Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » "Na kolana, psie!"

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Na kolana, psie!"
danieljaks

danieljaks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danieljaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie będę dokładnie opisywał sytuacji, po prostu wkleje link do GAZETY wyborczej. Możliwe, że ktoś o tym nie słyszał a moim zdaniem każdy powinien. Co wy o tym myślicie?

Moim zdaniem taka reklama kreuje wizerunek skejtera i stwarza pewien stereotyp, a przecież nie została wymyślona przez kogoś z zewnątrz, tylko przez osobe/firme powiązaną z deskorolką. Sami z siebie robimy złych ludzi, a przecież nie każdy koleś z  deskorolką chce strzelać do policjantów.

Rozumiem, że ta reklama nie jest na poważnie i że nie ma nakłaniać do przestępstw ale czy takie coś to już nie jest przegięcie? My widzimy w tym  coś zabawnego, ale media i społeczeństwo odbierają to, jak widać, zupełnie inaczej.
  Mówimy, że policja nas nie lubi i nie szanuje, ale jak mają nas szanować gdy widzą takie coś? Może gdy deskorolkowcy odpuszczą policji, policja odpuści im. Narzekamy, że chcą się na nas wyżyć i nas dojeżdżają, a sami robimy dokładnie to samo w stosunku do nich.

http://bi.gazeta.pl/im/4/7607/z7607854X.jpg
Czy atakując ich nie stajemy tacy sami jak oni?  ;)

Napisane Feb 27, 2010, 2:14 pm
edzio94

edzio94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przesadzasz ziomeQ. Humor to humor to jest po prostu takie jakby wyjście na przeciw - zawsze policja się dowalała a teraz sytuacja się zmieniła ;]  :]

Napisane Feb 27, 2010, 2:20 pm
viruson

viruson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viruson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ahahahah teraz zrobią z tego afere na światową skale, jebane media

Napisane Feb 27, 2010, 2:24 pm
Gutas91

Gutas91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutas91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wierze w to haha

Napisane Feb 27, 2010, 2:54 pm
Che

Che

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Che zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"- piśmie dla skejterów (jeżdżą na deskorolkach)" mwahahahahaa  ^^)

Napisane Feb 27, 2010, 3:04 pm Ostatnio edytowane Feb 27, 2010, 3:04 pm przez Che
Zgrywus90

Zgrywus90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zgrywus90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pierd*ole... w Polsce to niektórzy maja poglądy... nie pamiętam jak to było dokładnie ale była jakaś reklama że był koleś z deską koszulą na krótki rękawek i krawatem chyba i że niby on jest pijany ale wygląda git coś takiego ale mogło mi się popieprzyć, no i już jakieś mochery sobie coś tam w głowie ułożą że jak jeździ to
"hooligans i chój" w Ameryce można np. po NY normalnie sobie pojeździć, w niektórych miejscach w Anglii to samo a w Polsce... tak jak napisali chłopaki z gomez'a zaraz się przy pruje jakiś ochroniarz policjant albo ksiądz

Napisane Feb 27, 2010, 3:13 pm
jungler

jungler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jungler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
- Bo taki pomysł drzemie w głowie każdemu deskorolkowiczowi - mówi współwłaściciel firmy i współautor reklamy Łukasz Kosy.

Czuję się "deskorolkowiczem", a mimo to nie mam takich myśli.
Może miało być żartobliwie, ale ja tego dowcipu jakoś nie chwytam, szczególnie, że z zacytowanego komentarza wnioskuję, że autorzy reklamy traktują to serio. Nie podoba mi się taka "gangsterka" w deskorolce.

Napisane Feb 27, 2010, 3:16 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialo byc tlusto, a wyszla z tego bieda i zenada i troche mi wstyd za takich ludzi, szczegolnie ze sam wlasciciel tej firmy mowi ze 'deskorolkowcy to ludzie o otwartych umyslach' szkoda ze on nie cech uje sie takim atutem bo pojechal po najnizszej linii oporu, badz co badz nawet firma nie reklamuje swoich produktow w ten sposob.

Napisane Feb 27, 2010, 3:20 pm Ostatnio edytowane Feb 27, 2010, 3:20 pm przez portfelik
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak zwykle pismaki szukają taniej sensacji, pamiętam, że jak zobaczyłem tę reklamę w Info, to wywołała u mnie uśmiech. Ale nie przyszło mi do głowy żeby wziąć ją na poważnie, wiadomo, że było to z przymrużeniem oka. Cóż jakby panowie policjanci zajęli się bandytami zamiast przyczepiać się do nas za byle gówno, może by nie powodowali u nas niechęci. A jak ktoś nie chwyta dowcipu (inna sprawa czy był dobry czy wprost przeciwnie) to współczuję.

PS. Może jeszcze Tarantina za "Wściekłe psy" zbojkotować przecież pokazał tam torturowanie i zabójstwo policjanta? Paranoja.

I jeszcze jedno:
jungler powiedział(a):
z zacytowanego komentarza wnioskuję, że autorzy reklamy traktują to serio.

Na 99% jest to zdanie wyrwane z ogólnego kontekstu. Naprawdę wierzysz w to, że autor atykułu starał się być obiektywny?

Napisane Feb 27, 2010, 3:25 pm Ostatnio edytowane Feb 27, 2010, 3:54 pm przez Tajlor
cybek

cybek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cybek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra, przykuwająca uwagę reklama - takie jest moje zdanie ;]

Napisane Feb 27, 2010, 3:50 pm
Zgrywus90

Zgrywus90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zgrywus90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

portfelik: napisałeś że "nie reklamują tak swoich produktów". kułeś który celuje do psa masz czapkę i koszule w kratę właśnie tej firmy guru gomeza... osobiście nienawidzę psów i JP na 50% bo trochę się boje, spisali mnie kiedyś za to że nie miałem legitymacji szkolnej...-,- a w w-wie spisywali ludzi przejeżdżających rowerami na pasach, podczas gdy parę kroków od tego miejsca żule spali i chlali w parku...

Napisane Feb 27, 2010, 4:52 pm
FL0W

FL0W

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FL0W zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A moim zdaniem pojebana reklama. Nie każdy podejdzie do niej z takim dystansem jak większość tutaj. Wszyscy jp i w ogóle, ogarnijcie się czasem. Jak wam piwnicę obrobią to co? Pierwsi polecicie na policję, bo tam był wasz rowerek przecież... Mnie też spisywali, kontrolowali, często nie słusznie i co z tego? Taka praca. To tak jakby wyrzucać sprzątaczce, że sprząta, taksówkarzowi, że jeździ samochodem.

Napisane Feb 27, 2010, 5:12 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a wiecie o co chodzi w reklamie ciołki? :) nie chodzi o to że ma się wam podobać czy nie, oni srają na was bo i tak zarobią, a dzięki takiemu rozgłosowi w gazecie i tu na anderze (bo mimo że o firmie słyszałem to reklamy nie widziałem gdyby nie ander) sprzeda się to co się sprzedać ma.

tak jak w tej reklamie jest gangsterka na desce to tak jak proszek "Zosia" w reklamie pierze wszystko jest tańszy od innych i najlepszy a w rzeczywistości jest najdroższy najmniej wydajny a i tak ludzie kupują bo to siedzi w psychice że coś jest bardziej białe od czegoś innego wypranego w innym proszku.

Napisane Feb 27, 2010, 5:30 pm Ostatnio edytowane Feb 27, 2010, 5:31 pm przez bumbum
cybek

cybek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cybek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po****na bo niby co ? Bo jakaś nędzna gazeta, dla nędznych "poważnych" ludzi ją obsmarowała ? To o niczym nie świadczy, niech te żałosne media trzymają się od deskorolki i reklam deskorolkowych z daleka ;]

Napisane Feb 27, 2010, 5:33 pm
Zgrywus90

Zgrywus90

Member
Wyświetl posty

18:50 polsat pamiętaj małolat;p

Napisane Feb 27, 2010, 5:36 pm
serek2

serek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to serek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jungler powiedział(a):
Cytuj:
- Bo taki pomysł drzemie w głowie każdemu deskorolkowiczowi - mówi współwłaściciel firmy i współautor reklamy Łukasz Kosy.

Może miało być żartobliwie, ale ja tego dowcipu jakoś nie chwytam, szczególnie, że z zacytowanego komentarza wnioskuję, że autorzy reklamy traktują to serio. Nie podoba mi się taka "gangsterka" w deskorolce.

Dokładnie.
Edit:
Jak skateparków to nie ma kto robić...

Napisane Feb 27, 2010, 5:46 pm Ostatnio edytowane Feb 27, 2010, 5:50 pm przez serek2
rurek3

rurek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rurek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jungler powiedział(a):
Cytuj:

Jedyny sensowny post w tym temacie.
Ktos pisal, ze nawet firma sie tak nie reklamuje i chyba trafil w sedno. Robia takie reklamy, ktore tak naprawde szkodza deskorolce. Moze i ludzie wezma to jako zart [wybitnie nie udany], ale i tak beda kojarzyc deskorolkarzy z bandytami i nie wiadomo czym jeszcze. Zupelnie mi sie to nie podoba.

Napisane Feb 27, 2010, 5:55 pm
miki93

miki93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Łukasz Kosy powiedział(a):
Taki pomysł drzemie w głowie każdego deskorolkowicza. Chłopcy nie lubią policjantów i ochroniarzy, którzy wyganiają ich z miejsc, gdzie chcieliby sobie pojeździć na desce.

No bez przesady... Taka jest ich praca i trzeba być naprawdę "dziwnym" żeby od razu "mieć takie pomysły". Takie akcje tylko przedstawiają każdego jeżdżącego w złym świetle. A na reklamę to szczerze w info nawet uwagi nie zwróciłem. Sam pomysł jest wg mnie wybitnym niewypałem...

Napisane Feb 27, 2010, 6:07 pm
danieljaks

danieljaks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danieljaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
a wiecie o co chodzi w reklamie ciołki?  nie chodzi o to że ma się wam podobać czy nie, oni srają na was bo i tak zarobią, a dzięki takiemu rozgłosowi w gazecie i tu na anderze (bo mimo że o firmie słyszałem to reklamy nie widziałem gdyby nie ander) sprzeda się to co się sprzedać ma.

Tylko czy reklama nagatywnie nastawiająca do firmy, daje firmie jakieś korzyści? Moim zdaniem może i przynosi popularnośc, ale raczej nie przyciąga klientów.

Ktoś napisał że policja SPISAŁA go za jakieś pierdoły. I co z tego? To spisanie nie robi ci krzywdy. No chyba że zabranie 15min z twojego życia to ogromna strata. Taka jest ich praca, to że prawo jest takie a nie inne to nie ich wina, oni tylko wykonują swoje obowiązki.

Napisane Feb 27, 2010, 6:08 pm
roger1323

roger1323

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roger1323 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gazeta wyborcza i wszystko jasne, byleby sensację wzbudzić sensacje i przypieprzyć się oczywiście do młodzieży bo "jaka to ona zła w tych czasach"
co do reklamy to czy nie można było wrzucić skejtera który np. skacze ze schodów czy coś?Ja rozumiem że trzeba być oryginalnym ale większość ludzi ze środowiska "nie-skate"jest zbyt tępa aby zrozumieć że reklama nie jest na serio...
Btw-nie wiem po co czytać takie pseudo gazety, no chyba że ktoś się natknął na to przez przypadek, to zwracam honor

Napisane Feb 27, 2010, 6:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja