Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Gogle Snowboardowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gogle Snowboardowe
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakież to gogle na snowb. macie w posiadaniu? Zadowoleni? Dlaczego? Jakieś opinie, zdania? Może planuje ktoś kupić, na ten sezon jakieś inne? Co powinny posiadać dobre, ale w miare tanie gogle? Na co zwracać uwagę przy wybieraniu itp.?

Ja obecnie posiadam któryś ze starych modeli Carrera. Nie powiem żeby to były pingle najwyższych lotów, głównie przez brak Anti-Fog'a (a zastrzegali że niby jest), szybencja w miare sie sprawuje, jakiś tam UV jest, ale mówie... ogólnie chciałbym zmienić

Planuje może capnąć jakieś A-Frame'y Oakley'a, może w jakiejś niskiej cenie, zważywszy na ich funkcjonalność, wentylacje i ogółem spoko design...

Również jaram sie DXami spod znaku Dragon'a
Szczególnie te, robione w koalicji ze Skull Candy...

http://skiteam.pl/gogle-narciarskie/Dragon/DX_szyba/

Napisane Dec 30, 2009, 1:04 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a tam, ja i tak się jaram Electriciem Eg2 :D

http://www.basenz.com/images/products/Goggles/Electric/09_10/EG2_Process_2010.jpg
http://blog.yoning.net/wp-content/uploads/2008/07/eg2flight.jpg
http://blog.yoning.net/wp-content/uploads/2008/07/eg2rainbow.jpg

Tak wielkich gogli w życiu nie widziałem ;P

Napisane Jan 5, 2010, 2:29 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdjecie nie zawsze oddaje dobrze wymiary ;) powaznie sa az tak wielkie? zastanawialem sie nad nimi, 400zl to nie malo, ale mam EG5 i ograniczaja widocznosc.. :thinking:

Napisane Jan 5, 2010, 2:31 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
zdjecie nie zawsze oddaje dobrze wymiary ;) powaznie sa az tak wielkie? zastanawialem sie nad nimi, 400zl to nie malo, ale mam EG5 i ograniczaja widocznosc.. :thinking:

Kup anony np figamenty ;) maja one ta szybke 3d, ponoc w anonach najlepsza widocznosc aktualnie jest

a co do eg 2, na boardstore 580zl ale opis taki:

Cytuj:
Przedstawiamy gogle Electric - model EG2 - o szybie ponadprzeciętnej wielkości.  Podwójna sferyczna konstrukcja z polikarbonową powłoką daje zwiększone pole widzenia bez opcji dokuczliwego parowania. Twój TV z technologią HD w górach

Napisane Jan 5, 2010, 4:45 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2010, 4:48 pm przez bumbum
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):

Kup anony np figamenty ;) maja one ta szybke 3d, ponoc w anonach najlepsza widocznosc aktualnie jest

a co do eg 2, na boardstore 580zl ale opis taki:

Cytuj:
Przedstawiamy gogle Electric - model EG2 - o szybie ponadprzeciętnej wielkości.  Podwójna sferyczna konstrukcja z polikarbonową powłoką daje zwiększone pole widzenia bez opcji dokuczliwego parowania. Twój TV z technologią HD w górach

Sam nie wiem... design fajny, ale jeżeli rzeczywiście są tak duże, cóż... mamy muche na stoku...

A co do Anonów, to jakoś nigdy mi sie nie podobały... zawsze jakieś takie kanciate, np. te Figment'y

http://www.basenz.com/images/products/Goggles/Anon/Figment_White_Emblem.jpg

Napisane Jan 5, 2010, 10:05 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.skate-europe.com/common/zdjecia/68512-1.jpg

ciekawia mnie jeszcze te, chyba nie sa az tak wielkie, a tez wydaja sie nie ograniczac widzenia :hmmm:

edit:

to EG1S

Napisane Jan 5, 2010, 10:11 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2010, 10:12 pm przez Adi21
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Ktoś coś powie o tych pinglach?

Electric EG5

Napisane Feb 5, 2010, 10:10 pm
luki8014

luki8014

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki8014 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zastanawiam się nad kupnem gogli electric eg2(ale odstraszają ceną) electric  eg5 i electric eg1s chyba że macie jakieś inne propozycje ^^)

Napisane Feb 14, 2010, 5:57 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

mam na sprzedaz (malo) uzywane Electrici EG5 w czarne i fioletowe paski, 2 szyby, kartonowe pudelko, torebeczka na gogle - czyli full zestaw, kosztowaly 349zl, kupilem za 299, sprzedam duzo taniej bo hajsu potrzeba :). sa na prawde spoko - polecam, jak ktos zainteresowany to walic pm.

Napisane Feb 15, 2010, 7:21 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Adi21 powiedział(a):
mam na sprzedaz (malo) uzywane Electrici EG5 w czarne i fioletowe paski, 2 szyby, kartonowe pudelko, torebeczka na gogle - czyli full zestaw, kosztowaly 349zl, kupilem za 299, sprzedam duzo taniej bo hajsu potrzeba :). sa na prawde spoko - polecam, jak ktos zainteresowany to walic pm.

Adi, to te które masz na fotce w profilu jak mniemam? A kopsniesz troche więcej fot? Z tym całym stuff'em na przykład... i zarzuć jakąś konkret ceną bo jak kupiłeś tak tanio...

Napisane Feb 15, 2010, 7:59 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

ShadowPL powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):

Adi, to te które masz na fotce w profilu jak mniemam? A kopsniesz troche więcej fot? Z tym całym stuff'em na przykład... i zarzuć jakąś konkret ceną bo jak kupiłeś tak tanio...

tak, wrzuce tu przed 21 ;)

lap link klykk

za 200-250 oddam.

Napisane Feb 15, 2010, 8:18 pm Ostatnio edytowane Feb 15, 2010, 9:10 pm przez Adi21
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brak Anti-Fog'a - ja stosowałem sposób airsoftowicza , czyli lekko rozprowadzam nie duza warstwe PUR'a na szybke (plyn do mycia naczyc , moze byc inny byle by byl gesty) pozniej tak samo lekko wycieram , tak by nie zmyc tego plynu . Na niektorych goglach to dziala . Nie moge dac sobie uciac reki ze sie uda bo w kilku modelach proby te sie nie udaly . Warto sprawdzic bo nic do stracenia nie ma :)

Napisane Feb 15, 2010, 10:16 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Mullen101 powiedział(a):
brak Anti-Fog'a - ja stosowałem sposób airsoftowicza , czyli lekko rozprowadzam nie duza warstwe PUR'a na szybke (plyn do mycia naczyc , moze byc inny byle by byl gesty) pozniej tak samo lekko wycieram , tak by nie zmyc tego plynu . Na niektorych goglach to dziala . Nie moge dac sobie uciac reki ze sie uda bo w kilku modelach proby te sie nie udaly . Warto sprawdzic bo nic do stracenia nie ma :)

He, słyszałem o tym... to prawda, na wszystkie to nie działa, w tym i moje też nie...

Napisane Feb 15, 2010, 10:30 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja wykładam laskę na te zajebiste gogle Electric, Dragona i Oakley'a . Sam mam 10-letnie Scott Panorama i jestem w 99,9% zadowolony. Ta 1/100 niezadowolenia to tylko wygląd, bo wizualnie nie zwalają z nóg - ot zwykłe okularki. No, jeszcze jednym ich minusem jest brak Anti-Foga, ale od czego jest Pur  ^^)

Ale jednak jakbym mógł je zamienic na te Dragon Dx to nie wahałbym się ani chwili B)

Napisane Feb 22, 2010, 4:21 pm Ostatnio edytowane Feb 22, 2010, 4:35 pm przez Baser
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie polecam pura alergikom ;)

Napisane Feb 22, 2010, 7:03 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oOO mullen dzięki Ci! To może dlatego mam takie objawy po jeździe... Bo ja osobiście jestem potężnym alergikiem... i że ja na to nie wpadłem, że to od tego... :(

Napisane Feb 22, 2010, 10:11 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Panowie! Zajarałem sie!

http://image.dirtrider.com/f/10421285+w750+st0/141_0808_05_z+dragon_vendetta_mx_goggle+rockstar.jpg

nieco ponad 200,-

...tudzież MDX'y

http://www.motorcycle-superstore.com/productimages/OG/2008_Dragon_MDX_Rockstar_Goggles.jpg

Napisane Mar 16, 2010, 10:46 pm Ostatnio edytowane Mar 16, 2010, 10:47 pm przez ShadowPL
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

wygladaja fajnie i sa tanie, ale wiesz czy dobre? :)

Napisane Mar 16, 2010, 11:29 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

się pochwale...

http://www.centroopticoalpedrete.com/Gafas-Oakley/imagenesOakley/A%20frame%20snow%20goggles/A%20Frame%20Orange%20Ever%20Camo-Fire%20Iridium%20%2825-231%29.jpg

Napisane Aug 10, 2010, 10:27 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

hm hm hm ^^) i jak? tez bym chcial sobie sprawic jakies fajne na przyszly sezon..

Napisane Aug 10, 2010, 10:35 pm
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi.. tez mam takie same a frame tylko ze pink.Mysle ze sa wygodne, widocznosc naprawde dobra i spokojnie mi wystarcza na pare sezonow.

Napisane Aug 12, 2010, 3:54 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja