Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Moderacja działu FB

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Moderacja działu FB
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jako, że w dziale FB robi się ostatnio syf i coraz więcej osób postuluje aby było więcej moderatorów...

Proponujcie w tym temacie kogo byście chcieli za moderatora.

Jeżeli wyjdzie z tego coś mądrego i osoba, którą wybierzecie, wyrazi taką ochotę może się stanie wola ludu.

Napisane Dec 29, 2009, 3:58 pm
pxp

pxp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pxp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AaDdHhDd powiedział(a):
Zyga powiedział(a):

Proponujcie w tym temacie kogo byście chcieli za moderatora.

To znaczy że piszemy kogo typujemy, a nie żebyście wychwalali samych siebie.

ja na poprzedniej stronie napisałem,że moderatorem mógłby zostac mzimak albo alf

Napisane Dec 29, 2009, 7:58 pm
KluHa95

KluHa95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KluHa95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

paczek95r powiedział(a):
kluha95

no w sumie mógłbym.
na fb się znam, na ortografii też.
Od Was zależy :)

Edit
Samo H a nie CH w nicku jest celowe :)

Napisane Dec 29, 2009, 8:01 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 8:58 am przez KluHa95
skater9595

skater9595

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater9595 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myślę, że nadawałbym się do tej roli jako, że mam 5 z polskiego i znam dobrze ortografię. Sumiennie podszedłbym do roli moderatora ponieważ irytują już mnie posty w nieuszanowaniem języka Polskiego w postach. Ogólnie w fb siedzę rok z kawałkiem i często przebywam na andegrand.pl .

Napisane Dec 29, 2009, 8:01 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 8:07 pm przez skater9595
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra, panowie, administrator musi być przede wszystkim konkretny, musi umieć ułożyć normalne zdanie złożone, znać się troszkę na rzeczy i być konsekwentny. Nie typujcie siebie, to nie zgłaszanie swojej kandydatury. Jak ktoś was będzie chciał to wtedy ogarniecie to w tym topicu. Ja jeżdżę na fb, według mnie spełniam wszystkie powyższe kryteria i co z tego? Nikt mnie nie typuje, pociąć się mam?

Napisane Dec 29, 2009, 8:02 pm
BoardOwiec

BoardOwiec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BoardOwiec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No nie, to sprawa tych którzy wybierają, a pojęcie jest potrzebne o wszystkim, nie tylko o poprawności wysławiania się, choć to właśnie jest najważniejsze.  :)

Napisane Dec 29, 2009, 8:04 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skater9595 powiedział(a):
Myślę, że nadawałbym się do tej roli jako, że mam 5 z Polskiego i znam dobrze ortografię. Sumiennie podszedłbym do roli moderatora ponieważ irytują już mnie posty w nieuszanowaniem języka Polskiego w postach. Ogólnie w fb siedzę rok z kawałkiem i często przebywam na andegrand.pl .
Polskiego z malej, mój mały polonisto ; *

Napisane Dec 29, 2009, 8:05 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chce, ja chce!
już ja zrobie porządek.

Napisane Dec 29, 2009, 8:52 pm
zielony8

zielony8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zielony8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Proponuje ALFA :D ogarnia chłopak i tyle

Napisane Dec 29, 2009, 8:56 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DukatSb bo z nim wszystko uda sie ; ]

Napisane Dec 29, 2009, 9:00 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chetnie bym się tym zajął
siedze w fb ponad 4 lata to raczej wiem co jak i gdzie. więc byłbym dobrym modem. głosowac na mnie.

Proponuje siebie i woodka. elo.

Napisane Dec 29, 2009, 9:01 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 9:06 pm przez BlackGang
AaDdHhDd

AaDdHhDd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AaDdHhDd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Proponuje: Woodek, BlackGang albo Ziomniak

Napisane Dec 29, 2009, 9:13 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasiur powiedział(a):
dukatSB powiedział(a):
Dobra, panowie, administrator musi być przede wszystkim konkretny, musi umieć ułożyć normalne zdanie złożone, znać się troszkę na rzeczy i być konsekwentny. Nie typujcie siebie, to nie zgłaszanie swojej kandydatury. Jak ktoś was będzie chciał to wtedy ogarniecie to w tym topicu. Ja jeżdżę na fb, według mnie spełniam wszystkie powyższe kryteria i co z tego? Nikt mnie nie typuje, pociąć się mam?

teraz tez siebie zachwalasz, mistrzu. Tak szczerze powiem że użytkowników na tym portalu którzy jeżdzą na fb jest sporo a nie znamy się aż tak dobrze żeby kogoś typować...

Chyba nie zrozumiałeś przesłania inteligencie.

Napisane Dec 29, 2009, 9:22 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli to coś da moge powiedzieć że po ponad 5 latach siedzenia w fb, naprawde ogarniam dużo rzeczy. dzięki za wszystkie głosy.

Napisane Dec 29, 2009, 9:25 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MagicFingers powiedział(a):
Siedzę w tym już 21 lat, byłem w teamie Brr, Winkler Wheels i Flat Face, mam 6+ z polskiego, bawełniane gacie i umiem szyć.

własnie takich ludzi trzeba z tąd usunąć

@down
proszę.

Napisane Dec 29, 2009, 9:36 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 9:47 pm przez BlackGang
MagicFingers

MagicFingers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MagicFingers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackGang powiedział(a):
MagicFingers powiedział(a):
Siedzę w tym już 21 lat, byłem w teamie Brr, Winkler Wheels i Flat Face, mam 6+ z polskiego, bawełniane gacie i umiem szyć.

własnie takich ludzi trzeba z tąd usunąć

przepraszam

Napisane Dec 29, 2009, 9:46 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skater9595 powiedział(a):
Myślę, że nadawałbym się do tej roli jako, że mam 5 z polskiego i znam dobrze ortografię. Sumiennie podszedłbym do roli moderatora ponieważ irytują już mnie posty w nieuszanowaniem języka Polskiego w postach. Ogólnie w fb siedzę rok z kawałkiem i często przebywam na andegrand.pl .

Jakieś próby podrobienia mojego podania? Tak w ogóle, czemu przy nickach nie widać statusów, co? Mi sie np. podobało jak pod RWTFem pisało 'Wypodaniosyłacz' ;)

Szczerze, to myśle, że admini powinni kogoś wytypować, bo jak widać, już w temacie jest lekki burdel.

Napisane Dec 29, 2009, 10:07 pm
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Woodek powinien być adminstratorem

Napisane Dec 29, 2009, 10:10 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2009, 10:16 pm przez kacperskate
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Wyjeżdżam jutro rano, wracam 2 stycznia, więc jeśliby się coś działo, nie bądźcie zdziwieni, że nie daje znaku życia, elo.

Napisane Dec 29, 2009, 11:00 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak, fanklub elmacio stanowczo domaga się jego moda <3

Napisane Dec 30, 2009, 2:49 am
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elmacio i zaraz spokój tu będzie

Napisane Dec 30, 2009, 4:12 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja