Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Budowa ciała i wiek.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Budowa ciała i wiek.
sheck93

sheck93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheck93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.
Na desce zacząłem jeździć parę dni temu. Jestem w trakcie nauki ollie. Jednak mam pytanie czy budowa ciała może w czymś przeszkodzić? Jak patrzę na zawodowców (Tony Hawk, Rayan Sheckler, Bob Burnquist itd), to oni są strasznie chudzi. Mają taką budowę ciała. Ja byłem gruby. Ja mam bardziej rozbudowaną budowę ciała. Bylem gruby. Schudłem prawie 20 kg i ważę ok. 80kg. Mam zamiar jescze schudnąć. Wzrost ok 185cm. Czy to nie będzie przeszkadzać?
Druga sprawa dotyczy kolegi. Jeździ krótko. Ma 16 lat. Jego marzeniem jest osiągnąć tyle co zawodnicy wyżej wymienieni. Czeka tylko na 18 i chce wyjechać do Ameryki. Tylko czy zaczynając w wieku 16 lat można tyle osiągnąć? On jeździ dla przyjemności. Ale chce wiedzieć. Umiecie odpowiedzieć? Będzie to zawsze jakaś motywacja.

*Napisane Mar 13, 2010, 7:28 pm
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.Jezdzij
2.T.H , R.S , B.B to fikcja , ich nie ma !
3.Kolega niech znajdzie inne marzenia , bo te są raczej nie do spełnienia ;)

Napisane Mar 13, 2010, 7:38 pm
ChuckNoris

ChuckNoris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChuckNoris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mało co sie nie popłakałem ze smichu czytajac twoja historie. Budowa ciała moze przeszkadzac ale i tak wiekszosc siedzi w głowie.

Napisane Mar 13, 2010, 7:40 pm
GreenSK8

GreenSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GreenSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Patrz sam mam prawie 190 cm ważę z 75+ kg i to w niczym nie przeszkadza, jeździj.

Napisane Mar 13, 2010, 7:45 pm
sheck93

sheck93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheck93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mullen101 powiedział(a):
1.Jezdzij
2.T.H , R.S , B.B to fikcja , ich nie ma !
3.Kolega niech znajdzie inne marzenia , bo te są raczej nie do spełnienia ;)

nie do spełnienia dlaczego?

Napisane Mar 13, 2010, 7:45 pm
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam ponad 185cm wzrostu i ważę ok 80kg, mój wzrost jakoś nie przeszkadza mi w jeździe bo nie ma w czym, jeździj a nie siedź przed kompem, to schudniesz :D

Napisane Mar 13, 2010, 7:46 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2010, 7:48 pm przez Pan6bober
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiek nie ma za wiele do rzeczy. Zresztą Burnquist zaczął jeździć w wieku 14 lat, został pro po 3 latach jazdy, a jak wiesz w Polsce mamy gości, którzy jeżdżą 15-20 lat a o ten status się nawet nie otarli.
"Pomysł kolegi", choć domyślam się, że twój (nic się nie ukryje ;) to marzenie ściętej głowy. Co innego jechać do Stanów pracować i przy okazji jeździć, a co innego jechać, by tylko jeździć. Złapiesz kontuzję i będzie problem.

Napisane Mar 13, 2010, 8:09 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie to poprzewracalo wam sie w dupach. robcie to co wam sie podoba, a nie bedziecie sie sugerowali wypowiedziami osob ktorych nawet nie widzieliscie nigdy na oczy, a wiekszosc z nich nie ma nawet 16 lat.

Napisane Mar 13, 2010, 8:21 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kto nie mial takich marzen? Chyba kazdy na poczatku chcial byc zawodowcem ale to nie jest takie latwe jak sie wydaje to zalezy od talentu i szybkiego przyswajania trickow no i przydalo by sie nie miec strachu do robienia konkretnych trickow na konkretnych spotach. Nie da sie tak zrobic ze powiesz bede zawodowcem i tak sie stanie to samo musi przyjsc ogolnie to nie jest film tylko  zycie. Wiec niech lepiej twoj kolega poprostu smiga i nie mysli o tym zeby byc prosem niech poprostu staje sie lepszy i lepszy kto wie moze kiedys mu sie uda.(gdy czytam tematy "moj kolega" to mam wrazenie ze tak naprawde to osoby piszace temat maja na mysli siebie samych tylko sie wstydza xd). A co do wagi przeszkadza ci to teraz? Jak nie to co za problem? Jezdzij i zobaczysz jak bedzie. Jak sie okaze zle to rob wszystko by schudnac. Tyle odemnie.

Napisane Mar 13, 2010, 8:29 pm
sheck93

sheck93

Member
Wyświetl posty

JustLearn powiedział(a):
Wiek nie ma za wiele do rzeczy. Zresztą Burnquist zaczął jeździć w wieku 14 lat, został pro po 3 latach jazdy, a jak wiesz w Polsce mamy gości, którzy jeżdżą 15-20 lat a o ten status się nawet nie otarli.
"Pomysł kolegi", choć domyślam się, że twój (nic się nie ukryje ;) to marzenie ściętej głowy. Co innego jechać do Stanów pracować i przy okazji jeździć, a co innego jechać, by tylko jeździć. Złapiesz kontuzję i będzie problem.

Ci co teraz są zawodowcami w Ameryce też musieli się z czegoś wczesniej utrzymywać. Nie wierze, że jeżdżą cały dzień. Jak teraz sobie myślę, decha jest inna od wielu sportów. Np; tenis musisz zacząć w wieku 6/7 lat, bo inaczej lipa nie masz szans. A decha jak masz trochę talentu i szybko łapiesz triki to możesz w krótkim czasie osiągnąć dużo. Ja jeżdżę dla frajdy. Mój kumpel też. A i to jest jego pomysł :D. Ale każdy by chciał mieć takie życie jak oni. A mój kolego chce tylko wiedzieć czy w jego wieku jest to jeszcze możliwe.
Ja chudnę cały czas. Zejdę do 75kg i będzie git. Potem trzeba siłkę i gimnastykę. :D 

Napisane Mar 13, 2010, 8:29 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Serio nie oszukujmy się... Żeby zostać prosem nie wystarczą tylko chęci i dużo pracy. Bo większość prosów jest baardzo utalentowana.

Prawie każdy skater chce być pro i mu tego nie zabraniam, ale mówię jak jest. Sam nawet nie wierzę, że mógłbym się otrzeć o profesjonalizm...

Na świecie jest ponad 60 pro, którzy się utrzymują z deski i ponad 10 milionów skaterów, którzy chcą być tacy jak te 60 :P ( tekscik z Grinda )

Napisane Mar 13, 2010, 8:30 pm
bekflip

bekflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bekflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 165 wzrostu i waże +60.Umiem narzie ollie.

Napisane Mar 13, 2010, 8:38 pm
mudhoney

mudhoney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mudhoney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@sheck93
Zobacz Mike'a Vallely'ego ;) Albo mi się wydaje albo jest mocno zbudowany i jakoś mu to nic nie przeszkadza w byciu prosem Co do tego kolegi to ma szanse na granicy błędu statystycznego, ale ma.

Napisane Mar 13, 2010, 8:39 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2010, 8:40 pm przez mudhoney
sheck93

sheck93

Member
Wyświetl posty

Wiecie co mnie jeszcze denerwuje. W Polsce ciężko coś osiągnąć. Jak w Ameryce ktoś się czymś wyróżnia to natychmiast jest sponsorowany/albo jeśli to sport to dają cały sprzęt itd. Na przykładzie kosza. Jak u nas ktoś jest dobry to często nie ma gdzie trenować/ nie ma kto nim pokierować. Tam jeśli ktoś jest dobry nawet grając z kumplami na ulicy to ktoś go zauważy i mu da wszystko co potrzebne do trenowania. I dlatego to NBA jest najlepszą ligą świata. Tak samo z deską. Skateparki są "na każdym skrzyżowaniu". Mają gdzie śmigać. Dlatego większość tych pro jest z Ameryki. :D to tak trochę od tematu. Żeby nowego nie zakładać :D

Napisane Mar 13, 2010, 8:50 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sheck93 powiedział(a):
Ameryce ktoś się czymś wyróżnia to natychmiast jest sponsorowany/albo jeśli to sport to dają cały sprzęt itd.

keep on dreaming..

Napisane Mar 13, 2010, 8:54 pm
juhcic

juhcic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juhcic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 120cm ,90kg i jezdze tylko na pupie..

Napisane Mar 13, 2010, 9:00 pm
DawidJ

DawidJ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DawidJ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie problemy jak kobiety..  :rolleyes:

Napisane Mar 13, 2010, 9:05 pm
BAM96

BAM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BAM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sheck93 powiedział(a):
Wiecie co mnie jeszcze denerwuje. W Polsce ciężko coś osiągnąć. Jak w Ameryce ktoś się czymś wyróżnia to natychmiast jest sponsorowany/albo jeśli to sport to dają cały sprzęt itd. Na przykładzie kosza. Jak u nas ktoś jest dobry to często nie ma gdzie trenować/ nie ma kto nim pokierować. Tam jeśli ktoś jest dobry nawet grając z kumplami na ulicy to ktoś go zauważy i mu da wszystko co potrzebne do trenowania. I dlatego to NBA jest najlepszą ligą świata. Tak samo z deską. Skateparki są "na każdym skrzyżowaniu". Mają gdzie śmigać. Dlatego większość tych pro jest z Ameryki. :D to tak trochę od tematu. Żeby nowego nie zakładać :D

"Jeżeli w Polsce ci nic nie wychodzi wyjedź do Ameryki, a tam wszystko napewno obróci się o 180stopni i będziesz żył jak król."

Napisane Mar 13, 2010, 9:16 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2010, 9:17 pm przez BAM96
sheck93

sheck93

Member
Wyświetl posty

Nie napisałem, że mi nic nie wychodzi. Nie napisałem, że się czymś wyróżniam. To było ogólnie. Nie chcę się kłócić. Każdy ma swoje zdanie. Wiem, że w Ameryce życie nie jest takie jak widać w tv. Ale trzeba też wierzyć w siebie. Ktoś musi być na szczycie. Dlaczego nie Ty? :D Dużo ludzi nic nie robi i narzeka, że nic nie mają i porównują swoje życie do gwiazd. Ale aktor musiał iść na casting, piosenkarz ćwiczyć głos, skater zaliczyć setki gleb, a naukowiec wkuwać. Praca praca i ... praca wtedy świat jest otwarty.

Napisane Mar 13, 2010, 9:22 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No wiesz amerykanskie firmy maja kase to sponsoruja a polskie nie maja bo rynek jest odpowiednio mniejszy i tyle. Ja tam widzialem duzo filmow typu "sponsor me tape" z ameryki i kazdy byl lepszy od najlepszych polakow i wraz nie mieli sponsora mimo ze to ameryka xd. Ogolnie wiem jaka firma moze dac sponsoring bo ma naaapewno duzo ciuchow niepotrzebnych i pewnie ich nie sprzeda a ta firma jest Gurugomez xd

Napisane Mar 13, 2010, 9:36 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja