Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Gogle Snowboardowe

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gogle Snowboardowe
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakież to gogle na snowb. macie w posiadaniu? Zadowoleni? Dlaczego? Jakieś opinie, zdania? Może planuje ktoś kupić, na ten sezon jakieś inne? Co powinny posiadać dobre, ale w miare tanie gogle? Na co zwracać uwagę przy wybieraniu itp.?

Ja obecnie posiadam któryś ze starych modeli Carrera. Nie powiem żeby to były pingle najwyższych lotów, głównie przez brak Anti-Fog'a (a zastrzegali że niby jest), szybencja w miare sie sprawuje, jakiś tam UV jest, ale mówie... ogólnie chciałbym zmienić

Planuje może capnąć jakieś A-Frame'y Oakley'a, może w jakiejś niskiej cenie, zważywszy na ich funkcjonalność, wentylacje i ogółem spoko design...

Również jaram sie DXami spod znaku Dragon'a
Szczególnie te, robione w koalicji ze Skull Candy...

http://skiteam.pl/gogle-narciarskie/Dragon/DX_szyba/

Napisane Dec 30, 2009, 1:04 am
Jezior777

Jezior777

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezior777 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Scott ja mam cos takiego i sa dobre  :rolleyes:

Napisane Oct 20, 2011, 5:45 pm Ostatnio edytowane Oct 20, 2011, 5:46 pm przez Jezior777
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli ktoś mógłby, to pisać propozycje gogli takie żeby widoczność była dobra wieczorem tez. Na razie mam oakley z lustrzana szybą i bardzo słabo widać cokolwiek na stoku już jak się ściemnia.

Napisane Dec 14, 2011, 8:54 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Różowa szyba, żółta, niebieska lub przezroczysta. Żadna lustrzana nie będzie dobra na noc bo ogranicza przepływ światła.

Napisane Dec 14, 2011, 9:07 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

emilka12 powiedział(a):
Jeżeli ktoś mógłby, to pisać propozycje gogli takie żeby widoczność była dobra wieczorem tez. Na razie mam oakley z lustrzana szybą i bardzo słabo widać cokolwiek na stoku już jak się ściemnia.

jak masz Oakley'e to masz o tyle lepiej że możesz kupić samą szybe :) nie musisz całych gogli nowych... wystarczy że znasz model i możesz dobrać, no chyba że faktycznie chcesz nowe

Napisane Dec 15, 2011, 11:36 am
davdan

davdan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davdan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miLosz07 powiedział(a):
ShadowPL powiedział(a):
No właśnie Oakley'a odstawiłem na bok póki co, bo jaram sie w opór tym Co-opem Dragon'a i Skull Candy...

http://www.k5.com/images/products09/DRAGON/L/DX_SKULL_GRNPURP.jpg

No kuźwa w pytke, ale ta cena wciąż odstrasza... no nie uśmiecha mi sie wydać 479,- za pingle... aczkolwiek jest faktycznie za co...

No w sumie to wychodzi bardzo podobna cena, jak nie taka sama, jesli byś kupił inne gogle i inne słuchawki (nie w kooperacji), ale to nieważne.
Jesli chodzi o to połącznie, w tamtym sezonie była wg mnie lepsza kolorystyka:
http://www.x-about.com/wp-content/uploads/2009/06/dx_skull_candy.jpg
Ale już chyba nie do kupienia.

Jeśli chodzi o te słuchawki Skullcandy icon/recruit są świetne sprawdzają się w trudnych warunkach i są bardzo głośne. Grają dość zimno. A jeśli chodzi o trudne warunki to dostałem śnieżką w głowę (a miałem na niej słuchawki) to nic się nie stało. Jeśli chodzi o wykonanie to kolor jest taki jak by lakierowany. Oczywiście słuchawki nie spadają polecam 9/10

Napisane Dec 18, 2011, 9:24 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Icony 2 ale zakładam je pod gogle. Skórzana wyściółka głośników to głupi pomysł i ślizga się po czapce...

Napisane Dec 18, 2011, 9:50 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja