Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Bonelessy, cavemany itp.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bonelessy, cavemany itp., Co sądzicie o tych trikach ?
Wrobel17

Wrobel17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wrobel17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak w temacie, co sądzicie o troche bardziej "oldschoolowych" trikach typu boneless i ich wariacjach, typu boneless 360 fingerflip ?

Napisane Feb 13, 2010, 9:23 pm
BORYS7

BORYS7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BORYS7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie to jak najbardziej dla zabawy bez spiny żadnej :). Wolę street

Napisane Mar 13, 2010, 9:53 am
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piter1994 powiedział(a):
Ja lubie cavemany:)

Napisane Mar 13, 2010, 10:29 am
sk8Maciek

sk8Maciek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8Maciek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja je lubie :D Raz na jakis cas fajnie pojeździc z takimi oldchoolowymi trickami :) Boneles,fingerflip,Hippie Jump,airwalk itp.

Napisane Mar 13, 2010, 3:38 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubię cavemany, bo są proste, nawet z wysokości. ;D Ale jednak wolę street. Przy cavemanach łatwiej połamać deck (z własnego dośiwadczenia). Peace.

Napisane Mar 13, 2010, 3:38 pm
skejciara95

skejciara95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejciara95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj, lubię cavemana. ;)

Napisane Mar 13, 2010, 7:07 pm
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hippie jump, reszta odpada, według mnie caveman to nie trick

Napisane Mar 13, 2010, 8:37 pm
Anzyll

Anzyll

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Anzyll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zwykły boneles to lipa ale z jakimiś warialami może nawet dobrze wyglądać, chyba ze do wysokich skoków to może sie przydać

Napisane Mar 27, 2010, 9:50 pm
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pyknięcie tego typu tricku od czasu do czasu to fajne urozmaicenie.

Napisane Mar 28, 2010, 6:32 pm
pawel1995

pawel1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie podobają i umiem pare róznych... sa fajnym urozmaiceniem :)

Napisane Mar 29, 2010, 4:00 pm
serek2

serek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to serek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pan6bober powiedział(a):
hippie jump, reszta odpada, według mnie caveman to nie trick

No i masz wpier*ol. :P

*Napisane Mar 29, 2010, 5:56 pm Ostatnio edytowane Mar 29, 2010, 5:57 pm przez serek2
PiTeRxD

PiTeRxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PiTeRxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemano powiedział(a):
lipa

Nabijanie
Jaki ci sie nie podoba to nie pisz.
A jesli musisz to rozwiń swoją wypowiedź.
Co do tematu są to łatwe triczki ale lubie je od czasu do czasu walnąć na streecie :)

Napisane Apr 1, 2010, 4:58 pm
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wycior1515 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie te triki bo latwe, a spoko wygladaja.
ps. jak robicie bonelesa to chwytajcie nie posrodku, a nad kolkiem!  :thinking: :rolleyes: :cyclops: :stare: :mad: ^^) :) :( B) :P ;) :O

Napisane Aug 2, 2010, 11:04 am
twixxx

twixxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twixxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deskołamliwe i mało zajawkowe. Na flacie żałosne, ale z gapów albo schodów wygladają ciekawie ; D

Napisane Aug 4, 2010, 12:16 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się te triczki podobają choć żadnego nie umiem :D

Napisane Aug 28, 2010, 1:45 am
szyman123

szyman123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyman123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Triki dość łatwe i fajne ; D . | Koszulowy ile postów masz zamiar jeszcze nabić ? ....

Napisane Aug 28, 2010, 12:01 pm
zlukasz96

zlukasz96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zlukasz96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie są zbyt trudne, a ja pare umiem i dzieki temu jest sie czym bawić  ;).
Pozdro.

Napisane Aug 28, 2010, 12:09 pm
Maerrik

Maerrik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maerrik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla odmiany są fajne, Jak sie nudzisz robisz se oldscholowego triczka i Masz zajawke ;)

Napisane Aug 29, 2010, 12:52 pm
gmefisto

gmefisto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gmefisto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stary. To sa tricki takie jak inne, a czasem lepsze. Totalnie zajawkowe i syte. Krece po polowie old- a po polowie true- school, wiec kocham i to i to...XP

*Napisane Aug 29, 2010, 5:08 pm
rado2711

rado2711

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rado2711 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Riddick5822 powiedział(a):
Ja dodaje te tricki do combo

Napisane Oct 17, 2010, 10:23 am
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

caveman jest dobry zeby efektownie wejsc na deske.

Napisane Oct 17, 2010, 10:50 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja