Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » [snow] Jaka deska?

Strony: << poprzednia ... 15, 16, 17, 18, 19 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[snow] Jaka deska?
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W związku z tym, że powstaje od groma tematów z pytaniami o deski, wszelkie problemy co do doboru wpisujcie TUTAJ.
Proszę o niezakładanie następnych takich tematów, bo z forum robi się syf : )

Napisane Jan 8, 2010, 7:54 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 7:58 pm przez elmacio
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ile masz lat? To ważne bo nie wiemy czy jeszcze urośniesz.

Napisane Oct 25, 2011, 4:15 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
Ja na przykład ważę (bez ubrania snow) 81kg i mam 190cm wzrostu a rozmiar buta 46.
Mam 2 deski.
Jedna 155cm z flexem 6 do jazdy w trudnych warunkach gdzie liczy się dobra przyczepność.
Druga 161cm WIDE z flexem 3 do szaleństw w parku.

dłuższa na park? fo' real? :stare:

Napisane Oct 25, 2011, 11:12 pm
Desper

Desper

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Desper zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lat 15 ; d

Napisane Oct 26, 2011, 3:33 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):
Ja na przykład ważę (bez ubrania snow) 81kg i mam 190cm wzrostu a rozmiar buta 46.
Mam 2 deski.
Jedna 155cm z flexem 6 do jazdy w trudnych warunkach gdzie liczy się dobra przyczepność.
Druga 161cm WIDE z flexem 3 do szaleństw w parku.

dłuższa na park? fo' real? :stare:

Dla mnie 161 jest w sam raz. To technine jest krótka :) Musiałem iść na kompromis bo flex 6 do parku za twarda.

Desper- no to szukaj 146 moim zdaniem.

Napisane Oct 26, 2011, 5:18 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
[...] To technine jest krótka :) Musiałem iść na kompromis bo flex 6 do parku za twarda.[...]

a no jak '][' to nie mam pyytań ;)

Napisane Oct 27, 2011, 7:26 pm
KamP

KamP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KamP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cze! Na ten rok postanowiłem zakupić sobie swój snowboard. Nie mam za dużego pojęcia o snowboardingu więc zwracam się do Was o pomoc w wybraniu deski.
Ważę ok 65kg, wzrost 170.
Mianowicie mam na oku deskę Raven Core , Technine Icon Gold , lub jakiś inna dobra firma

Moje pytanie jest takie czy te deski będą dobre na freestyle (dopiero zaczynam więc na jakieś małe skoki, 180 itp)? Cen musi być do 700-800 zł, bo jeszcze muszę dokupic sobie buty.

Możecie podać inne, lepsze deski za te pieniądze.
Pozdrawiam!

Napisane Nov 6, 2011, 9:22 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

KamP powiedział(a):
Cze! Na ten rok postanowiłem zakupić sobie swój snowboard. Nie mam za dużego pojęcia o snowboardingu więc zwracam się do Was o pomoc w wybraniu deski.
Mianowicie mam na oku deskę Raven Core , Technine Icon Gold , lub jakiś inna dobra firma

Moje pytanie jest takie czy te deski będą dobre na freestyle (dopiero zaczynam więc na jakieś małe skoki, 180 itp)? Cen musi być do 700-800 zł, bo jeszcze muszę dokupic sobie buty.

Pozdrawiam!

Jeśli technine ma flexa 3 lub 4 to bierz ale z tego co wiem to ma 5 albo 6 więc trochę dużo jak na fristajl :)

Napisane Nov 6, 2011, 10:50 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Wojtass powiedział(a):
KamP powiedział(a):

Pozdrawiam!

Jeśli technine ma flexa 3 lub 4 to bierz ale z tego co wiem to ma 5 albo 6 więc trochę dużo jak na fristajl :)

zgadza sie, icon gold to deska all-m

Napisane Nov 7, 2011, 5:58 pm
520

520

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 520 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam prośbę, moglibyscie doradzic mi jakas deske do parku/streetu. Mam 176 wzrostu, waze 65kg. jedze na desce juz pare sezonow, freestyly'e 2 sezon. Obecnie jedzilem na desce Technine jibb 152,5. Może jakaś miększą, albo odwrocny camber ? Co moglibyscie zaproponować ? ^^)

Napisane Nov 29, 2011, 6:37 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

520 powiedział(a):
Mam prośbę, moglibyscie doradzic mi jakas deske do parku/streetu. Mam 176 wzrostu, waze 65kg. jedze na desce juz pare sezonow, freestyly'e 2 sezon. Obecnie jedzilem na desce Technine jibb 152,5. Może jakaś miększą, albo odwrocny camber ? Co moglibyscie zaproponować ? ^^)

Ja Ci proponuję przeczytać kilka wcześniejszych stron tego tematu  ^^)

Napisane Nov 29, 2011, 6:47 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

520 powiedział(a):

szukaj gdzieś desek myśle 147 max 151/153

Napisane Nov 30, 2011, 4:41 pm
520

520

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 520 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):
520 powiedział(a):

szukaj gdzieś desek myśle 147 max 151/153

mi nie chodzi o dobor dlugoscie ;D tylko o padanie jakies konkretnych przakldow desek  ^^) A jezdzi ktos moze na Rome Artifact ?

Cytuj:
Wie ktos cos moze na temat tych paru  desek, ktora byscie polecili ?
1. rome artifact rocker 12
2. signal park rocker 12
3. nitro haze/sub zero 12

A i jescze jedno, da na nich rade posmigac lekki freeride?

Napisane Dec 1, 2011, 7:15 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2011, 12:32 am przez master9017
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Mam problem. Konkretnie, czy http://*****/c3-deski-snowboardowe/i116381-deska-snowboardowa-head-course-rocka-wide będzie dobra? Mam zamiar wziąć komplet, razem z wiązaniami, więc tu pojawia się pytanie, czy one będą w miarę. Czy ta deska nada sie do freestyle'u? czy wytrzyma kilka sezonów? Bardzo zależy mi na niewygórowanej cenie, a dobrym towarze. jeśli jest to jakiś badziew, podajcie coś lepszego, w podobnej cenie. dodam, że długość deski dla mnie to 161-165, a wiązania xl.

Ps. Dodam, że nie znam się zbytnio na tym temacie, i nie jestem jakimś prosem, raczej zaczynam, więc bądźcie wyrozumiali.;p

Wielkie dzięki z góry za odpowiedź, będę bardzo wdzięczny za udzielenie każdej odpowiedzi.

Pozdrawiam. ;d

Edit: w miejsce kropek wstawić super*sklep. ;d

Napisane Jan 17, 2012, 7:42 pm Ostatnio edytowane Jan 17, 2012, 7:45 pm przez skater999
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

161-165??
Jesteś pewien?

Daj tutaj zdjęcie deski i jej parametry.

edit: Generalnie to OK ale nie wiadomo jakiego flexa ma taka deska. Do zabawy najlepiej coś poniżej 6.

Napisane Jan 17, 2012, 7:46 pm Ostatnio edytowane Jan 17, 2012, 7:48 pm przez Wojtass
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deska
Parametrów sam dokładnie nie znam, wiem tylko tyle co pisze na sklepie.
Mam pytanie, jak mam rozmiar nogi 45, to czy koniecznie musi być deska Wide, czy zwykła będzie ok.?

Napisane Jan 17, 2012, 8:06 pm
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Oo. Dzięki wielkie. To mi daje dużo większe pole manewru w wyborze.

Deska.

Zastanawiałem się jeszcze nad tym. długość 160. myślę, że również będzie ok, przy wzroście184-5 cm i wadze 83 kg. Tak jak wspominałem, zamierzam jeździć w parku i dopiero zaczynam, więc krótsza deska powinna być dobra, a zaś taka mała nie jest.;d Co Ty o tym sądzisz.? Chodzi mi oczywiście o rozmiar 160 cm.

Napisane Jan 17, 2012, 9:14 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Gdzie 160... 157cm to max dla 185 wzrostu.

Napisane Jan 17, 2012, 9:51 pm
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Oo. To dobrze się składa. Wielkie dzięki za pomoc. Na przyszłość będę wiedział, do kogo się zwracać.;d Pozdrawiam.

Napisane Jan 17, 2012, 10:24 pm
panda122

panda122

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panda122 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, jeżdżę  drugi sezon i mam zamiar kupić sobie jakąś dechę z wiązaniami do FS.
Mam 13 lat 168cm i ważę 50kg. Najlepiej żeby za dechę z wiązaniami wyszło nie więcej niż 800zł.
Doradzicie coś ciekawego? (nowe/używane)

Napisane Jan 18, 2012, 10:07 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

panda122 powiedział(a):
Siema, jeżdżę  drugi sezon i mam zamiar kupić sobie jakąś dechę z wiązaniami do FS.
Mam 13 lat 168cm i ważę 50kg. Najlepiej żeby za dechę z wiązaniami wyszło nie więcej niż 800zł.
Doradzicie coś ciekawego? (nowe/używane)

Po nicku wnioskuje że dziewucha a więc...

http://allegro.pl/deska-snowboardowa-head-pride-142-cm-wyprzedaz-i2064288211.html

jak na początek przygody z 3style'm jest sponio.. no tylko stówka więcej ale to chyba nie jakaś $ tragedia znowu

Napisane Jan 19, 2012, 5:08 pm
Strony: << poprzednia ... 15, 16, 17, 18, 19 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja