Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Ping-pong

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ping-pong
WieczorLBN

WieczorLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WieczorLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem że nie jest to sport ekstramalny i zaraz mnie zhejtujecie;*
Gracie?
Lubicie grac?
Jaki macie sprzet?
Jakieś przyzwyczajenia z tym sportem związane?
Jaka technike macie?
:)
Lubie grac mam stół w domu wiec gram codziennie, gram yasaką (nie nie chinska tylko japonska) np. zawsze trzymam dwa palce z tyłu rakietki (na czarnej stronie - to tez jakies przyzyczajenie;d) ukladam je w kształt V
Nie mam jakies specjalnej techniki:)

Mam nadzieje ze bedzie jakies zainteresowanie tematem

Napisane Jan 28, 2010, 3:00 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ping pong to zajebista sprawa :P
kiedyś się grało,z mniejszymi lub większymi sukcesami

Napisane Jan 28, 2010, 3:23 pm
mari1227

mari1227

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mari1227 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. Lubię grać (właśnie schodzę z kompa i idę grać ;])
2. Stół robiony heh .Paletka Schildkröt
3.Trzymam tylko jeden palec na tylniej części , i też na czarnej stronie.
4.A technika normalna wygrać ;]

Napisane Jan 28, 2010, 5:51 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tez gram, paletki mam jakies no name, stol mamy w szkole, paluszki trzymam 2 na okladzinie bo mi jest ja latwiej obracac  :) Chcialbym sie gdzies zapisac na jakies kolko ping pongowe czy cus ale niema w mojej okolicy... Ale jak jest jakis turniej to :partytime:

Napisane Jan 28, 2010, 8:01 pm
MichAS7

MichAS7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichAS7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś często grałem i byłem dobry :p teraz gram raczej tylko na wf. Teraz nie gram więc nie mam dobrej rakietki , kiedyś miałem z tigiii.

Napisane Jan 28, 2010, 8:31 pm
etnies442

etnies442

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to etnies442 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gram bardzo lubię grać ^^) moja rakietka to point jeden palec zawsze na czarnej okładzinie.Kiedyś grałem samym forhand'em potem jakoś się nauczyłem backhand'em i wymiatam tyle :)

Napisane Jan 28, 2010, 9:48 pm
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie grać, ale za bardzo nie mam gdzie. ;]

Napisane Jan 28, 2010, 10:04 pm
PZet

PZet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PZet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grało się w podstawówce... oj grało ;d
Z tego co pamiętam to miałem składaną rakietkę, rączka Stigi, gumy Butterfly i ten paseczek co się nakleja między gumami to z Donica był  B)
Poprzechwalałem się ale co?! Chyba taki był zamiar tego tematu ;)
dodam, że jakiś czas grałem w miejscowym UKS
aktualnie nie gram, można powiedzieć, że nie mam już tak czasu na to,a paletke sprzedałem ;P

*Napisane Jan 28, 2010, 10:24 pm
KiteCenter

KiteCenter

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KiteCenter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wcześniej się grywało.. Potrzebna jest tylko dobra,profesjonalna rakietka i przeciwnik. teraz coraz rzadziej z braku czasu.

Napisane Mar 8, 2010, 1:49 pm
foxfb

foxfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foxfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to gram ale rekreacyjnie ok 1-2 w miesiącu na w-f  B) a moja rakietka to thorn z auchana :) za ok 30-40 zl bo juz nie pamietam :D rewelacji nie ma ale da sie nią grac a mi nie jest potrzebna rakietka za pare stówek :D

Napisane May 16, 2010, 4:55 pm
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajna sprawa,gram podczas przerw w szkole
pozdro ^^)

Napisane May 22, 2010, 10:51 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rider55 powiedział(a):
fajna sprawa,gram podczas przerw w szkole
pozdro ^^)

apropo przerw jak zapomnielismy paletki to zeszytami gralismy :D bolalo jak w aluszki przywalilo

Napisane May 23, 2010, 12:38 pm
Quba007

Quba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grałem
lubię
deska butterfly Andrzej Grubba 2000, gumy Panasia
znudziło mi się na poważnie, teraz czasami rekreacyjnie

Napisane May 23, 2010, 3:54 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak. Ping Pong to najbardziej extremalny ze wszystkich sportów  :))
Możesz dostać piłeczką w głowę np. a wtedy zgon na miejscu.

Nie czepiam się ale śmiesznie wygląda temat o ping-pongu w dziale extreme :D

Napisane Jul 7, 2010, 10:19 am
mike1427

mike1427

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike1427 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmilkmil powiedział(a):
Tak. Ping Pong to najbardziej extremalny ze wszystkich sportów  :))
Możesz dostać piłeczką w głowę np. a wtedy zgon na miejscu.

Nie czepiam się ale śmiesznie wygląda temat o ping-pongu w dziale extreme :D

kiedyś graliśmy na wf-ie w ping-ponga i totalny cep pieprzną nogą w stół aż mu rzepka w kolanie coś tam, więc nie ma śmiacia. a jeśli chodzi o ten sport to dobra sprawa i też rekreacyjnie lubie sobie pyknąć

Napisane Jul 7, 2010, 1:43 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też rekreacyjnie w szkole głównie ; ] paletka to Top Jola. Mam kumpla w klasie co gra w huraganie sosnowiec i ma 14 lat a trenuje od 4 i gra już w lidze z seniorami ; ) a paletke ma jak sprawdzałem jakoś za 500 zł ;0

Napisane Aug 2, 2010, 2:24 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja grywam czesto, kolega ma stol w garazu, a w roku szkolnym po lekcjach jest sala i tam mozna grac, paletka? butterfly podajze tez troche kosztowala ale bylo warto

Napisane Aug 3, 2010, 12:29 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W PP wygrałem turniej kiedyś ;D serio! Fajna gierka

Napisane Nov 15, 2010, 9:33 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja