Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Czy lubicie jeździć sami?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy lubicie jeździć sami?, Lubicie jeździć w ciszy i spokoju?
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napiszcie czy lubicie sobie czasami pojeździc samemu bez kolegów. Ja lubie sobie tak pojeździć samemu ale oczywiście nie zawsze.

Napisane May 5, 2005, 6:01 pm Ostatnio edytowane May 25, 2007, 5:24 pm przez marek@tg
Pawlak

Pawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam z qumplami ale najchętniej to z 1 albo 2...nie lubie jeździć w grupie

Napisane May 5, 2005, 6:14 pm
barwli

barwli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barwli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie jezdzic z jednym kumplem i wtedy pokazujemy sobie nawzajem triki i omawiamy styl

Napisane May 5, 2005, 7:15 pm
mike12

mike12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze nie jezdze az tak( nie ma swojej dechy) ale jak juz to wole w 2-3 osoby

Napisane May 5, 2005, 7:20 pm
ogame

ogame

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ogame zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jakos nie cierpie sam jezdzic nawet mi sie lepiej jezdzi jak obok mnie stoi moj qumpel ktory tylko stoi :) ale w grupie to najweicej 4 osobowej :)

Napisane May 5, 2005, 7:20 pm
stasiu

stasiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stasiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wole jeździc sam jeśli ucze się np. nowego tricku.
Ale tak sobie pośmigac, przejechac się gdzies to z kumplami :)

Napisane May 5, 2005, 8:16 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zawsze jeździłem z gronem kolegów. W tym sezonie się trochę zmieniło. Nie jeżdżę już z nimi tylko z jednym kolegą.

Napisane May 5, 2005, 8:32 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w zasadzie robic cokolwiek samemu jest chyba troche nudno. ale czasem trzeba sie wyciszyc i odpoczac ;)
edit
hehe ciekawe kediy ja to pisalam pf;p

Napisane May 5, 2005, 8:43 pm Ostatnio edytowane Oct 5, 2005, 7:44 pm przez mala-kaska
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najbardziej lubie jeździć w 3 osoby... więcej nie

Napisane May 5, 2005, 8:45 pm
nato0

nato0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nato0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak jeżdże sam to mam o wiele większą zajawke. W grupie to do 2-3 osób. W tłumie nienawidze

Napisane May 6, 2005, 11:11 am
sochosk8

sochosk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sochosk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie jezdzic samemu ale nocą poprostu jeździć nie robiąc trickow, jednak nie ma to jak jazda z dobra ekipa .

Napisane May 6, 2005, 12:14 pm Ostatnio edytowane Feb 11, 2007, 8:55 pm przez sochosk8
IILOREKII

IILOREKII

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IILOREKII zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie jeździć sam jak się uczę nowego tricku.A jak się nie uczę to lubie jeździć z kumplami!!!

Napisane May 6, 2005, 2:27 pm
girl

girl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to girl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze jezdeze po 2 ,3 ,4 osoby

Napisane May 6, 2005, 3:57 pm
MiGi4

MiGi4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiGi4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubie wylacznie wtedy jak chce sie nauczyc jakiegos tricku albo inny wyszlifowac, na takie normalne hardcorowe wypady to z ekipa trzeba  :cyclops:

Napisane May 6, 2005, 10:20 pm
michal_k0

michal_k0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal_k0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to lubie pojezdzic sam najlepeij gdy jest ciemno i nikogo niema wtedy mi najlepiej wychodzi, nieczuje tremy i jest fajnie nastrojowo. jezdzisz isłyszysz tylko stukot kółek lans

Napisane May 6, 2005, 11:19 pm
pawelcz

pawelcz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelcz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Samemu to tylko na jakimś odludziu. Jakoś niezbyt dobrze się czuje jeżdżąc samemu, najlepiej w 4-5 osób wtedy każdy chce pokazać jak najlepszy trick i zawsze wszystko ładnie wychodzi :)

Napisane May 7, 2005, 9:59 am
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Samemu to akt desperacji :D totalnie zajawa ze mnie wyplywa
im wiecej tym lepiej i im lepiej jezdza tym lepiej :D kazda osoba wiecej to wieksza zajawa i duze miejsce do jazdy kocham to  ;)

Napisane May 7, 2005, 10:40 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie lubie jeździć sam, nie mam wogle zajawki, a w 3 osoby jest fajnie, rzaem jest zajawka, kazdy chce zrobic pierwszy, dopinguje to :P Ale nie lubie jak jest duuuuzo osób :P

Napisane May 8, 2005, 6:57 pm
apm

apm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powinno się jeżdzić w grupie. Dlaczego ,już mówię .NP kumpel
skacze z 8 schodów , po tem drugi mówi ja też chcę i udałom
mu się.po chwili wszyscy zeskoczyli.Po prostu jeżdżąc wgrupie
nawzajem się nakręczcie.That`s all

ale ja z 8 nie skoczyłem

Napisane May 8, 2005, 7:19 pm Ostatnio edytowane Jun 5, 2006, 9:26 pm przez apm
lutzka

lutzka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lutzka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubie jezdzic sam tylko czasami jak zrobie jakis zajebisty trick to ziomy nie wierzą :(

Napisane May 8, 2005, 7:48 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja