Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Gogle Snowboardowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gogle Snowboardowe
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakież to gogle na snowb. macie w posiadaniu? Zadowoleni? Dlaczego? Jakieś opinie, zdania? Może planuje ktoś kupić, na ten sezon jakieś inne? Co powinny posiadać dobre, ale w miare tanie gogle? Na co zwracać uwagę przy wybieraniu itp.?

Ja obecnie posiadam któryś ze starych modeli Carrera. Nie powiem żeby to były pingle najwyższych lotów, głównie przez brak Anti-Fog'a (a zastrzegali że niby jest), szybencja w miare sie sprawuje, jakiś tam UV jest, ale mówie... ogólnie chciałbym zmienić

Planuje może capnąć jakieś A-Frame'y Oakley'a, może w jakiejś niskiej cenie, zważywszy na ich funkcjonalność, wentylacje i ogółem spoko design...

Również jaram sie DXami spod znaku Dragon'a
Szczególnie te, robione w koalicji ze Skull Candy...

http://skiteam.pl/gogle-narciarskie/Dragon/DX_szyba/

Napisane Dec 30, 2009, 1:04 am
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miał ktoś te gogle? A jeżeli tak to niech powie coś o nich ? Z góry dzięki;)[url=[URL=http://img812.imageshack.us/i/2008dragonmdxrockstargo.jpg/]http://img812.imageshack.us/img812/4912/2008dragonmdxrockstargo.th.jpg

Napisane Sep 21, 2010, 7:14 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 7:25 pm przez bomba114
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bomba114 powiedział(a):
Miał ktoś te gogle? A jeżeli tak to niech powie coś o nich ? Z góry dzięki;)[...]

gogle na motocross

Napisane Sep 22, 2010, 6:26 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):
bomba114 powiedział(a):
Miał ktoś te gogle? A jeżeli tak to niech powie coś o nich ? Z góry dzięki;)[...]

gogle na motocross

to co jest napisane u jednego z sprzedawców na allegro :
Najwyższej klasy gogle DRAGON MDX nadają się zarówno do motocorssu, snowboardu jak i downhillu. Bardzo wytrzymała i lekka oprawka z poliuretanu. Można ją swobodnie wyginać bez narażenia na pęknięcia. System przepływu powietrza chorni szkła przed parowaniem. Szkła eliminują promieniowanie UV w 100%. Od wewnętrznej strony gogle wykończone są pianką zapewniającą idealne dopasownaie do twarzy. Regulaowny pasek jest częściowo pokryty silikonem w celu zapewnienia optymalnego trzymania się gogli na kasku. Łatwy system wyminay szybki. Idealnie dopasowują się do kasku, ale można oczywiście zakładać je bezpośrednio na głowę. Zaprojektowane z normą VESC-8. Wykonane są z elastycznego i trwałego materiału. Wewnętrzna warstwa wykonana z poliuretanu. technologia Quad foam - czterowarstowa pianka.

Firma DRAGON jest czołowym amerykańskim producentem optyki, przez co jej produkty są najwyższej jakości, dzięki użyciu najnowych technologii. Z produktów tej firmy korzystają najlepsi amerykańscy zawodnicy tacy jak np., Nate Adams i Ivan Tedesco.

A może ktoś wie coś na temat gogli firmy SPY+?

Napisane Sep 22, 2010, 6:37 pm Ostatnio edytowane Oct 22, 2010, 11:00 pm przez Adi21
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje opinia jest taka, ze jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego. nie wiem jak google moga byc i do motocrossu i na snowboard, przeciez motocrossowe maja calkowicie przezroczyste szyby.

Napisane Oct 22, 2010, 11:01 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

A wie ktoś coś na temat gogli firmy SPY+ ?

Napisane Oct 24, 2010, 8:25 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

http://www.solaris-sunglass.com/images/spy_logo_new.jpg

Spy Optics bardzo dobre pingle na pewno pierwsza piątka światowa, pewnie zaraz za Oakley, coś porównywalne z Dragonem i chyba nawet lepsiejsze. Vito jeździ dla spaja

Napisane Oct 24, 2010, 8:59 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprzedam gogle Uvex Tomahawk jakby ktoś chciał.;)

Napisane Oct 24, 2010, 9:02 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

A które lepsze:
SPY TREVOR:

http://img816.imageshack.us/img816/2217/spys.th.jpg

czy Dragony MDX:
http://img529.imageshack.us/img529/7876/dragonsd.th.jpg

Napisane Nov 1, 2010, 12:45 pm
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, z góry mówię że nie orientuje się w temacie, czy są jakieś dobre gogle w cenie koło 100 zł? Czy w ogóle jest sens szukać czegokolwiek w tej cenie?

Napisane Nov 1, 2010, 10:36 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

cormax92 powiedział(a):
Witam, z góry mówię że nie orientuje się w temacie, czy są jakieś dobre gogle w cenie koło 100 zł? Czy w ogóle jest sens szukać czegokolwiek w tej cenie?

Ta są, znajdziesz coś w firmach typu Carrera albo Uvex

Napisane Nov 1, 2010, 11:04 pm
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):
cormax92 powiedział(a):

A na co zwracać uwage przy wyborze gogli?
Wiem że gogle nie boli ale nie mam czasu szukać.:(

Napisane Nov 1, 2010, 11:10 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2010, 11:10 pm przez cormax92
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

cormax92 powiedział(a):
ShadowPL powiedział(a):
cormax92 powiedział(a):

A na co zwracać uwage przy wyborze gogli?
Wiem że gogle nie boli ale nie mam czasu szukać.:(

przede wszystkim na wizjer, czy nie za ciemny nie za jasny, jak tam z wentylacją (czy nie parują), jak sie trzymają głowy itp. W sumie miałbym dla Ciebie gogle, moje stare w dobrym stanie za 79,- wyglądają tak:

http://www.forehand.pl/galerie/g/gogle-carrera-pioneer_1777.jpg

daj znać jak coś

Napisane Nov 1, 2010, 11:33 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja mam 509 Sinister model skull camo.
Dedykowane do skutera ale co tam :)

Kosztowały mnie 3 lata temu jakieś 90zł.
http://motorcyclegear.outdoorgearhouse.com/img/1/6074/1.jpg

Napisane Nov 2, 2010, 10:32 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamowilem sobie Anon Realm z szybą red solex, zajawa, nie moge sie doczekac az przyjda:)

Napisane Nov 7, 2010, 2:03 am
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
zamowilem sobie Anon Realm z szybą red solex, zajawa, nie moge sie doczekac az przyjda:)

fajne ale w ogole sie nei jaram anonem. ile dales ?

Napisane Nov 7, 2010, 2:45 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

soulfly powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):

fajne ale w ogole sie nei jaram anonem. ile dales ?

104 dolary.

Napisane Nov 7, 2010, 3:18 am Ostatnio edytowane Nov 7, 2010, 3:19 am przez Adi21
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Adi21 powiedział(a):

gogle gniazda :P

Napisane Nov 7, 2010, 11:54 am
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Ja musze sie pochwalić moim nowym nabytkiem jakim są gogle Oakley Crowbar Snow;)

http://img51.imageshack.us/img51/8665/oakleyk.jpg

Napisane Dec 7, 2010, 7:23 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

bomba114 powiedział(a):
Ja musze sie pochwalić moim nowym nabytkiem jakim są gogle Oakley Crowbar Snow;)

[fota]

crowbary są duże

Napisane Dec 8, 2010, 7:47 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

ShadowPL powiedział(a):
bomba114 powiedział(a):

[fota]

crowbary są duże

Crowbary są średnie powiem szczerze ale widoczność jest extra B)

Napisane Dec 9, 2010, 5:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja