Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Snowboard » [snow] Jakie wi您ania?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
[snow] Jakie wi您ania?
elmacio

elmacio

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to elmacio zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

W zwi您ku z tym, 瞠 powstaje od groma temat闚 z pytaniami o wi您ania, wszelkie problemy co do doboru wpisujcie TUTAJ.
Prosz o niezak豉danie nast瘼nych takich temat闚, bo z forum robi si syf : )

Napisane Jan 8, 2010, 7:56 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 7:58 pm przez elmacio
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mikendy powiedzia(a):
sp brotherhoody s spoko?

zale篡 za ile, tak to s git

Napisane Oct 11, 2010, 7:51 pm
mikendy

mikendy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mikendy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ShadowPL powiedzia(a):
mikendy powiedzia(a):
sp brotherhoody s spoko?

za 300

Napisane Oct 12, 2010, 3:38 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mikendy powiedzia(a):
ShadowPL powiedzia(a):
mikendy powiedzia(a):
sp brotherhoody s spoko?

za 300

git x 2

Napisane Oct 12, 2010, 9:32 pm
DcShoesUsa

DcShoesUsa

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to DcShoesUsa zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam pytanie. Czy zna kto firme Raiden? Je郵i tak to czy polecacie wiazania tej firmy na poczatek poniewaz mam okazje tanio kupic deske nitro z wi您aniami wlasnie tymi model charger.

Napisane Oct 21, 2010, 2:47 pm
niee

niee

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to niee zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kupuje na zim w豉snie raideny zero za 400, na *pewnymorumsnowboadowym* zachwalali firm, poczytaj o technologiach, je郵i ma ci to co da.

Napisane Oct 21, 2010, 3:23 pm
DcShoesUsa

DcShoesUsa

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to DcShoesUsa zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dzieki, chodzi mi tylko oto czy ta firma to poprostu nie jakie "badziewie" a 瞠 jestem pocz徠kuj帷y to narazie nieznam wi瘯szo軼i firm. Poczyta貫m troch w internecie i widze ze to jednak co dobrego na pocz徠ek.

Napisane Oct 21, 2010, 5:12 pm
Matheo1

Matheo1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Matheo1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Raideny s to wiazania od Nitro. S po prostu zaje***ste :)
wi璚 bier i sie nie zastanawiaj jak masz okazje.

Napisane Oct 25, 2010, 1:03 pm
niee

niee

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to niee zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Te raideny w豉snie przysz造 *__*
pierwsze wra瞠nie - zaje*iste, zobaczymy jak si sprawdz na zim.

Napisane Oct 25, 2010, 2:55 pm
DcShoesUsa

DcShoesUsa

Member
Wy鈍ietl posty

Mi w豉snie niedawno przyszla deska nitro z wiazaniami raidena my郵e 瞠 sprz皻 si sprawdzi.

Napisane Nov 2, 2010, 11:54 am
waniowyy

waniowyy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to waniowyy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Potrzebuje tanie wi您ania jakiej po膨dnej firmy do 250 mo瞠 300 z polecicie co ?

Napisane Nov 21, 2010, 6:59 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wy鈍ietl posty

waniowyy powiedzia(a):

za takie pieni康ze to Ci mog co najwy瞠j inserty poprawi w desce

Napisane Nov 21, 2010, 9:00 pm
Adi21

Adi21

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Adi21 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ShadowPL powiedzia(a):
waniowyy powiedzia(a):

za takie pieni康ze to Ci mog co najwy瞠j inserty poprawi w desce

niestety jest to smutna prawda.

Napisane Nov 21, 2010, 9:11 pm
xchemikx

xchemikx

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to xchemikx zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

zaczynam je寮zi i chcia貫m kupi jakies wi您ania .. jakie ?? >> lepiej u篡wke , czy np. z decathlonu >> >>KKLLIIKK<< chodzi mi o to aby cena by豉 jak najmniejsza , bo niemam zbyt du穎 kasy aktualnie ; /

Napisane Nov 27, 2010, 8:06 pm
cinekskejt

cinekskejt

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to cinekskejt zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

xchemikx powiedzia(a):
zaczynam je寮zi i chcia貫m kupi jakies wi您ania .. jakie ?? >> lepiej u篡wke , czy np. z decathlonu >> >>KKLLIIKK<< chodzi mi o to aby cena by豉 jak najmniejsza , bo niemam zbyt du穎 kasy aktualnie ; /
Powiedz, 瞠 瘸rtujesz z tym decathlonem. Lepiej juz kup szar ta鄉e i ka盥orazowo przyklejaj se deske do n鏬. Widzialem jakis katalog tego dekatlona i rozjebaly mnie ceny tego calego ,, 貫dze'' . Co to kurwa jakies murzynskie zakl璚ie? Za ten haijs poszukaj cos na allegro uzywanego. Moze jakies drake albo cos. O tym wgl zapomnij.

Napisane Nov 27, 2010, 9:45 pm
niee

niee

Member
Wy鈍ietl posty

waniowyy powiedzia(a):

Nie ma po秧dnych w tej cenie.
od 400 po mocnych przecenach s dobre.

Napisane Nov 27, 2010, 10:11 pm
truck7

truck7

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to truck7 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam takie pytanie. Mam mo磧iwo嗆 kupienia wi您a nitro raideny zero za ok. 200z. U篡wane,ale za tak cen to nie du穎. Chodzi tutaj o rozmiar...jest to M-ka,a rozmiar M jest do 29cm stopy,a L-ka od 28,5(tak jest napisane na stronie). Ja mam stop 29cm i czy jest sens kupowa? Bo stopa chyba mi jeszcze uro郾ie cho mam 16 lat i nie pami皻am,瞠by ros豉.

Napisane Dec 11, 2010, 11:25 am
niee

niee

Member
Wy鈍ietl posty

Tak, L jest od 28,5, i nie mam poj璚ia, bo r騜nie jest. Je寮zi貫m z 28,5 w wi您aniach s i da這 si je寮zi, ale by這 dalekie od wygody :D. Na twoim miejscu jednak do這篡豚ym te 250z i gdzie po przecenie kupi, a jak nie masz hajsu to czego innego poszukaj, bo za rok nowe b璠ziesz kupowa

Napisane Dec 11, 2010, 11:34 am
skejcik55

skejcik55

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to skejcik55 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wiazania technine czy sa dobre

Napisane Dec 28, 2010, 2:45 pm
igisk

igisk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to igisk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jasnee

Napisane Dec 28, 2010, 3:01 pm
prota

prota

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to prota zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

http://www.snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=3440
Co o nich s康zicie? lubie normalnie je寮zi i na snowparku wi璚 wydaje mi si 瞠 b璠 dobre.

Napisane Dec 30, 2010, 11:01 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2010, 11:01 pm przez prota
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja