Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Kanał EXTREME

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kanał EXTREME
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co powiecie ta temat kanału EXTREME tam tez duzo leci skateboradingu piszcie co sadzicie pozdro all :P :P :P :P :P :P

Napisane Nov 23, 2005, 6:59 pm
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie tam nie leci dużo skateboardingu i wlaśnie tu jest problem...

Napisane Nov 24, 2005, 10:36 am
rads

rads

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rads zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kiedys mialem ten program czesto cos ciekawego lecialo

Napisane Nov 24, 2005, 1:29 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem ten program same powtórki lecą

Napisane Nov 24, 2005, 5:00 pm
kempes

kempes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kempes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie macie !tesz bym go kciał !1

Napisane Nov 24, 2005, 6:00 pm
norbi_blind

norbi_blind

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbi_blind zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w wakacje to caly czas o surfingu lecialo :/ ale teraz troche o desce tez leci (chociaz moglo by wiecej) jedyne co codzinnie leci o desce to Concrete Wave :D

Napisane Nov 24, 2005, 6:06 pm
Torres

Torres

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Torres zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pamiętam jak kiedyś byłem u znajomego i oglądaliśmy jak goście robią blaty hehe ...

Napisane Nov 25, 2005, 10:50 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobry kanał, ale troche za mało skateboardingu leci...jak już coś pokazują to prawie same zawody...chociaż ja już tam widziałem kilka dobrych Sv np. Logic skateboard media (chyba 14 odcinków), Land Pirates..widziałem jeszcze pare fajnych sv ale nie pamiętam tytułów.

Napisane Nov 26, 2005, 10:41 am
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chłopie dla ciebie mało skterboardingu jak prwaie cały czas leci i jeszcze teraz duzo serfingu mało jest o rowerach pozdro  :mad: :P

Napisane Nov 26, 2005, 6:21 pm
adam2608

adam2608

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adam2608 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po co w ogole puszczaja surfing???!!!
tego przeciez nikt nie oglada B)

*Napisane Nov 27, 2005, 2:02 pm
PunkRock99

PunkRock99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PunkRock99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nooo w**ebany program... fakt faktem skateboardingu najwięcej to tak nie ma , ale i tak elegancki program, trza przyznać:D
The Punk Show też jest dobre ;)

Napisane Nov 27, 2005, 10:16 pm
czeksop

czeksop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czeksop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie program podoba tylko hujnia jest u mnie w sieci kablowej ze czesto zmieniaja jezyk dubingu

Napisane Nov 27, 2005, 10:20 pm
lakskat

lakskat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lakskat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zarąbisty kanał mogło być więcej deski ale jest w pożądku B)

Napisane Nov 27, 2005, 10:26 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogladam to codziennie znam juz wszystko na pamiec bo powtorki leca chociarz czasami mozna trafic na cos ciekwego:P

Napisane Nov 28, 2005, 2:50 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na Extreme było nawet o Mentor Skateboarding Session w Toruniu... ")

Napisane Nov 28, 2005, 2:58 pm
v4mpir33d

v4mpir33d

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to v4mpir33d zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny kanał hehe:D. Poza skateboardingiem można się było też dowiedzieć czegoś o innych sportach i to raczej zaliczam jako plus. Miałem go w przez 1 zime ale jakoś wyłączyli z Astera ;/. Niezłe toury też tam leciały. Przydałoby się coś takiego tyle że tylko o skateboardingu, chociaż snowboard też może być...

Napisane Nov 29, 2005, 2:58 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no mam program często ogladam w sumie ale prawda jest taka że często tam zarombiście powtórki puszczają ale czasem leci coś owego jak np kiedyś leciało opinion albo almost roun three

Napisane Nov 29, 2005, 4:05 pm
Bam93

Bam93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bam93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zbyt duzo surfingu... mogło by byc wiecej deskorolki. No ale naet kanał jest spoko mozna XGames zobaczyc czy LG Action Spotr's. Nawet Almosta: Round Three pokazaywali. Tak wiec nie jest źle

Napisane Dec 2, 2005, 12:21 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

hmm czesto niema go bo jakies uszkodzenia pozdro hhee :P :P

Napisane Dec 3, 2005, 5:08 pm
Skate-on-bmx

Skate-on-bmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate-on-bmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne jest tick & tips co pokazują jak różne tricki robić a oprócz tego to same powtórki, x-games z rocznym opuźnieniem puszczają i wogule za durza surfingu dla mnie to jest beznadziejne i powinni tego mniej puszczać

Napisane Dec 4, 2005, 9:59 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja