Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Bonelessy, cavemany itp.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bonelessy, cavemany itp., Co sądzicie o tych trikach ?
Wrobel17

Wrobel17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wrobel17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak w temacie, co sądzicie o troche bardziej "oldschoolowych" trikach typu boneless i ich wariacjach, typu boneless 360 fingerflip ?

Napisane Feb 13, 2010, 9:23 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie to nie jara ale szanuje ludzi ktorzy to potrafia. wole zwykly street

Napisane Feb 13, 2010, 9:29 pm
ChadFryta

ChadFryta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChadFryta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poprostu inny styl jazdy, mozna sprobowac co jakis czas dla odmiany

Napisane Feb 13, 2010, 10:35 pm
Spit32

Spit32

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Spit32 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajna zabawa takie triki  B)

Napisane Feb 13, 2010, 10:46 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie to sa raczej takie triki dla odmiany, albo na schodach w skate mozna zadac, przy okazji czasami poprostu zrobie.

Napisane Feb 13, 2010, 10:58 pm
kacpero14

kacpero14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacpero14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubię bonelessa18 sobie walnąć od czasu do czasu

Napisane Feb 13, 2010, 11:09 pm
arekbobo

arekbobo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekbobo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubię wyyyyysokiego bonelssa

Napisane Feb 14, 2010, 10:34 am Ostatnio edytowane Feb 14, 2010, 10:35 am przez arekbobo
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oooo.. w końcu ktoś założył temat o moich ulubionych trikach. Gdy jeździłem czynnie (teraz może być z tym gorzej po złamaniu kolana), to uwielbiałem takie triki, np. duży rozbieg i caveman przez jakieś schodygap, ewentualnie jakiś FS Boneless w trakcie sekwy. Z tego typu trików fajnie wyglądają też No Comply'e (np. no comply impossible, którego nie umiem :) ) i mój ulubiony trik (ulubiony, bo dość prosty do nauczenia, a niewiele osób go potrafi) - Flamingo.

Napisane Feb 14, 2010, 10:39 am
Smuggler

Smuggler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smuggler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jebie zlamac kolano... wezcie go zabijcie...

Napisane Feb 14, 2010, 4:17 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Smuggler powiedział(a):
Ja j***ę, złamać kolano... weźcie go zabijcie...

Proszę Cię bardzo, bij pierwszy, przemytniku. Jeżeli nie wiesz, że kości można złamać tuż przy zakończeniach stawowych i to się nazywa potocznie "złamaniem kolana", to przykro mi. Zgodzę się, że nie jest to forma w 100% poprawna, bo rzeczywiście samego stawu jako takiego nie da się połamać. Aczkolwiek, gdy wyrzuca się komuś niepoprawność językową, to wypada samemu być w pełni poprawnym, czyli pamiętać o rzeczach tj. duże litery na początku wypowiedzenia i o znakach interpunkcyjnych. Dziękuję za uwagę i przepraszam za odejście od tematu.

Napisane Feb 14, 2010, 8:07 pm
matii123

matii123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matii123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie spoko tricki B)

Napisane Feb 14, 2010, 10:11 pm
colalz

colalz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colalz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sa spoko ale nie lubie jak ktos zadaje w skate

Napisane Feb 15, 2010, 2:51 pm
cybek

cybek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cybek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

colalz powiedział(a):
sa spoko ale nie lubie jak ktos zadaje w skate

Ogólnie przyjęło się, że podczas gry w skate'a nie można robić takich tricków ;]

Napisane Feb 15, 2010, 3:04 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ostatnio na wakacjach nauczyłem się cavemana,ale mnie jakos specjalnie to nie jara. Owszem fajny trick ale od czasu do czasu robiony od tak z nudów.

Napisane Feb 15, 2010, 4:45 pm
Tymbark1

Tymbark1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymbark1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajne tricki jeśli umiesz je czysto wykonać... Wtedy są całkiem stylowe 

*Napisane Feb 15, 2010, 5:12 pm
sztachaa

sztachaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sztachaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tymbark1 powiedział(a):

Napisane Feb 16, 2010, 8:03 am
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sztachaa powiedział(a):
Tymbark1 powiedział(a):

Napisane Feb 16, 2010, 2:06 pm
Riddick5822

Riddick5822

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riddick5822 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja dodaje te tricki do combo

Napisane Mar 7, 2010, 8:30 am
charset

charset

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to charset zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eeee wydaje mi się, że taki temat był. I to nawet dość dużo postów w nim było.

@Topic
Lubie czasem zrobić bonelles'a na murek z murka się odbić i fingerflip. Takie różne fadżamadża robi mi się przyjemnie pomiędzy innymi trickami.

Napisane Mar 7, 2010, 10:02 am
Lubek90

Lubek90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lubek90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie umiem tak stylowo szybko... ale jak juz tak wyjdzie to sa fajne

Napisane Mar 7, 2010, 10:55 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja