Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Moderacja działu FB

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Moderacja działu FB
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jako, że w dziale FB robi się ostatnio syf i coraz więcej osób postuluje aby było więcej moderatorów...

Proponujcie w tym temacie kogo byście chcieli za moderatora.

Jeżeli wyjdzie z tego coś mądrego i osoba, którą wybierzecie, wyrazi taką ochotę może się stanie wola ludu.

Napisane Dec 29, 2009, 3:58 pm
JurAnT999

JurAnT999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JurAnT999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
JurAnT999 powiedział(a):
Ja mógłbym również zostać moderatorem, jak poprzedni co się wychwalali, ja również potrafię się posługiwać poprawnie językiem polskim, w fb siedzę już dwa lata, nawet meeting już organizowałem, ale nie w tym rzecz. Jak widzę co się tu dzieje to mnie boli  :mad:. Rzeczywiście mało ogarniętych osób tu już zostało, a na a.pl zaglądam kilka razy dziennie i jak widzę powstałe tu tematy to się modle żeby wbił moderator ;)
Ja po prostu chciałbym się tym zająć.

Nie możemy Ci pomóc, jesteś Jurandem.

Jeszcze raz powatrzam: Woodek, Ziomniak.

ja nie potrzebuje pomocy, ja chce pomóc, a tak w ogóle to jestem juranT. Lepiej wybierzcie już tego moderatora bo tu się powoli robi syf.

*Napisane Dec 30, 2009, 5:17 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomniak7 powiedział(a):
Nie głosować na mnie bo i tak nie wchodzę na to gówniane forum.

w sumie tak samo mysle. mam sentyment do a.pl ale tego juz sie nie da uratowac :) jak był czas na to to admini zaspali, teraz jest za pozno. i dalej by tak było, gdyby nie moj pm do zygi o tym walsnie

R.I.P. Andegrand.pl [*]
Wypi erda lam z tąd i naarzie nie wracam. elo i dzieki.

Napisane Dec 30, 2009, 5:25 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 5:26 pm przez BlackGang
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BG jaka szkoda :P normalnie scena jak z mody na sukces albo innego badziewnego serialu..

chyba trzeba tydzień żałoby narodowej zrobić, bo BG opuszcza a.pl :(

Napisane Dec 30, 2009, 5:36 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mullen_pawel powiedział(a):
BG jaka szkoda :P normalnie scena jak z mody na sukces albo innego badziewnego serialu..

chyba trzeba tydzień żałoby narodowej zrobić, bo BG opuszcza a.pl :(

No troszkę przypał. ;)

Napisane Dec 30, 2009, 5:40 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przypał ze opuszcza czy że nam się żali z tego powodu??

Napisane Dec 30, 2009, 5:42 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

skąd wiesz co miał na myśli dukat :stare:

Napisane Dec 30, 2009, 5:56 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

synu, jakbys widział jak a.pl wygladał 4 lata temu to tez bys taki przypał robił
A myslsiz ze czemu wiekszosc czolowych riderow sie wypieło na a.pl?

Napisane Dec 30, 2009, 5:58 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 6:05 pm przez BlackGang
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

bo większość nie jeździ??  ^^)

nikt już nie zmieni tego.. nie ma już takiej zajawy jak kiedyś, jak był a-zine itp. ^^)

Napisane Dec 30, 2009, 6:09 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 6:10 pm przez mullen_pawel
ROOkIEE

ROOkIEE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ROOkIEE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackGang powiedział(a):
synu, jakbys widział jak a.pl wygladał 4 lata temu to tez bys taki przypał robił
A myslsiz ze czemu wiekszosc czolowych riderow sie wypieło na a.pl?

historia przyjacielu :]

Napisane Dec 30, 2009, 6:34 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jasiur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mullen_pawel powiedział(a):
bo większość nie jeździ??  ^^)

nikt już nie zmieni tego.. nie ma już takiej zajawy jak kiedyś, jak był a-zine itp. ^^)

o azinie to rzeczywiscie mozna powiedziec R.I.P

Napisane Dec 30, 2009, 6:37 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jasiur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PPDA powiedział(a):
jasiur cio.to przestan *****lic jak tutaj nie bylo bla bla bo jestes tu raptem rok i pierd.olisz a gowno wiesz bo ten syf jest juz od dawien dawna i tyle a ty udajesz za prosa siebie, wykorzystujesz to ze nie ma liczby postow w profilu i nikt nie sprawdzi tego co pisales a pier.doliles same bzdury i robiles tez niezly syf i nadal robisz. prawda jest taka ze na to forum loguje sie codzien kilkadziesiat nowych dzieci o nickach "piotruśfb" "ziomuś125" i inne cioty. tutaj juz sie nic nie zmieni po prostu admini moderatorzy zj.ebali i tyle. na tej stronie nagromadzilo sie samo gowno i nie ma nikogo konkretnego nic nie uratujecie nic nie zrobicie nic nie zdzialacie, bo w tym temacie i tak probuja sie przescigac cio.ty o nickach typu "eloskater9302" itp ktorych nikt nie zna w swiecie fb a *****la jak to oni siedza 3 lata w fb to ich pasja codzien odwiedzaja portal syfu nie robia itp nei mowie ze wszyscy ale 99% z tego tematu to elo ziomeczki ktore gowno wiedza, w sumie to 99 portalu to wlasnie takie ziomeczki
pozdro prosy, chu.ja zdzialacie elo

sam masz 300 dni na portalu i tak samo zje.bany login jak inni. I pewnie powiesz ze miales wczesniej konto - gówno mnie to obchodzi. nie robie z siebie żadnego prosa,  może kiedys pisałem jakieś pierdoły ale ten temat jest po to żeby wybrać nowego moderatora i żeby takich pierdół nie było. elo.

Napisane Dec 30, 2009, 6:56 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 6:59 pm przez Jasiur
flip64

flip64

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flip64 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja głosuje na magicfingers!
Koleś spoko. :) :) :) :) :)

Napisane Dec 30, 2009, 6:57 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wyświetl posty

Kosa1807 powiedział(a):
na takiej zasadzie to jest - teraz raczej nie da się z tym nic zrobić - kiedyś a.pl to było coś. zaczynałem z fb jakieś 4 lata temu - wtedy to ogarnięte te forum było - szacunek do ludzi był. a nie teraz byle gówniarz wbija na forum. i błagam gościa, który da komuś temu adma - niech przypadkiem nie daje go jesiorowi..

i tak nie uważam by dało rade coś zrobić z tym forum - ew. dogadać się z dobrymi rajderami, którzy siedzą w tym nierzadko 2 razy więcej niż np. ja i od nowa stworzyć nowe forum.

pozdrawiam

ps Jesior najlepiej zrobisz jak opuścisz te forum raz na zawsze. takim dzieciakom - *****a*aj!

sory za hejta ale taka jest prawda

powoli zaczyna mnie to wkur.wiać. CAŁY CZAS BIADOLICIE "JAK TO BYŁO FAJNIE JAK ZACZYNAŁEM JEZDZIC BYLO ZAJE.BISCIE, KIEDYS, FAJNIE FAJNIE". Nie lepiej spróbować stworzyć tu coś nowego?

Napisane Dec 30, 2009, 7:01 pm
flip64

flip64

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flip64 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Popieram kosa nie kłócić się.

Napisane Dec 30, 2009, 7:03 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wyświetl posty

PPDA powiedział(a):
Jasiur powiedział(a):
PPDA powiedział(a):
jasiur cio.to przestan *****lic jak tutaj nie bylo bla bla bo jestes tu raptem rok i pierd.olisz a gowno wiesz bo ten syf jest juz od dawien dawna i tyle a ty udajesz za prosa siebie, wykorzystujesz to ze nie ma liczby postow w profilu i nikt nie sprawdzi tego co pisales a pier.doliles same bzdury i robiles tez niezly syf i nadal robisz. prawda jest taka ze na to forum loguje sie codzien kilkadziesiat nowych dzieci o nickach "piotruśfb" "ziomuś125" i inne cioty. tutaj juz sie nic nie zmieni po prostu admini moderatorzy zj.ebali i tyle. na tej stronie nagromadzilo sie samo gowno i nie ma nikogo konkretnego nic nie uratujecie nic nie zrobicie nic nie zdzialacie, bo w tym temacie i tak probuja sie przescigac cio.ty o nickach typu "eloskater9302" itp ktorych nikt nie zna w swiecie fb a *****la jak to oni siedza 3 lata w fb to ich pasja codzien odwiedzaja portal syfu nie robia itp nei mowie ze wszyscy ale 99% z tego tematu to elo ziomeczki ktore gowno wiedza, w sumie to 99 portalu to wlasnie takie ziomeczki

sam masz 300 dni na portalu i tak samo zje.bany login jak inni. I pewnie powiesz ze miales wczesniej konto - gówno mnie to obchodzi

odpowiem ze jestes cipeczka i lamus. jebie mnie to ile mam dni, masz racje kont mialem moze 12, w przeciwienstwqie do ciebie sukinkocie nie pierd.ole jaki jestem pro i ze moge byc modem, bo mam na to wy*****ne

własnie - ty masz wyje.bane, a moze ja mam ochote przywrócić to forum do stanu uzywalności.

Dobra nieważne widze że jak chce sie tu cos zrobić, naprawić to zawsze znajdą się cwaniaczki które powiedzą że mam tylko 300 dni na portalu i niewiem jak to było wczesniej wiec sie nie nadaje. A tak na marginesie to gdzie byliscie Wy - wielcy bohaterowie gdy forum upadało? gdzie byliscie?!

Napisane Dec 30, 2009, 7:06 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 7:08 pm przez Jasiur
flip64

flip64

Member
Wyświetl posty

Jasiur powiedział(a):
PPDA powiedział(a):
Jasiur powiedział(a):
PPDA powiedział(a):

sam masz 300 dni na portalu i tak samo zje.bany login jak inni. I pewnie powiesz ze miales wczesniej konto - gówno mnie to obchodzi

odpowiem ze jestes cipeczka i lamus. jebie mnie to ile mam dni, masz racje kont mialem moze 12, w przeciwienstwqie do ciebie sukinkocie nie pierd.ole jaki jestem pro i ze moge byc modem, bo mam na to wy*****ne

własnie - ty masz wyje.bane, a moze ja mam ochote przywrócić to forum do stanu uzywalności.

O byle gówno się kłócić jasiur jesteś dziecko i tyle.

Napisane Dec 30, 2009, 7:07 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wyświetl posty

flip64 powiedział(a):
Jasiur powiedział(a):
PPDA powiedział(a):
Jasiur powiedział(a):
PPDA powiedział(a):

O byle gówno się kłócić jasiur jesteś dziecko i tyle.

nie dam sobie w kasze dmuchać.

Napisane Dec 30, 2009, 7:09 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

jak dla mnie tematy o cycach mogą być byle z kultura :P

Napisane Dec 30, 2009, 7:20 pm
flip64

flip64

Member
Wyświetl posty

Jak dla mnie tego forum nie da się już uratować lepiej wejść na fingerskate zero spamu
i wszyscy siebie szanują. :)

Napisane Dec 30, 2009, 7:25 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

ta i zagrać w skate z gościem który robi oli i jest kozak na necie wymiata itp. :stare:

edit.
jedyna rada to wieksza ilość modów która by banowała od razu takie dzieciaki z pod ciemnej gwiazdy ^^)

żal mnie ściaska co się z ta dzieciarnią porobiło. za pare lat jak dorosną to beda takie akcje sie w Polsce dziać ze szok ^^) wbije se człowiek kulturalnie do jakiegoś klubu a tam banda dzieci neo i szaleja :stare:

Napisane Dec 30, 2009, 7:27 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 7:31 pm przez mullen_pawel
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja