Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Bonelessy, cavemany itp.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bonelessy, cavemany itp., Co sądzicie o tych trikach ?
Wrobel17

Wrobel17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wrobel17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak w temacie, co sądzicie o troche bardziej "oldschoolowych" trikach typu boneless i ich wariacjach, typu boneless 360 fingerflip ?

Napisane Feb 13, 2010, 9:23 pm
Kronick

Kronick

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kronick zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwielbiam takie triki ,zwłaszcza teraz po kontuzji śródstopia nie mogę normalnie jeździć, to sobie robię same bonellesy :)

Napisane Oct 17, 2010, 12:59 pm Ostatnio edytowane Oct 17, 2010, 1:00 pm przez Kronick
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bonelessy zajawkowe na quarterze czy rampie jakiejś ;D a cavemeny z wysokości też ciekawe...

Napisane Oct 17, 2010, 6:54 pm
skateordiexd

skateordiexd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateordiexd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne są łatwe i fajnie wyglądają takie mam zdanie i kojarzą mi się z słoneczną californią

Napisane Oct 17, 2010, 8:47 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie powiedziałbym raczej, że są proste... chyba, że Boneless lub caveman.. ale kombinacje nawet nie takie jak Mike'a V są świetne w wyglądzie, ale nie proste.;))

Napisane Oct 18, 2010, 3:23 pm
AntekFB

AntekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AntekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kidyś też tak jeżdziłem takim stylem ale teraz jeżdze troche bardziej streetowo

Napisane Dec 29, 2010, 10:47 am
dizaster97

dizaster97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dizaster97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie to nie jara ;) to jest poprostu oldschool ;D

Napisane Apr 2, 2011, 1:05 am Ostatnio edytowane Apr 2, 2011, 1:06 am przez dizaster97
skateordiexd

skateordiexd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateordiexd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie to mega jara !!!

FREEESTYLE&OLDSCHOOL<3

Napisane Apr 2, 2011, 1:16 am
kostekFB

kostekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kostekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bonelessy shitlessy  kataj 360 flipy i hardy a nie gowniane triki z dotykaniem ziemi !

Napisane Apr 2, 2011, 12:23 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kostekFB powiedział(a):
bonelessy shitlessy  kataj 360 flipy i hardy a nie gowniane triki z dotykaniem ziemi !

kropka.

Napisane Apr 2, 2011, 8:04 pm
Buarey

Buarey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Buarey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podział new/old school jest bezsensowny.
Zbędne szufladkowanie.

@kostekFB i Irek98
Zrobcie Boneless'a czy No Comply ? Handplant'a ?
Jak nie, to nie mówice ze coś jest gówniane.
Nie potrafię zrobić hard flipa, to nie mówię ze zaraz jest gówniany.
Nie jarają mnie flipy. I ich n chwile obecną nawet nie próbuje.
Skateboarding to zabawa i ekspresja samego siebie.

Idę pokatować "gównianego boneless'a" bo mnie to jara i daje cholerną satysfakcje !!!

Napisane Apr 3, 2011, 9:43 am
skater99

skater99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uważam że są dość łatwe więc łatwiej skręcić je na trudniejszych przeszkodach więc np. do filmiku to boskie tricki :D  gdy nic cie nie wychodzi na przeszkodzie robisz efektownego bonlessa kickflip czy coś ;D

Napisane Apr 4, 2011, 7:51 pm
kostekFB

kostekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kostekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DO buarey :

Sam przez 2 lata to robilem i wiem ze jest satysfakcja jak robisz 540 boneles ( w moim przypadku ) ale szczerze stary , CZY TO SA LATA 80 Te !!!!!

Napisane Apr 4, 2011, 8:11 pm
Buarey

Buarey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Buarey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@ kostekFB
I co z tego ? Kogo to obchodzi, kiedy i kto wymyślił trik ? Kickflip, airwalk i cała masa innych trików wywodzi się z tego okresu i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Dalej uważam, że każdy trik jest warty uwagi i nie należy go oceniać, bo jest z lat XX albo bo jest łatwy/trudny/z nogami na ziemi/w powietrzu/nogami w kosmosie.
Są jeszcze inne triki z zestawianiem nogi z deski, np. Flamingo. I to jest trik z lat 90'tych.
Szacunek mam do Ciebie kostekFB, bo kleisz boneless'a, ale i uprzejmie proszę, zebys nie pisał głupot o trikach, które kogoś jarają.
Fajnie by było, jakbys zrobił tutorial jak wykręcić Boneless 540.
Albo jak zrobić Russian Boneless/BS Boneless. A nawet tego zwykłego Bone'a.

Napisane Apr 4, 2011, 8:45 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spieranie się o wyższość triku nad trikiem mija sie z celem.
Chcecie tłumaczyć sobie że szary jest lepszy od siwego?

Napisane Apr 4, 2011, 9:39 pm
kostekFB

kostekFB

Member
Wyświetl posty

@ Buarey

Spoko jak chcesz za jakis tydzien bendzie  filmik jak zrobic 540 bone, bone , bs bone i jak chcecie to flamingo stall =)

Napisane Apr 4, 2011, 10:04 pm
Lipson9

Lipson9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lipson9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwielbiam te triki

Napisane May 3, 2013, 9:47 pm
Rav3style

Rav3style

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rav3style zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kostekFB powiedział(a):

A jak umiem duzo oldschoolu i freestylu to bys  ppwiedzial ze nie umiem zwyklych trikow? Zdziwilbys sie bo umiem 540 flipa, triple flipa, semi flipa, late varial heela i duzo inntch wiec nie gadaj  zeby katowac tte flipa i harda bo kazdy ma swoja zajawke. Po za tym kazdy skater powinien umiec jezdzic kazdym stylem.

Napisane Aug 18, 2014, 11:31 am
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stara szkoła jest najlepsza :)

*Napisane Sep 8, 2014, 2:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja