Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Moderacja działu FB

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Moderacja działu FB
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jako, że w dziale FB robi się ostatnio syf i coraz więcej osób postuluje aby było więcej moderatorów...

Proponujcie w tym temacie kogo byście chcieli za moderatora.

Jeżeli wyjdzie z tego coś mądrego i osoba, którą wybierzecie, wyrazi taką ochotę może się stanie wola ludu.

Napisane Dec 29, 2009, 3:58 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elmacio powiedział(a):
Ja chętnie mogę wam pomoderować, ogarniam to, umiem się posługiwać naszym ojczystym językiem. W fb jakoś nie siedzę mocno, ale orientuję się co i jak.
(nawiasem mówiąc jestem bardziej zajebisty od mikendego, nie słuchajcie go)

edit

Jasiur powiedział(a):
niebyłby

:)

Weźcie zróbcie ankietę, niech ogół głosuje - tak będzie chyba najlepiej.

Żeby robić ankietę trzeba mieć kilka propozycji i po to jest ten temat.

Napisane Dec 30, 2009, 8:02 am
miki95

miki95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
łudek

i
  BlackGang

Napisane Dec 30, 2009, 9:14 am Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 9:15 am przez miki95
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackGang powiedział(a):
chetnie bym się tym zajął
siedze w fb ponad 4 lata to raczej wiem co jak i gdzie. więc byłbym dobrym modem. głosowac na mnie.

Proponuje siebie i woodka. elo.

Twoja ilość banów przekracza wszelkie normy.

Napisane Dec 30, 2009, 9:27 am
lucasbrr

lucasbrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucasbrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje zdanie woodek ziomniak blackgang i alf

Napisane Dec 30, 2009, 9:53 am
Kosa1807

Kosa1807

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kosa1807 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha, tutaj też burdel na kółkach nowicjusze robicie? ; o
jak dla mnie admin należy się : BG i woodkowi.

po co piszecie : alf, jak on prawdopodobnie już nie wchodzi na to forum ?

Napisane Dec 30, 2009, 10:37 am
Alex96

Alex96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alf i Woodek, znają się na życiu i nie robią syfu. Przynajmniej likwidwali by większość tych syfiastych tematów i postów. Zawsze modaratorem mogę być ja  ^^) Pozdro :P

Napisane Dec 30, 2009, 11:12 am
minastir

minastir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to minastir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o mnie już zapomnieliście? xd
nie no Alf tu raczej nie będzie modem, rzadko zagląda na a.pl
Woodek jak najbardziej tak ;)

Mało tu jest osób, które by nadawały się na moda. Same świeżaki ogarnęły forum. Ci bardziej znani userzy robią se zwały, zakładają tematy dla brechtu. 

Napisane Dec 30, 2009, 11:32 am
Alex96

Alex96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam się z Minastirem odnośnie tych "zwał". A tak w ogóle to Woodek i ch&j, nie znajdziemy bardziej uznanej osoby na tym forum

Napisane Dec 30, 2009, 11:35 am
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

minastir powiedział(a):
Ci bardziej znani userzy robią se zwały, zakładają tematy dla brechtu. 

... i otrzymują regularnie bany udowadniając jednocześnie, że nie powinni moderować.

Napisane Dec 30, 2009, 11:37 am
JurAnT999

JurAnT999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JurAnT999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mógłbym również zostać moderatorem, jak poprzedni co się wychwalali, ja również potrafię się posługiwać poprawnie językiem polskim, w fb siedzę już dwa lata, nawet meeting już organizowałem, ale nie w tym rzecz. Jak widzę co się tu dzieje to mnie boli  :mad:. Rzeczywiście mało ogarniętych osób tu już zostało, a na a.pl zaglądam kilka razy dziennie i jak widzę powstałe tu tematy to się modle żeby wbił moderator ;)
Ja po prostu chciałbym się tym zająć.

Napisane Dec 30, 2009, 12:06 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 12:13 pm przez JurAnT999
minastir

minastir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to minastir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JurAnT999 powiedział(a):
Ja mógłbym również zostać moderatorem, jak poprzedni co się wychwalali, ja również potrafię się posługiwać poprawnie językiem polskim, w fb siedzę już dwa lata, nawet meeting już organizowałem, ale nie w tym rzecz. Jak widzę co się tu dzieje to mnie boli  :mad:. Rzeczywiście mało ogarniętych osób tu już zostało, a na a.pl zaglądam kilka razy dziennie i jak widzę powstałe tu tematy to się modle żeby wbił moderator ;)

mnie bolało jak ty głupoty na tym forum wypisywałeś.

Napisane Dec 30, 2009, 12:30 pm
Alex96

Alex96

Member
Wyświetl posty

minastir powiedział(a):
JurAnT999 powiedział(a):

mnie bolało jak ty głupoty na tym forum wypisywałeś.

Teraz każdy mówi że chce być moderatorem, a potem i tak się nie wywiążą, bo  żeby ogarnąć to gówno, potrzebne by było inne podejście do sprawy ze strony użytkowników forum. Ale zobaczymy kto zostanie wybrany. Może jeszcze coś będzie z tego  :rolleyes:

Napisane Dec 30, 2009, 12:37 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 12:38 pm przez Alex96
ziomniak7

ziomniak7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomniak7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie głosować na mnie bo i tak nie wchodzę na to gówniane forum.

Napisane Dec 30, 2009, 12:41 pm
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możecie na mnie głosować.

Napisane Dec 30, 2009, 12:47 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 12:48 pm przez dawciooo12
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogólnie jest taki problem że bardziej ogarnięte ziomki w to nie wejdą i tyle ^^)

na forum jestem chyba ze 6 lat, ale takich cudów nie widziałem ;)

Napisane Dec 30, 2009, 12:59 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 1:02 pm przez mullen_pawel
Kosa1807

Kosa1807

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kosa1807 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mullen też ogarnięty, no i minastir też :)
i tak te forum jest przegrane
nie miał się nikt nim zająć przez pewnien okres, i teraz nastały czasy anarchii.

gdzie ten ander z przed 3 lat .. :(

Napisane Dec 30, 2009, 1:10 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JurAnT999 powiedział(a):

Nie możemy Ci pomóc, jesteś Jurandem.

Jeszcze raz powatrzam: Woodek, Ziomniak.

Napisane Dec 30, 2009, 1:10 pm
minastir

minastir

Member
Wyświetl posty

dukatSB powiedział(a):

Jeszcze raz powatrzam: Woodek, Ziomniak.

ziomniak7 powiedział(a):
Nie głosować na mnie bo i tak nie wchodzę na to gówniane forum.

Napisane Dec 30, 2009, 1:31 pm
MagicFingers

MagicFingers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MagicFingers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chcę być modem bo tak.

Napisane Dec 30, 2009, 1:55 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ups, sorry, mój błąd. Nie zauważyłem, zwracam honor. ;)

Napisane Dec 30, 2009, 1:55 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja