Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » [snow] Jaka deska?

Strony: << poprzednia ... 16, 17, 18, 19, 20 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[snow] Jaka deska?
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W związku z tym, że powstaje od groma tematów z pytaniami o deski, wszelkie problemy co do doboru wpisujcie TUTAJ.
Proszę o niezakładanie następnych takich tematów, bo z forum robi się syf : )

Napisane Jan 8, 2010, 7:54 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 7:58 pm przez elmacio
t0biash

t0biash

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t0biash zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ok dzięki wszystkim za info :)

Napisane Feb 15, 2012, 10:22 am Ostatnio edytowane Feb 15, 2012, 1:12 pm przez t0biash
ordis96

ordis96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ordis96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak myślicie że ta deska z wiązaniami będzie dobra do parku ?
http://www.winterland.pl/index.php?p=3027&o=meskie_flow_zestaw_fw1112_deska_era_155_i_wiazania_quatro_l

Napisane Feb 16, 2012, 11:21 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ordis96 powiedział(a):
Jak myślicie że ta deska z wiązaniami będzie dobra do parku ?
http://www.winterland.pl/index.php?p=3027&o=meskie_flow_zestaw_fw1112_deska_era_155_i_wiazania_quatro_l

decha spoko, ale te wiązania flow są ciężkie, sam miałem pare modeli

Napisane Feb 17, 2012, 10:55 am
bambos

bambos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bambos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zastanawiam się na d kupnem tej deski http://www.free-way.pl/deska-snowboardowa-rome-agent-rocker-wide-p-3254.html  , mam 187 i 95 kg rozmiar buta 46 czyli deske wide ? mam rację ?

Napisane Feb 22, 2012, 5:12 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście wide. Przy tej wadze nie myśl o niczym innym ;]

Napisane Feb 22, 2012, 5:24 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

^ popieram kolege wyżej.

Napisane Feb 22, 2012, 10:54 pm
TheTiger1999

TheTiger1999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheTiger1999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema chce zakupic deske freestylowa . Myslalem o burtOn clash 2011/2012 co wy na to ? Chcialem zaczac Przygode z boxami i railami reszte Mam Opanowana. Bym prosil o doradzenie deski jesli waga i wzrost jest potrzebny to waze 52kg a wzrost 161 cm

Napisane Aug 10, 2012, 3:59 pm
HarryKurt

HarryKurt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HarryKurt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli interesuje Cię używka za 650 zł, to mam do sprzedania Burton Custom09/10 razem z wiązaniami Burton Triad oraz w gratisie kask Giro. Długość to 144 cm idealna do Twojej wagi i wzrostu (ja mam 170 cm i 70kg). Jak coś to pisz konrad.harciarek@gmail.com

Napisane Oct 7, 2012, 1:30 pm
ludzikbudzik

ludzikbudzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludzikbudzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka wszystkim
Chcę sobie kupić nową deskę na ten sezon
Głównie będę bawił się w parku, więc zastanawiam się nad deską burka model: Restricted Love 2011 o rozmiarze 158 i wiązkami również Burtona model: Custom EST 2010-2011, ale nie wiem czy to dobry wybór
Dodam, że z freestylem dopiero zaczynam...
Mam 175 cm i 68 kg
Z góry dzięki za pomoc  :rolleyes:

Napisane Oct 24, 2012, 8:29 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

ludzikbudzik powiedział(a):
Siemka wszystkim
Chcę sobie kupić nową deskę na ten sezon
Głównie będę bawił się w parku, więc zastanawiam się nad deską burka model: Restricted Love 2011 o rozmiarze 158 i wiązkami również Burtona model: Custom EST 2010-2011, ale nie wiem czy to dobry wybór
Dodam, że z freestylem dopiero zaczynam...
Mam 175 cm i 68 kg
Z góry dzięki za pomoc  :rolleyes:

czy dobry wybór to kwestia za ile

Napisane Oct 28, 2012, 11:10 pm
Lon333ly

Lon333ly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lon333ly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hejka.

Planuję nauczyć się jazdy na snowboardzie w tym roku.
Umiem jeździć na nartach, tylko tak rekreacyjnie, ale wątpię, by to miało znaczenie.
Mam koło 170cm wzrostu, 67-70kg.
Chcę się nauczyć jeździć również rekreacyjnie, tak samo, jak w przypadku nart.
I czy warto jakiś ochraniacz na dupsko? Niby "dupa nie szklanka", ale podobno podczas nauki tył bardzo cierpi. Czy to prawda?

No więc polećcie mi jakąś deseczkę, nie drogą.
Wgl jest sens kupować, czy najpierw pożyczyć w wypożyczalni?

Napisane Oct 31, 2012, 3:13 pm
michos

michos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
Przymierzam się do kupna mojej drugiej dechy.
Ma to być Raven, czy jest to dobra firma?
Znalazłem ofertę zestawu za 1000 pln

Napisane Dec 5, 2012, 12:28 pm
SwkMTN

SwkMTN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SwkMTN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema ;>
Potrzebuję pomocy przy wyborze deski (samego blatu) do 1000 zł (mogę dołożyć te 50-100 zł), jeżdżę 3 sezony i chciałbym deskę głównie do jazdy (nie skacze za dużo),
Ważę 69 kg i mam 187 wzrostu, jak byście mogli mi polecić jakąś dobrą deskę by trochę wytrzymała i jak by była nowa ;> Pozdr.

Napisane Dec 13, 2012, 3:54 pm
b4kus

b4kus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to b4kus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam

Przymierzam się do kupna deski do freestyle'u. Mam 16 lat wrost to oklo 176 cm waga to około 61 kg. Zastanawiam się nad deskami Nitro. Potrfię już dobrze jeździć. Głownie używałbym  między parkiem a hopkami. Deska + wiązania za około 1500zł

Pozdrawiam

Napisane Dec 17, 2012, 5:34 pm
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, jak ktoś chce mam snb w dobrym stanie i gogle
linki do aukcji:

http://allegro.pl/snowboard-ride-162-cm-wiazania-i2895012048.html

http://allegro.pl/gogle-uvex-tomahawk-i2895029524.html
Spieszy mi się z tym dlatego tanio

Napisane Dec 23, 2012, 11:08 pm
TreFlip

TreFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TreFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, jeźdzę na desce już dwa lata, i cały czas wypożyczam teraz dostałem od kuzyna deskę jakąś z firmy HAZARD 52 czy coś takiego, ma ona koło 10 lat, jest w dobrym stanie, użytkować jej czy kupić może nie jaką BKA snowboards 2thousand używke? Proszę o pomoc, czy dalej wypożyczać?

Napisane Jan 15, 2013, 6:11 pm
michasz123

michasz123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michasz123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja proponowałbym ci deskę nitro swindle miazga na railach lub nitro haze bardzo dobre deski ,na swindle smigam juz drugie sezon i nie narzekam ;)

Napisane Jan 27, 2013, 7:55 pm
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Mam zamiar kupić swoją pierwszą dechę, nie za długą. Problem tkwi w tym, że przy deskach 164 cm cięzko znaleźć dechę taliowaną powyżej 26 cm a mój but to rozmiar 46. Znalazłem dechę APO line z taliowaniem 25 cm. Czy będzie to aż tak przeszkadzało w jeździe? Jak mocno będą wystawały palce? Wiązania L/XL więc z dopasowaniem bucika nie powinno być komplikacji : ) Pozdrawiam.

Napisane Jan 28, 2013, 8:48 pm
t0biash

t0biash

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t0biash zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
Chciałem się was poradzić odnośnie deski. Jeżdżę drugi sezon na zakupionym noł nejmie, ponieważ nie wiedziałem jaką zajawką będę darzył snowboard. Chciałbym zacząć bawić się już w snowparku. Jaką deskę polecacie ? Zastanawiam się nad deską Nitro Haze, którą mogę mieć nówkę za 450 zł. Czy ta deska będzie odpowiednia dla mnie, czy lepiej celować w jakieś inne ? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Napisane Jan 30, 2013, 7:54 pm
michasz123

michasz123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michasz123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemanko deska nitro haze  jest całkiem spoko na park na fr też sie  fajnie sprawdza  kumpel ma  i bardzo sobie chwali

Napisane Feb 8, 2013, 11:55 pm
Strony: << poprzednia ... 16, 17, 18, 19, 20 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja