Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » "Kawa czy Herbata" - TVP1 - f...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Kawa czy Herbata" - TVP1 - fingerboardziści z Warszawy! - zgłaszać się!, Program w piątek (15 stycznia 2009)
siara200

siara200

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siara200 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam serdecznie,

dzisiaj wieczorną porą zadzwoniła do mnie kobieta z TVP1, a dokładniej wydawca "Kawy czy Herbaty" z prośbą o pojawienie się w studio w piątkowym mocno porannym wydaniu wspomnainego wyżej programu :) - na żywo.

Chcą poopowiadać trochę o sporcie jakim jest fingerboard, pokazać na czym to polega, z czym to się je, uświadomić nasze społeczeństwo, że coś takiego istnieje :) - czyli medialny standard. Jako, że sam z Katowic mam spory kawał do Warszawy i raczej się nie pojawię szukam konkrentych osób ze stolicy :)

zatem jeżeli:
- ktoś jest chętny i nie boi się mediów,
- jest z Warszawy lub jej okolic,
- jest w stanie pojawić się w studio w piątek (15 stycznia 2010 22 stycznia 2010) na godzinę 6.00,
- z chęcią poopowiada oraz zaprezentuje z dobrej strony polski fingerboarding,
- zabierze swoich znajomych (lub pozbiera osoby z tego forum),

niech pisze do mnie tylko i wyłącznie na kontakt@fingerskate.pl - koniecznie niech poda numer telefonu kontaktowego (będę oddzwaniał), ilość znajomych, skąd jest itd.

Szukam konkretnych i zdecydowanych osób - szkoda kobietę rozczarować tym, że ktoś zrezygnuje z ostatniej chwili. Z doświadczenia wiem, że to oryginalna przygoda którą długo się wspomina.

Czekam na maile.

EDIT:

Nastąpiła jednak zmiana terminu na tydzień do przodu, czyli 22 stycznia 2010

Napisane Jan 13, 2010, 12:07 am Ostatnio edytowane Jan 13, 2010, 7:45 pm przez siara200
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W dacie to się o rok bodajże walnąłeś. Ciekawa opcja, mam nadzieje, że zjawią się chętne osoby i będzie nagrane to, bo o 6 rano to raczej przeciętny człowiek śpi lub się budzi.  ;)

Napisane Jan 13, 2010, 6:49 am
PawciuFB

PawciuFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawciuFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powodzenia z tym w piątek wstane o 5:30 żeby zobaczyć długo czekałem na to żeby FB pojawił się w telewizji :rolleyes: :) :)

Napisane Jan 13, 2010, 8:18 am
cjpiter

cjpiter

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cjpiter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Az chyba wstanę o 7-mej

Napisane Jan 13, 2010, 2:04 pm
Alex96

Alex96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem powinien tam pojechać Mzimiak ze swoja ekipą. Musi to być ktoś kto coś reprezentuje swoimi dokonaniami w Polskim FB więc nie warto tam wysyłać byle jakiego leszcza. A Michał by przynajmniej zareklamował firmę wśród mniej wtajemniczonych, i było by widać że polski fingerboarding ma swoje sklepy na skalę europy, bo ludzie myślą że to sport typowo undegrandowy, w którym bada dzieciaków bawi się albo totalnie zwalonymi samoróbkami, albo jeździ na sprzętach z Mega firm i  nie reprezentują żadnego poziomu swoją jazdą. Więc musi to być ktoś kto przekona ich do tego sportu :)

Napisane Jan 13, 2010, 3:02 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fingerboard to sport ?  :stare:

Napisane Jan 13, 2010, 3:07 pm
Alex96

Alex96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SzczurFb powiedział(a):

W pewnym sensie możemy to tak nazwać, ale mniejsza o to  ;)

Napisane Jan 13, 2010, 3:12 pm
cinekskejt

cinekskejt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinekskejt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niech wezmą mizimaka, on w końcu ma najwiekszy polski brand fb, może jeszcze ptaszka od birdsów, to by było spoko

Napisane Jan 13, 2010, 3:29 pm
zl0wski

zl0wski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zl0wski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mzimiak to idiota. On nie porrafi nawet siebie reprezentować, a co dopiero polski FB.
Tyle z mojej strony

Napisane Jan 13, 2010, 3:40 pm
Alex96

Alex96

Member
Wyświetl posty

zl0wski powiedział(a):
Mzimiak to idiota. On nie porrafi nawet siebie reprezentować, a co dopiero polski FB.
Tyle z mojej strony

Chyba cię coś pierdolneło dzisiaj rano w głowę kolego ;) Nie znasz go i się wypowiadasz  -,-. Bo co czekałeś długo na zamówienie z GF i płaczesz, albo coś ci źle wyslał. Kurwa idź się zakop. Każdy człowiek popełnia jakieś błędy. A gdyby nie Mzimiak to połowa polski by nie miała stuffu  ;)

Napisane Jan 13, 2010, 3:44 pm Ostatnio edytowane Jan 13, 2010, 3:44 pm przez Alex96
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Alex, gówno prawda  :rolleyes:.

Jeżeli zl0wski ma takie zdanie o Mzimiaku to ma takie prawo. Powinnaś/eś zapytać się tutaj bądź na PM czemu tak sądzi skoro chcesz go już sądzić. :stare:

Napisane Jan 13, 2010, 3:49 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zl0wski powiedział(a):
Tyle z mojej strony

a ty znowu zaczynasz:D, najpierw fr, potem wrzucanie pod innym nickiem na yt, a teraz tu, pojedz ty, i będzie spokój, a wszystko zaczęło się od minirampy mitta:D myślę, ze jakbyś go poznał osobiście, albo chciał zamienił z nim normalne zdanie a nie kłótnie, to zmienił byś zdanie(ale ty wolisz troche pohejtowac mimo swojego dość wysokiego wieku), książki nie ocenia się po okładce.

Napisane Jan 13, 2010, 3:59 pm Ostatnio edytowane Jan 13, 2010, 4:05 pm przez Paczeklbn
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SzczurFb powiedział(a):

Nigdy nie sądziłem, że bawiąc się za dzieciaka resorakami uprawiałem sport... Zawsze mógł napisać, że to sport ekstremalny.

Napisane Jan 13, 2010, 4:13 pm
zl0wski

zl0wski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zl0wski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alex96 powiedział(a):
zl0wski powiedział(a):
Tyle z mojej strony

Chyba cię coś *****lneło dzisiaj rano w głowę kolego ;) Nie znasz go i się wypowiadasz  -,-. Bo co czekałeś długo na zamówienie z GF i płaczesz, albo coś ci źle wyslał. *****a idź się zakop. Każdy człowiek popełnia jakieś błędy. A gdyby nie Mzimiak to połowa polski by nie miała stuffu  ;)

Nigdy nic nie zamawiałem z GF. mam tak z natury, że badziewia nie kupuje.
Śmiać mi się z Pączka i reszty.
tyle z mojej strony.
hejjtujcie dalej
większośc z was to naiwniacy i dzieciczki z których śmieją się w szkole

Napisane Jan 13, 2010, 4:17 pm
siara200

siara200

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siara200 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

putniok powiedział(a):
jeszcze raz tak powiesz to cie zajebie s*****ielu *****ny , *****a najlepiej takich dzieci jak ty powinno się banować , no je *****le , poćwicz & pozdro  ..........

Fajną tu macie atmosferę... :)

Napisane Jan 13, 2010, 4:17 pm
marekdolar

marekdolar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marekdolar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przestańcie wkońcu temat był o czym innym niz o kłótniach i wymianach zdań na temat innych osób

Napisane Jan 13, 2010, 4:29 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zl0wski powiedział(a):
Alex96 powiedział(a):
zl0wski powiedział(a):
Tyle z mojej strony

Chyba cię coś *****lneło dzisiaj rano w głowę kolego ;) Nie znasz go i się wypowiadasz  -,-. Bo co czekałeś długo na zamówienie z GF i płaczesz, albo coś ci źle wyslał. *****a idź się zakop. Każdy człowiek popełnia jakieś błędy. A gdyby nie Mzimiak to połowa polski by nie miała stuffu  ;)

Nigdy nic nie zamawiałem z GF. mam tak z natury, że badziewia nie kupuje.
Śmiać mi się z Pączka i reszty.
tyle z mojej strony.
hejjtujcie dalej
większośc z was to naiwniacy i dzieciczki z których śmieją się w szkole

nie zamawiałeś, to skąd wiesz, ze badziew, sam tak wywnioskowałeś bo tak, jedna rzecz która mnie pociesza to to ze i ja i ty kiedyś skończymy jeździć na tym "resoraku" a oby było mniej ludzi takich jak ty i ja, tyle.

Napisane Jan 13, 2010, 5:05 pm
MaciekS90

MaciekS90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekS90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahaha dużo osób się zgłosiło ;p
Nie potrzebnie napisałeś to tutaj bo to jest stronka gdzie są prawie same kasztany i dzieciaki które tylko cisnąć się potrafią bo muszą się gdzieś wyżyć i maja to wszystko w du.pie... Jedz sam bo tu nikogo nie znajdziesz
, a i fingerboard to sport huahahahaha

Napisane Jan 13, 2010, 5:08 pm
andi87

andi87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andi87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie bawie sie w moderatora ale przesadzacie i wychodzicie z tematu

Napisane Jan 13, 2010, 5:19 pm
MaksioFB

MaksioFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaksioFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pytanie kiedy to będzie?

Napisane Jan 13, 2010, 5:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja