Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Moderacja działu FB

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Moderacja działu FB
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jako, że w dziale FB robi się ostatnio syf i coraz więcej osób postuluje aby było więcej moderatorów...

Proponujcie w tym temacie kogo byście chcieli za moderatora.

Jeżeli wyjdzie z tego coś mądrego i osoba, którą wybierzecie, wyrazi taką ochotę może się stanie wola ludu.

Napisane Dec 29, 2009, 3:58 pm
AaDdHhDd

AaDdHhDd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AaDdHhDd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ludzie ogarnijcie się. W tym temacie mieliśmy dać propozycje kto może być nowym moderatorem, a Wy się kłócicie i robicie niepotrzebnie syf.

Polecam: Woodka, Minastira

Napisane Dec 30, 2009, 7:27 pm
Kosa1807

Kosa1807

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kosa1807 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasiur powiedział(a):
flip64 powiedział(a):
Jasiur powiedział(a):
PPDA powiedział(a):
Jasiur powiedział(a):
PPDA powiedział(a):
jasiur cio.to przestan *****lic jak tutaj nie bylo bla bla bo jestes tu raptem rok i pierd.olisz a gowno wiesz bo ten syf jest juz od dawien dawna i tyle a ty udajesz za prosa siebie, wykorzystujesz to ze nie ma liczby postow w profilu i nikt nie sprawdzi tego co pisales a pier.doliles same bzdury i robiles tez niezly syf i nadal robisz. prawda jest taka ze na to forum loguje sie codzien kilkadziesiat nowych dzieci o nickach "piotruśfb" "ziomuś125" i inne cioty. tutaj juz sie nic nie zmieni po prostu admini moderatorzy zj.ebali i tyle. na tej stronie nagromadzilo sie samo gowno i nie ma nikogo konkretnego nic nie uratujecie nic nie zrobicie nic nie zdzialacie, bo w tym temacie i tak probuja sie przescigac cio.ty o nickach typu "eloskater9302" itp ktorych nikt nie zna w swiecie fb a *****la jak to oni siedza 3 lata w fb to ich pasja codzien odwiedzaja portal syfu nie robia itp nei mowie ze wszyscy ale 99% z tego tematu to elo ziomeczki ktore gowno wiedza, w sumie to 99 portalu to wlasnie takie ziomeczki
pozdro prosy, chu.ja zdzialacie elo

sam masz 300 dni na portalu i tak samo zje.bany login jak inni. I pewnie powiesz ze miales wczesniej konto - gówno mnie to obchodzi

odpowiem ze jestes cipeczka i lamus. jebie mnie to ile mam dni, masz racje kont mialem moze 12, w przeciwienstwqie do ciebie sukinkocie nie pierd.ole jaki jestem pro i ze moge byc modem, bo mam na to wy*****ne

własnie - ty masz wyje.bane, a moze ja mam ochote przywrócić to forum do stanu uzywalności.

O byle gówno się kłócić jasiur jesteś dziecko i tyle.

nie dam sobie w kasze dmuchać.

ahahahahahahaha ty się jasurku-obszczurku nie pogrążaj. jeszcze zakłada tematy jak się jeździ na micie aahahahahahahahah. pozdro ziomek - i ty chcesz adma?

nobq ; ******

Napisane Dec 30, 2009, 7:33 pm
flip64

flip64

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flip64 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To że jeździ na micie to nie noob dużo ludzi jeździ na micie w dodatku nie nobow
jasiut tak czy siak moderator ty nie bedziesz.

Napisane Dec 30, 2009, 7:42 pm
Kosa1807

Kosa1807

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kosa1807 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czytaj ze zrozumieniem. on założył temat pytając się, jak jeździ się na micie. a niby siedie w FB 3 lata. po 3 latach wiedziałby, jak się jeździ na praktycznie 1 drewnie większości rajderów.

nigdzie nie napisałem, że jest nobem, bo jeździ na micie.

Napisane Dec 30, 2009, 7:46 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wystarczy spojrzeć na temat Miejscówki Bydgoszcz czy coś w ten klimat...

jakiś dzieciak zada pytanie... jakiś MagicFingers o niskim poziomie inteligencji rzuci dennym żartem ...i co... cała banda dzieciaków typu rajder 69 , misiofb itp małpują po nim... ^^)

a tu jeszcze ludzie chcą żeby ten magicznepalce został modem ^^)

Napisane Dec 30, 2009, 7:46 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PPDA powiedział(a):
jasiur cio.to przestan *****lic jak tutaj nie bylo bla bla bo jestes tu raptem rok i pierd.olisz a gowno wiesz bo ten syf jest juz od dawien dawna i tyle a ty udajesz za prosa siebie, wykorzystujesz to ze nie ma liczby postow w profilu i nikt nie sprawdzi tego co pisales a pier.doliles same bzdury i robiles tez niezly syf i nadal robisz. prawda jest taka ze na to forum loguje sie codzien kilkadziesiat nowych dzieci o nickach "piotruśfb" "ziomuś125" i inne cioty. tutaj juz sie nic nie zmieni po prostu admini moderatorzy zj.ebali i tyle. na tej stronie nagromadzilo sie samo gowno i nie ma nikogo konkretnego nic nie uratujecie nic nie zrobicie nic nie zdzialacie, bo w tym temacie i tak probuja sie przescigac cio.ty o nickach typu "eloskater9302" itp ktorych nikt nie zna w swiecie fb a *****la jak to oni siedza 3 lata w fb to ich pasja codzien odwiedzaja portal syfu nie robia itp nei mowie ze wszyscy ale 99% z tego tematu to elo ziomeczki ktore gowno wiedza, w sumie to 99 portalu to wlasnie takie ziomeczki

popieram w 100%

Napisane Dec 30, 2009, 7:48 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PPDA powiedział(a):

I ja popieram, nie rozumiem takiego stanu rzeczy. Forum opanowała chmara dwunastolatków, które tylko syfią, a nic nie wnoszą do forum.

popieram w 100%

Napisane Dec 30, 2009, 8:20 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 8:21 pm przez elmacio
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I to jest właśnie magia forum.andegrand.pl. Zakłada się topic w celu wyboru człowieka, który zrobi porządek z syfem na forum. I owi kandydaci z Bożej łaski zaczynają kłócić się między sobą i... robią syf w temacie. Hmmm... moim zdaniem coś tu jest nie tak. Przemyślcie ten temat. Ja oczywiście nie mam najmniejszego  zamiaru zgłaszać swojej osoby na owe stanowisko, ponieważ nie uważam się za wystarczająco kompetentnego w temacie fingerboardingu i "sprzątania" forum.

Napisane Dec 30, 2009, 8:39 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PRZESTAŃCIE!

Kandydaci na moderatora zostali już wytypowani, według mnie starczą te głosy, które są, bo raczej nikogo konkretniejszego nie weźmiecie. Przestańcie robić syf wreszcie, jak dla mnie temat zakończony. Teraz tylko czekać na odzew Zygi w tej sprawie. Jak chcecie się jechać od "ciot" to jest gg, Skype, PM, ale nie na forum, bo właśnie przez takie dyskusje powstało coś takiego, jak jest teraz. Pamiętam, jak rejestrowałem konto 'finger12' na portalu, wtedy była kultura i klimat do zniesienia, ale teraz?! Zajmijcie się czym innym.

Napisane Dec 30, 2009, 8:51 pm
PPDA

PPDA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PPDA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zostaw virusona, on chce byc elo

Napisane Dec 30, 2009, 9:04 pm
viruson

viruson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viruson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mullen_pawel powiedział(a):
viruson prosze ^^)

no po co ci modzi jak i tak jest syf ?

Napisane Dec 30, 2009, 10:10 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie a jedynym ratunkiem dla tego działu to zamknąć go w pizdu na czas nieokreślony, poczekać aż dzieciaki ogarną hormony ew aż sobie pójdą, później otworzyć forum i pilnować go a nie opierniczać się. Dawać warny za wszystko co jest nie tak (prowokacje, idiotyzm itd) i nie banować po 5 warnach tylko po drugim. Jeżeli dostaniesz 1 warna to sie pilnuj jak dostaniesz kolejnego to za przeproszeniem wyp***laj.

Napisane Dec 30, 2009, 10:34 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elek93 powiedział(a):
Według mnie a jedynym ratunkiem dla tego działu to zamknąć go w pizdu na czas nieokreślony, poczekać aż dzieciaki ogarną hormony ew aż sobie pójdą, później otworzyć forum i pilnować go a nie opierniczać się. Dawać warny za wszystko co jest nie tak (prowokacje, idiotyzm itd) i nie banować po 5 warnach tylko po drugim. Jeżeli dostaniesz 1 warna to sie pilnuj jak dostaniesz kolejnego to za przeproszeniem wyp***laj.

Eluś w sumie dobrze mówi ;* Popieram, że tak powiem.

Napisane Dec 30, 2009, 10:42 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 10:43 pm przez dukatSB
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
Elek93 powiedział(a):

Eluś w sumie dobrze mówi ;* Popieram, że tak powiem.

Ta... wyłączmy cały internet bo nie potraficie ignorować idiotów.

BlackGang powiedział(a):

Wypi erda lam z tąd i naarzie nie wracam. elo i dzieki.

stąd B)

elmacio powiedział(a):

I ja popieram, nie rozumiem takiego stanu rzeczy. Forum opanowała chmara dwunastolatków, które tylko syfią, a nic nie wnoszą do forum.

popieram w 100%

Ja też nie rozumiem.

Jest guzik zgłoś do moderacji
Każdy może zgłosić temat/ post.. ale łatwiej ponarzekać jak to kiedyś było fajnie.
Czytam to od pierwszych miesięcy istnienia portalu. Codziennie się dowiaduję, że było fajniej. Dowiaduję się o tym przy każdej zmianie na stronie i wraz z każdym dodatkiem. BZDURA.

Byliście tacy sami jak te 12 latki. Wypisywaliście pierdoły. Podrośliście troszkę i już nie pamiętacie co robiliście kilka miesięcy temu. Wszyscy pro odeszli z forum? Część z nich najnormalniej nie bawi się już fingerboardem i nie chce się im o tym gadać bo wolą w tym czasie potrzymać za cycka.

Proszę zatem nie jęczeć i używać guzika moderacja, który po to właśnie jest. Można tak zgłosić adminom post / temat do wywalenia - nie musimy wtedy czytać całego forum. Porządek będzie większy, i my i WY będziemy mieli łatwiej.

Elmacio zainteresowany odrobiną pomocy  ?

Napisane Dec 30, 2009, 10:50 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Część z nich najnormalniej nie bawi się już fingerboardem i nie chce się im o tym gadać bo wolą w tym czasie potrzymać za cycka.

no i z tym sie zgodze, własnie dlatego od wakacji nie mialem fb przy palcach hehe
ale na andera wchodze codziennie, mimo ze juz dawno nie jezdze to jesczze troche działam, blaty i te sprawy

Napisane Dec 30, 2009, 10:58 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 10:58 pm przez BlackGang
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszyscy tak nagle zaczęli dbac o ortografie i o wyrażanie sie na forum w tym temacie, jak coś ja bym się mógł zgłosić, bo jezdze na fb 2lata, na a.pl jestem od 1697dni, drugie konto mam, ale zapomniałem hasła i do maila i do konta. jak coś to jestem chętny i tez jestem jak cos za woodkiem. hepi nju jer btw.

Napisane Dec 30, 2009, 10:59 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 11:03 pm przez Wiktor666
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

bierzcie woodka na moda i nie pie r dol cie, woodek bedzie najlepszy!

Napisane Dec 30, 2009, 10:59 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga skoro nie podoba się pomysł z miesięczną przerwą to po prostu wprowadź to o czym mówiłem od razu. I ja czasami odpieprzam tutaj różne szopki, mam na myśli prowokacje i karmienie trolla ale... za prawie żadną z tych akcji nie dostałem warna. To powinno się zmienić i moderacja powinna częściej warnować.

Napisane Dec 30, 2009, 11:00 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
nie musimy wtedy czytać całego forum

Przecież wy uwielbiacie czytać dział fb. Tajger szczególnie ^^)

Mam jeszcze takie pytanie, od którego roku działa andegrandowe forum?

Napisane Dec 30, 2009, 11:14 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 11:15 pm przez RWTF
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

BlackGang powiedział(a):
bierzcie woodka na moda i nie pie r dol cie, woodek bedzie najlepszy!

Co Ty woodek na to ?

Elek93 powiedział(a):
I ja czasami odpieprzam tutaj różne szopki, mam na myśli prowokacje i karmienie trolla ale... za prawie żadną z tych akcji nie dostałem warna. To powinno się zmienić i moderacja powinna częściej warnować.

To nie jest forum policyjne. Nie ma sensu banować (bo taki byłby efekt) 3/4 użytkowników. Warto natomiast reszcie uświadomić aby klikali "moderacja". Wtedy po szybkim sprawdzeniu zgłoszenia wywalenie posta / tematu to dla nas kliknięcie.
Jak dzieciakowi wywalimy 30 tematów / postów to następnego tak durnego nie zrobi.

W tej chwili kosz (regularnie czyszczony) ma tematów 438, pojedyncze posty są od razu kasowane.

RWTF powiedział(a):

Mam jeszcze takie pytanie, od którego roku działa andegrandowe forum?

Nie pamiętam dokładnie - musisz sprawdzić na waybackmachine kiedy na górze pojawił się link.

Napisane Dec 30, 2009, 11:25 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2009, 11:29 pm przez Zyga
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja