Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Liner w USD

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Liner w USD
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Otóż zakupiłem niedawno nowe USD. Liner tej firmy ociera mnie w okolicach kostki. Czy da się coś z tym zrobić? Użyłem jakiegoś materiału i wsadzałem na miejsce ran, trochę pomogło, ale czy istnieją jakieś ochraniacze, czy coś w ten deseń? Z góry dziękuje za rady

Napisane Mar 2, 2010, 7:38 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juniwersal powiedział(a):
Otóż zakupiłem niedawno nowe USD. Liner tej firmy ociera mnie w okolicach kostki. Czy da się coś z tym zrobić? Użyłem jakiegoś materiału i wsadzałem na miejsce ran, trochę pomogło, ale czy istnieją jakieś ochraniacze, czy coś w ten deseń? Z góry dziękuje za rady

kupiles realmy? ponoc maja strasznie nie wygodny liner - porada? wymien liner - tez mialem taki problem w razorsach cultach 8 i nie dalo rady nic zrobic...wygladaly jakby ktos je projektowal kto kostki nie mial-wszedzie gabka a w miejscu kostki najciensza warstwa

Napisane Mar 2, 2010, 8:53 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):

kupiles realmy? ponoc maja strasznie nie wygodny liner - porada? wymien liner - tez mialem taki problem w razorsach cultach 8 i nie dalo rady nic zrobic...wygladaly jakby ktos je projektowal kto kostki nie mial-wszedzie gabka a w miejscu kostki najciensza warstwa

Narazie nie mam pieniędzy na nowy liner, ale w każdym razie na jaki wymienić?

Napisane Mar 3, 2010, 3:35 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poszukaj na hedo nskate.com jakichs sifiki ;)

P.S. PRZESTANCIE HEDONA BLOKOWAC! MACIE GOWNO W ANDEGRANDZIE DO KUPIENIA WIEC ZADNA DLA NICH KONKURENCJA NIE JESTESCIE!

Napisane Mar 3, 2010, 4:52 pm Ostatnio edytowane Mar 3, 2010, 4:53 pm przez bumbum
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

bumbum powiedział(a):
poszukaj na hedo nskate.com jakichs sifiki ;)

Dzięki, napewno poszukam:P zanim jednak uzbieram pieniądze to wiem juz jak umilić sobie jazdę.. znalazłem źródło ocierania tj. wewnętrzne 'boki' od języka w linerze, wystarczy coś tam włożyć i będzie good. Jak wspominałeś wcześniej o kostce, to nie mam akurat z tym problemu, w tym linerze jest tam mięciutko :D Jeszcze raz dzięki za pomoc

bumbum powiedział(a):
MACIE GOWNO W ANDEGRANDZIE DO KUPIENIA WIEC ZADNA DLA NICH KONKURENCJA NIE JESTESCIE!

:stare:

Napisane Mar 3, 2010, 6:07 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

bumbum powiedział(a):
MACIE GOWNO W ANDEGRANDZIE DO KUPIENIA WIEC ZADNA DLA NICH KONKURENCJA NIE JESTESCIE!

no bo nie maja nic rolkowego w sklepie a blokuja ich sklep jakby to byla jakas konkurencja, a z czym maja konkurowac skoro tu nic nie ma tylko plozy i boot deshi sprzed kilku ladnych lat

Napisane Mar 3, 2010, 6:33 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):

bumbum powiedział(a):

no bo nie maja nic rolkowego w sklepie a blokuja ich sklep jakby to byla jakas konkurencja, a z czym maja konkurowac skoro tu nic nie ma tylko plozy i boot deshi sprzed kilku ladnych lat

ktore teraz cha wepchnac za 'niska' cene poczatkujacym ^^ nie ma to jak miec tupet :D

Napisane Mar 3, 2010, 7:35 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Timonek powiedział(a):
bumbum powiedział(a):

bumbum powiedział(a):

ktore teraz cha wepchnac za 'niska' cene poczatkujacym ^^ nie ma to jak miec tupet :D

jedyne 200zl za boot deshi! a za 200zl widzialem nowki usd VII

Napisane Mar 3, 2010, 8:42 pm
Areien

Areien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobrym sposobem sa grube skarbetki ktore dobrze podciagnac nad linear i moze byc po problemie. a jesli to nie pomaga to po paru przetarciach, skora sie pozadnie zagoi i juz nie bedzie sie zcierac ;)) nie wydaje mi sie to niebezpieczne ze wzgledu na jakiekolwiek zakazenia jesli sie utrzymuje na odpowiednim poziomie higiene :)). Mnie czesto denerwuje w usd'kowym linearze wewnetrzna czesc stopy. Tam gdzie wystaje te przedluzenie kostki .. (nie wiem jak to inaczej okreslic a anatomicznej wiedzy rozleglej nie mam) tam pojawia sie przetarcie, pozniej jakis odcisk :/.. piecze.. ale pozniej sie goi i jest gitara hehe ;)) jakie lineary polecacie najbardziej?? i jak maja sie ich rozmiarowki do rozmiarow obudowy calej rolki??

Napisane May 3, 2010, 8:24 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Areien
http://www.wfp.pl/artykuly-zdjecia/bolec-archeolodzy-02.jpg
Nie ma to jak pobawić się w archeologa.
Przy okazji rozwiązałeś dawno rozwiązaną zagadkę. bravo.
Co do pytania. Polecam linery firmy syfika

Napisane May 3, 2010, 8:35 pm
Areien

Areien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahha xD. kurde.. nie zwrocilem uwagi na date.. ze to nie Maj tylko Mar :)) ;] chociaz dzieks za podanie lineara :))

Napisane May 4, 2010, 9:26 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja