Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Decki

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Decki
Jankes4

Jankes4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jankes4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie do tych którzy znają się na firmach deskorolkowych.
Które blaty są produkowane w tych samych fabrykach co inne i różnią się tylko grafką i nazwą??????? ^^)

Napisane Jan 27, 2010, 9:05 pm
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Goodwood-Blackout
Nervous-Hate
Celebrities-Jart

Napisane Jan 27, 2010, 9:43 pm
miki93

miki93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

girl - chocolate
mystery - zero - $lave
DGK - organika - expedition one(?)
Jeszcze na pewno coś jest, sprawdzę i zedytuję jak znajdę.

edit: Mam wrażenie, że jeszcze blind - almost - darkstar - enjoy - cliche - speed demons (fabryka dwindle distribution), ale pewności nie mam... I jeszcze alien worshop - habitat (ta sama dystrybucja i właściciel), ale też nie mam 100% pewności.

Napisane Jan 27, 2010, 10:02 pm Ostatnio edytowane Jan 27, 2010, 10:26 pm przez miki93
ChadFryta

ChadFryta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChadFryta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miki93 powiedział(a):
girl - chocolate
mystery - zero - $lave

edit: Mam wrażenie, że jeszcze blind - almost - darkstar - enjoy - cliche - speed demons (fabryka dwindle distribution), ale pewności nie mam... I jeszcze alien worshop - habitat (ta sama dystrybucja i właściciel), ale też nie mam 100% pewności.

AW - habitat 100%

Napisane Jan 27, 2010, 11:11 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Już chyba wszystkie wymieniliście!

PS mam blat habitat już 7 miesięcy :D Bo od dwóch nie jeździłem, bo zima. Tail się skrócił o jakieś 5 cm, ale to wina hamowania takiego :D Wogóle się nie kruszy. Jest dosyć ellastyczne i mocne! Ale sądzę że jak będzie wiosna to się szybko połamie, bo ma już swoje miechy! POLECAM BLATY !!! WARTE SĄ SWOJEJ CENY! Pewnie wszyscy za taką cenę kupilibyście ZERO, PLAN B itp... Ale warto go kupić. Ale nie kupcie starego drewna i będziecie gadali, że gówno.

Napisane Jan 28, 2010, 10:41 am
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to ze sa z jednej fabryki nie znaczy ze sie roznia tylko grafa, oczywiscie jesli miki ma racje, mialem sd i blinda, nie moge powiedziec by byly podobne

Napisane Jan 28, 2010, 11:23 am
cybek

cybek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cybek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baker-Deathwish zdaje się..

Napisane Jan 28, 2010, 12:31 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Real- Krooked - Antihero
Co do Girla- Choco to jeszcze Skate Mental
Fundation-Toy machine
Cliche-Film ( i cliche jest w dystrybucji dwindle ale nie jestem pewny czy tam robią ich deski)

A co do jakości - jedna fabryka nie musi oznaczać, że robią tam deski jednakowej jakości - np. te tańsze mogą być robione z gorszego drewna. Za pewne zależy od fabryki.

Napisane Jan 28, 2010, 4:27 pm
Swicheroo

Swicheroo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedna fabryka - jedne formy. Drewno każdy ma (raczej) inne, bo to taka "receptura" producentów  ^^) Te tańsze, tak, jak mówili wcześniej, mogą, MOGĄ być z gorszego drewna  ;)

To tylko moje zdanie w dniu dzisiejszym. Jeżeli się z nim nie zgadzasz, skrytykuj, ale nie wyzywaj.  :rolleyes:

Napisane Jan 28, 2010, 8:46 pm
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A tak naprawdę jest  8  fabryk desek na swiecie.

Napisane Jan 29, 2010, 11:25 am
Nowik1992

Nowik1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nowik1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze mi sie zdaje że cliche-zoo york gdzies tak wyczytałem ale nie jestem pewien

Napisane Jan 29, 2010, 8:21 pm
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miki93 powiedział(a):
girl - chocolate
mystery - zero - $lave

DGK-Organika-Expedition One i jeszcze chyba Gold Wheels

Napisane Jan 30, 2010, 11:19 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja