Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Sonda wąskie deski.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sonda wąskie deski.
grzesmilan

grzesmilan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesmilan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prosze o niekasowanie tematu choć może wydawać sie głupi i nie pytać po co mi takie badanie.
Chciałbym sie dowiedzieć jak dużo osób jeździ na deskach szer.19cm
Prosze żeby wypowiadały sie osoby które jeżdża i które nie jeżdżą na tak wąskich.
Czy i ilu z waszych kolegów na takich jeździ.Mile widziane dodanie czegoś na temat od siebie

Napisane Feb 1, 2010, 11:19 pm Ostatnio edytowane Feb 1, 2010, 11:21 pm przez grzesmilan
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio zauwaazylem ze wiekszosc smiga na 8.0, na waskich jezdzi coraz mniej, a jak jezdza to raczej na 19,5 - 19,7 19 malo co spotykam ; d

ale jedna czy dwie osoby moze na tak waskich smiga

Napisane Feb 1, 2010, 11:25 pm
mnich9494

mnich9494

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mnich9494 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje ulubione rozmiary to 7.75 +/-, jazda na węższych mi bardziej odpowiada, wiadomo kręcenie flipów lepsze..

Napisane Feb 1, 2010, 11:34 pm
kacpero14

kacpero14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacpero14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aktualnie mam 19 , ale za wąsko dla mnie i następną kupuje 19.5

Napisane Feb 2, 2010, 12:35 am
SztachaPL

SztachaPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SztachaPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam wole węższe blaty , łatwiej sie flipy robi :]

Napisane Feb 2, 2010, 1:00 am
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SztachaPL powiedział(a):
Ja tam wole węższe blaty , łatwiej sie flipy robi :]

dokładnie, dlatego przy zakupie blatu pierwszym czym sie sugeruje to własnie szerokość. Teraz mam hate'a niestety dość szerokiego bo aż 7,75 (najwęższy hate jaki był), ale przewaznie to tak 7,62

Napisane Feb 2, 2010, 6:57 am
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zacząłem na 7.5, potem miałem kilka 7.62, aktualnie posiadam 7.88.. Na tej ostatniej niestety jeszcze nie jeździłem, bo nie ma za bardzo gdzie ;)

Napisane Feb 2, 2010, 7:19 am
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeździłem na habitat'cie 19 cm. Ale teraz przekręcam ZERO i on ma 7.670 czy jakoś tak Xd

Napisane Feb 2, 2010, 8:53 am
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

7.5 albo 7,625, na szerszych mi nie wygodnie

Napisane Feb 2, 2010, 8:59 am
fanta01

fanta01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fanta01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

19 to dla mnie bardzo dobry rozmiar chociaz na innych nie jezdziłem. Z moich ziomków od deski dwóch na trzech albo nawet cała trójka tez jezdzi na 7.5. Wiadomo- łatwiej flipy wchodzą

Napisane Feb 2, 2010, 9:13 am
Tymbark1

Tymbark1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymbark1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja od początku jeżdże na 7.5.

Napisane Feb 2, 2010, 10:01 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

7.75 - idealny rozmiar - nie za szeroka, nie za wąska. Choć to i tak wszystko zależy od rozmiaru stopy.

Napisane Feb 2, 2010, 10:03 am
fanta01

fanta01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fanta01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):
7.75 - idealny rozmiar - nie za szeroka, nie za wąska. Choć to i tak wszystko zależy od rozmiaru stopy.

czy ja wiem? od rozmiaru? Ja mam raczej duzą stopę- 44 ale jezdze na 7,5 od początku, wiec raczej kwestia przyzwyczajenia,chociaz masz pewnie troche racji bo komus z bardzo małą stopą cięzko by sie jezdziło np na najszerszych deskach

Napisane Feb 2, 2010, 10:41 am
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wodnio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):

Dokładnie. Rozmiar uniwersalny i mi osobiscie najbardziej pasuje. Jeżdże caly czas na tym rozmiarze i jest świetnie.  ^^)

Napisane Feb 2, 2010, 11:09 am
miki93

miki93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaczynałem na wąskich deckach, ale stopniowo wymieniałem je na coraz szersze. Duża stopa też dużo zmienia, bo z rozmiarem 46 na 19cm desce jeździ mi się po prostu dziwnie. Teraz mam organikę 8,06 cala i jest troszkę za szeroka, więc dla mnie optymalnym rozmiarem jest 8,0 (wcześniej miałem 2 ósemki i były najlepsze pod względem szerokości).

Napisane Feb 2, 2010, 11:13 am
Wrobel17

Wrobel17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wrobel17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

7.5 Tylko i wyłącznie.

Napisane Feb 2, 2010, 11:31 am
xpelcux

xpelcux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xpelcux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam za szeroki obów na tak wąski deck. Jeżdżę na 8 do 8,5 cala. na szerszych deskorolkach wydaje mi się że mam większego popa. ^^)

Napisane Feb 2, 2010, 2:01 pm
KenKo

KenKo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KenKo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę na 7.5 19 cm i jak dla mnie najlepsze to są wymiary

Napisane Feb 2, 2010, 2:06 pm
Groszeq94

Groszeq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Groszeq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moje 3 pierwsze blaty to były 7.5. Obecnie mam 8 (czwarty blat) i jeździ mi się wygodniej, tak.. pewniej  :). Wiadomo, każdy lubi inną szerokość, ale moim zdaniem to głownie zależy od preferencji, a w dalszej mierze od wielkości stopy.  ;) (u mnie wygląda to tak: blat 8 cali na r. buta 44/45 i jest gites)

Napisane Feb 2, 2010, 2:19 pm
krzychu99922

krzychu99922

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzychu99922 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to albo 7.500 albo 7.625 tylko i wylącznie ;P  :)

*Napisane Feb 2, 2010, 2:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja