Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Gogle Snowboardowe

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gogle Snowboardowe
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakież to gogle na snowb. macie w posiadaniu? Zadowoleni? Dlaczego? Jakieś opinie, zdania? Może planuje ktoś kupić, na ten sezon jakieś inne? Co powinny posiadać dobre, ale w miare tanie gogle? Na co zwracać uwagę przy wybieraniu itp.?

Ja obecnie posiadam któryś ze starych modeli Carrera. Nie powiem żeby to były pingle najwyższych lotów, głównie przez brak Anti-Fog'a (a zastrzegali że niby jest), szybencja w miare sie sprawuje, jakiś tam UV jest, ale mówie... ogólnie chciałbym zmienić

Planuje może capnąć jakieś A-Frame'y Oakley'a, może w jakiejś niskiej cenie, zważywszy na ich funkcjonalność, wentylacje i ogółem spoko design...

Również jaram sie DXami spod znaku Dragon'a
Szczególnie te, robione w koalicji ze Skull Candy...

http://skiteam.pl/gogle-narciarskie/Dragon/DX_szyba/

Napisane Dec 30, 2009, 1:04 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bomba114 powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
a ile zaplaciles? :)

Ja za moje Oakley zapłaciłem 460 zł ale było warto powiem szczerze  ^^)

A jaki masz model ramki i kolor szyby?? I gdzie kupowałeś??
_______

drajer powiedział(a):
Siema, chciałem sobie kupić Dragony Rockstary co sądzicie ?
GOGLE DRAGON MDX ROCKSTAR_MxLife

Jeśli jeździsz na motocrossie to bierz bez zastanowienia

drajer powiedział(a):
http://pl.skate-europe.com/details/78926-gogle_dragon_model_lil_d.html
CZY TE LEPSZE ?

Jeśli jesteś dzieckiem to bierz bo ogień

Napisane Dec 15, 2010, 10:55 pm
drajer

drajer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drajer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nie jestem dzieckiem drogi kolego i nie jaram się jak wielu innych, co kupują takie coś dla lansu. Potrzebuje coś na deche max do 300 stówek.
pozdro czekam na jakieś info.

Napisane Dec 17, 2010, 9:57 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drajer powiedział(a):
nie nie jestem dzieckiem drogi kolego i nie jaram się jak wielu innych, co kupują takie coś dla lansu. Potrzebuje coś na deche max do 300 stówek.
pozdro czekam na jakieś info.

Mało gogli w sklepach??
mamy Ci powiedzieć co nam się podoba abyś był fajny??

Sam sobie wybierz.

Napisane Dec 17, 2010, 11:57 am
drajer

drajer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drajer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

naucz się czytać baranie !!!
Chce się dowiedzieć które lepsze, ale nie chodzi o wygląd tylko o jakość.
ALE NAJWIDOCZNIEJ JESTEŚ JEDNYM Z WIELU KTÓRY NA STOKACH SIĘ LANSUJE, A NIC NIE UMIE WIĘC BUJAJ.

Napisane Dec 17, 2010, 9:01 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drajer powiedział(a):
naucz się czytać baranie !!!
Chce się dowiedzieć które lepsze, ale nie chodzi o wygląd tylko o jakość.
ALE NAJWIDOCZNIEJ JESTEŚ JEDNYM Z WIELU KTÓRY NA STOKACH SIĘ LANSUJE, A NIC NIE UMIE WIĘC BUJAJ.

Problem w tym, że ja wiem co dobre i nie muszę pytać na forum.
Skoro uważasz się za pro to po co pytasz?

Ostra reakcja. Trafiłem w czuły punkt?

Napisane Dec 17, 2010, 9:20 pm
drajer

drajer

Member
Wyświetl posty

no to nie komentuj innych.
Wole się spytać niż kupić jakieś badziewie, a ty widzę że jesteś człowiekiem który wszystkie rozumy zjadł, to jak wiesz to powiec które są lepsze cwaniaczku ;]]

Napisane Dec 17, 2010, 10:15 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

drajer powiedział(a):
no to nie komentuj innych.
Wole się spytać niż kupić jakieś badziewie, a ty widzę że jesteś człowiekiem który wszystkie rozumy zjadł, to jak wiesz to powiec które są lepsze cwaniaczku ;]]

Wszystkie gogle na snowa typu Anon, Oakley, Dragon, Von Zipper, itp są zajebiste i najwyższej klasy.
A w zasadzie to nie ma gogli tylko na snowa a jedynie robione przez firmy trzymające ze środowiskiem snowboarderów. Tak samo zresztą jak w narciarstwie czy to biegowym czy zjazdowym lub freestyle.

Jakie byś nie kupił- czy takie za 200 czy za 500 to będzie to z grubsza to samo różniące się kolorem szybki i filtrami UV oraz chwytliwymi wstawkami typu złoty znaczek albo lansiarska kreskówkowa grafika.

Jeżeli chcesz mieć gogle na wieki to poszukaj takich z wymiennym paskiem. O ile dobrze zadbasz o szybkę to o żywotność gumy w pasku już ciężko bo po kilku latach i tak się naciągnie i sparcieje.

Napisane Dec 17, 2010, 10:28 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dodalbym jeszcze Electric.

a, i widac po zdjeciach Wojtassa, ze typowy z niego snowboardowy lasnerek, zero skilla, wszystko farci, wozi sie z duperami pod stokiem w rej banach i najkach i WUGLE ;/ :( <-- tak, to jest ironia oczywiscie. nie wiem po co mu zarzucasz te głupoty, zamiast powiedziec czego dokładnie wymagasz, zresztą moge sie zalozyc ze sam nie sprawdziles zadnego sklepu internetowego. tylko prosze, nie mow ze nie znasz, stronę google.pl chyba zna już każdy.

Napisane Dec 17, 2010, 10:49 pm Ostatnio edytowane Dec 17, 2010, 11:18 pm przez Adi21
drajer

drajer

Member
Wyświetl posty

Dzięki Wojtass. ; DD
Właśnie takiej porady potrzebowałem !

Napisane Dec 18, 2010, 10:53 am
cinekskejt

cinekskejt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinekskejt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drajer powiedział(a):
Dzięki Wojtass. ; DD
Właśnie takiej porady potrzebowałem !

Na necie jest chyba z milion tematów na temat dragona. Sam jak kupowałem swoje patrzyłem, więc wiem. Google nie boli. Jak nie jesteś dzieckiem Lil D sobie odpuść, bo to ich najmniejsze gogle, mniejsze od dxs. MDX jakos mnie nie przekonuje, niby zajebiste i na snow i na MX, ale wtedy musiały by byc twarde bo takie są chyba wygania gogli od MX, zeby chronily (nie wiem nie znam sie, tak mi sie wydaje) Lepiej poszukaj jakis DX, albo cos podobnego. Widocznosc w DX jest bardzo OK jak dla mnie

Napisane Dec 18, 2010, 10:28 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DAMN RIGHT BITCH!

http://img139.imageshack.us/img139/8751/19122010652.jpg

(Anon Realm z szybą 'red solex')

Napisane Dec 19, 2010, 1:30 am
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

klata jak u pirata

będzie ciężko przy sztucznym świetle przy tej szybie chyba

Napisane Dec 19, 2010, 8:11 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

jak na razie jestem bardzo zadowolony, ale jezdzilem w ciagu dnia :)

Napisane Dec 19, 2010, 9:14 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Na noc tylko niebieskie lub bezbarwne szybki.
Wszystkie te lustrzanki są z filtrami UV i anty refleksyjnymi na słoneczne dni. W nocy sobie możecie oczami poświecić.

Napisane Dec 19, 2010, 9:22 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

moglem brac z szyba Blue Solex, ale byly 30$ drozsze.. ;) i tak uzywam tylko jak slonce razi, wiec w sumie nie potrzebuje innych. a na snowparku to w ogole nie potrafie jezdzic w googlach :)

Napisane Dec 19, 2010, 10:25 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Wojtass powiedział(a):
Na noc tylko niebieskie lub bezbarwne szybki.
Wszystkie te lustrzanki są z filtrami UV i anty refleksyjnymi na słoneczne dni. W nocy sobie możecie oczami poświecić.

orendż i męski róż w permission także wskazane

Napisane Dec 19, 2010, 11:39 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te red solex to raczej na dość mocne światło, więc w naszym pieknym kraju to taka o opcja ;P No chyba że trafi się piękna zima albo będziesz dużo jeździł za granice :)
No i kwestia indywidualna czy ktoś lubi te ramki, dla mnie zbyt klockowate..

Jesli chodzi o szyby, to mam Electrici EG1 z szybą lustrzaną i tą różową, to dla mni git opcja, bo do godziny 15 i przy słońcu lustro daje radę, a potem, albo przy chmurach, różową szybę wrzucam i też jest git. Niestety wadą jest to, że kąt jest taki sobie w tych electricach i dla narciarza, tak jak dla mnie, na switchu czasem trudno jest, trzeba się dobrze wygiąć albo gogle zdjąć ;D

Napisane Dec 20, 2010, 2:30 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te Electrici Eg2 są jeszcze większe niż wielkie  :O Zajęły mi całą twarz, a głowy małej nie mam, bo rozmiar new ery to 7 3/4 - 61.5 cm obwodu. ;D

Napisane Dec 29, 2010, 11:08 pm
PiTeRxD

PiTeRxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PiTeRxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osobiście polecam okulary Arctica, nie parują wcale. To ich przewielki plus. Bardzo wygodne i zapewniające duże pole widzenia. System Podwójnych szkieł i 100% ochrony przed promieniami uv400. Optymalna wentylacja, wykonane z poliwęglanu. Warstwy wewnętrzne z octanu i celulozy. <------- To nie jest reklama  B)

*Napisane Dec 30, 2010, 9:20 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2010, 9:20 pm przez PiTeRxD
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PiTeRxD powiedział(a):
Osobiście polecam okulary Arctica, nie parują wcale. To ich przewielki plus. Bardzo wygodne i zapewniające duże pole widzenia. System Podwójnych szkieł i 100% ochrony przed promieniami uv400. Optymalna wentylacja, wykonane z poliwęglanu. Warstwy wewnętrzne z octanu i celulozy. <------- To nie jest reklama  B)

kazde google troche paruja wiedz gdzie z ta bajerą

Napisane Jan 7, 2011, 11:36 am
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja