Bo gadacie, że nikt nie ogarnie forum, ale niby "nikt nie ogarnie" tego forum, bo to przez was/nas nie da się ogarnąć! Pozdro!!! Jestem dobrej myśli i że niedługo będzie bardzo dobre forum i zgniecie one wszystkie inne! :P

Pomóżmy im i nie utrudniajmy pracy!

zgnieść to ono już zgniotło, bo gdzie indziej 13 latkowie piszą jak ich bomba po wiadrze trzyma po dziś dzień

Napisane Jan 3, 2010, 8:59 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jasiur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elmacio, błagam zamknij ten temat już bo ciągle wypowiadają się tu tacy kretyni jak Dauer :mad:

Napisane Jan 3, 2010, 8:59 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra - wszyscy w komplecie, więc temat zamykam : )

dżejmi - idziemy z nową rewoluacjąąąąą... :))))

Napisane Jan 3, 2010, 9:04 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2010, 4:58 pm przez jamie_thomas
Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja