Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » stoki na podkarpaciu

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
stoki na podkarpaciu, j/w
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cietrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam :)
mam pytanie ktore pewnie powtarza sie caly czas ale mimo to nie znalazlem jeszcze na nie odpowiedzi.... czy znacie jakies dobre, trasy snowboardowe na podkarpaciu lub w niedalekiej odleglosci....
ja osobiscie zaczynalem jezdzic na malej gorce kolo kielc... miejsce niezle bo mozna tam zlapac podstawy :) wiem jeszcze o stoku w lesku (www.lesko-ski.pl jesli sie nie myle) a tak to nic wiecej nie wiem :/ jak ktos ma informacje ponadto to piszcie albo na maila "cietu@wp.pl" albo na gg # 2347774 ostatecznie piszcie tu :P moze kiedys sprawde ;)
pokoj

Napisane Nov 22, 2005, 5:31 pm
madz1k

madz1k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to madz1k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Puławy Górne tam coś jest:P:P

Napisane Dec 8, 2005, 6:54 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nowy Targ- mamy 2 wyciagi- 450 i 550m, Polecam ten 550m- Zadział. Jest na nim fajna atmosfera a od stycznie wielki snowpark!! Unique snowpark! Zapraszamy.

Napisane Dec 9, 2005, 2:11 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no kluszkowce są na podkarpaciu i szczerze polecam stoki praktycznie zawsze świetnie przygotowane i całkiem przyzwoitej długości wyciągi 2 orczyki jeden na samą góre drugi od połowy w góre 1 krzesełkowy takze na samą góre
PS. wie ktos gdzie można znaleźć inforacje o stoku w Hali gąsienicowej?

Napisane Dec 14, 2005, 5:43 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja