Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Gogle Snowboardowe

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gogle Snowboardowe
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakież to gogle na snowb. macie w posiadaniu? Zadowoleni? Dlaczego? Jakieś opinie, zdania? Może planuje ktoś kupić, na ten sezon jakieś inne? Co powinny posiadać dobre, ale w miare tanie gogle? Na co zwracać uwagę przy wybieraniu itp.?

Ja obecnie posiadam któryś ze starych modeli Carrera. Nie powiem żeby to były pingle najwyższych lotów, głównie przez brak Anti-Fog'a (a zastrzegali że niby jest), szybencja w miare sie sprawuje, jakiś tam UV jest, ale mówie... ogólnie chciałbym zmienić

Planuje może capnąć jakieś A-Frame'y Oakley'a, może w jakiejś niskiej cenie, zważywszy na ich funkcjonalność, wentylacje i ogółem spoko design...

Również jaram sie DXami spod znaku Dragon'a
Szczególnie te, robione w koalicji ze Skull Candy...

http://skiteam.pl/gogle-narciarskie/Dragon/DX_szyba/

Napisane Dec 30, 2009, 1:04 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ile zaplaciles? :)

Napisane Dec 9, 2010, 8:48 pm
skejcik55

skejcik55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcik55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupuje electric bo podobno zawaliste

Napisane Dec 11, 2010, 5:33 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dorwałem na outlecie Dragony DX za pół ceny, te w kolorystyce kolabo ze Skullcandy, jednak bez tej kolaboracjii ;D
http://www.backcountry.com/images/items/medium/DRA/DRA0173/SKCAS1GRIOAMLEANHE.jpg

Napisane Dec 11, 2010, 9:21 pm Ostatnio edytowane Dec 12, 2010, 2:43 pm przez Baser
cinekskejt

cinekskejt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinekskejt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baser powiedział(a):
Dorwałem na outlecie Dragony DX za pół ceny, te w kolorystyce kolabo ze Skullcandy, jednak bez tej kolaboracjii ;D
Też dorwałem ostatnio DX'y w przyjemnej cenie, http://www.whiskeymilitia.com/images/items/large/DRA/DRA0305/NILLOG.jpg

Napisane Dec 12, 2010, 11:48 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bomba114 powiedział(a):
ShadowPL powiedział(a):
bomba114 powiedział(a):
Ja musze sie pochwalić moim nowym nabytkiem jakim są gogle Oakley Crowbar Snow;)

[fota]

crowbary są duże

Crowbary są średnie powiem szczerze ale widoczność jest extra B)

A jeździłeś już w różnych warunkach pogodowych?? Jaką masz szybe??

Bo powiem szczerze, że można się jarać dragonem, electriciem, anonem czy innym cudem, ale jeśli szyba jest źle dobrana to bieda ;P koszt ramki to jest jakieś ~~150zł niezależnie od firmy, najważniejsza jest szyba

Napisane Dec 12, 2010, 12:19 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miLosz07 powiedział(a):
bomba114 powiedział(a):
ShadowPL powiedział(a):
bomba114 powiedział(a):
Ja musze sie pochwalić moim nowym nabytkiem jakim są gogle Oakley Crowbar Snow;)

[fota]

crowbary są duże

Crowbary są średnie powiem szczerze ale widoczność jest extra B)

A jeździłeś już w różnych warunkach pogodowych?? Jaką masz szybe??

Bo powiem szczerze, że można się jarać dragonem, electriciem, anonem czy innym cudem, ale jeśli szyba jest źle dobrana to bieda ;P koszt ramki to jest jakieś ~~150zł niezależnie od firmy, najważniejsza jest szyba

lubi to !

Napisane Dec 12, 2010, 7:49 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dragonów to chyba bym nie chciał nawet za darmo.
Kiedyś to było coś mieć Dragony. Teraz każdy się w nich wozi, byle deskarz, byle narciarz... Cena już nawet nie gra roli.

Napisane Dec 13, 2010, 4:54 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
Kiedyś to było coś mieć Dragony. Teraz każdy się w nich wozi, byle deskarz, byle narciarz... Cena już nawet nie gra roli.

nie wypowiem się na ich temat, bo nie miałem, ale to co napisałeś jest śmieszne.. Czy to, że sporo ludzi je ma (sory, ale uvexów chyba i tak nic nie pobije ;D) oznacza że są byle jakie? Choć chyba rozumiem przekaz, a mianowicie chodziło Ci o ludzi co chcą się powozić byle jakimi goglami z logiem smoka..

Umówmy się, z tego co się orientuje to Dragon ma bardzo dobre modele, no ale te z wyższej półki i wiele prosów czy to ze snb czy ski wybiera tą markę, a to już o czymś świadczy. A to że ktoś je ma, to albo się ch.uja zna i kupił byle co, albo wybrał na prawde dobry model dopasowany do swoich potrzeb

Napisane Dec 13, 2010, 11:10 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miLosz07 powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):

Choć chyba rozumiem przekaz, a mianowicie chodziło Ci o ludzi co chcą się powozić byle jakimi goglami z logiem smoka..

Dokładnie o to mi chodziło.
Wcale nie uważam, że są byle jakie. To dobra firma.
Lecz większość osób na stokach obecnie śmiga w dragonach nie mając pojęcia że jeszcze 4 lata temu te gogle były jak światełko w tunelu po którym rozpoznawaliśmy "swoich".
Podobnie zresztą jest też z nartami freestyle. Obserwuję wysyp osób jeżdżących na nich ale widać, że większość nie ma pojęcia do czego te narty służą  :rolleyes:

To trochę głupie bo zaciera się granica pomiędzy zwykłym kolesiem śmigającym po stoku slalomem, a kimś kto więcej czasu spędza na hopach w górach czy snowparku.

Napisane Dec 14, 2010, 9:19 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
To trochę głupie bo zaciera się granica pomiędzy zwykłym kolesiem śmigającym po stoku slalomem, a kimś kto więcej czasu spędza na hopach w górach czy snowparku.

w sumie o tym to oddzielny temat mozna bylo by zrobic, bo to co sie dzieje na snowparkach w Polsce to jakas masakra..

Napisane Dec 14, 2010, 5:07 pm
cinekskejt

cinekskejt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinekskejt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):

w sumie o tym to oddzielny temat mozna bylo by zrobic, bo to co sie dzieje na snowparkach w Polsce to jakas masakra..
Z tego miejsca pragnął bym pozdrowic faszystów z hitlerlandu, którzy wpadną w tym roku do czech, żeby posiedziec se na boxach, przy najazdach, lezec godzine za boxem po epickiej glebie typa jeżdżącego na snow 1 dzień, itp...

Napisane Dec 14, 2010, 6:43 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

cinekskejt powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):

Z tego miejsca pragnął bym pozdrowic faszystów z hitlerlandu, którzy wpadną w tym roku do czech, żeby posiedziec se na boxach, przy najazdach, lezec godzine za boxem po epickiej glebie typa jeżdżącego na snow 1 dzień, itp...

Zapomniałeś że typa ubranego w ciuchy więcej warte niż nosi niejeden lokalny prosik.

Napisane Dec 14, 2010, 6:56 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

i tak z tym nic się nie da zrobić, więc po co zabierać głos huh?

Napisane Dec 14, 2010, 9:19 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):
i tak z tym nic się nie da zrobić, więc po co zabierać głos huh?

marudzenia nigdy dosyć ^^

Napisane Dec 14, 2010, 9:37 pm
Sat009

Sat009

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sat009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

da radę wyrwać jakieś przyzwoite google do 150zł ? stare już prawie rozjebane, z kasą krucho, a sezon się zbliża.

Napisane Dec 15, 2010, 10:02 am
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baser powiedział(a):
http://www.backcountry.com/images/items/medium/DRA/DRA0173/SKCAS1GRIOAMLEANHE.jpg

ile za nie dałeś i skąd podbierane ? Możesz dać na pw :)

A Wojtass- dużo racji w tym co mówisz. Ja również widzę dużo ludzi, nowych - nie znających tricków katujących boksy i chopy. Ale taka postawa Cieszy tylko jak Ci ludzie najpieprzają po boksach i chopach- dla zajawki. Inna sprawa to wysyp pozerów :)

Napisane Dec 15, 2010, 11:50 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baser powiedział(a):

Czy tłumaczom aby na 100 chodziło o kolaborację czy może o koalicję?

słownik powiedział(a):
kolaboracja
1. «współpraca z niepopieraną przez większość społeczeństwa władzą, zwłaszcza z władzami okupacyjnymi»

słownik powiedział(a):
koalicja [łac.], związek, porozumienie w celu osiągnięcia wspólnego celu.

Napisane Dec 15, 2010, 12:13 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
a ile zaplaciles? :)

Ja za moje Oakley zapłaciłem 460 zł ale było warto powiem szczerze  ^^)

Napisane Dec 15, 2010, 8:01 pm
drajer

drajer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drajer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, chciałem sobie kupić Dragony Rockstary co sądzicie ?
GOGLE DRAGON MDX ROCKSTAR_MxLife

Napisane Dec 15, 2010, 10:47 pm
drajer

drajer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drajer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://pl.skate-europe.com/details/78926-gogle_dragon_model_lil_d.html
CZY TE LEPSZE ?

Napisane Dec 15, 2010, 10:51 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja