Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Za wąskie trucki - problem

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Za wąskie trucki - problem
kajetans2

kajetans2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajetans2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Otóż mam taki problem ,mam deskę wszystko fajnie teraz kupiłem nowy blat DGK  bo stary za niedługo pójdzie ale nie dawno dopiero zauważyłem, że mam chyba za wąskie trucki w stosunku do deski.Mam silvery no i kurde nie wiem chyba tak nie powinno być bo całe są krótsze niż szerokość deski jakoś dziwnie to wyglada.Niby pisało że są 19.5  na stronce jak kupowałem ,a blat mam 7.75 więc wszystko powinno być git no ale jakoś do dupy .

Jakie powinny być trucki w stosunku do deski takie same ?  kółka powinny być na krawędzi z deską czy śrubki na końcu ośki  ?

Napisane Mar 13, 2010, 9:18 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2010, 9:20 pm przez kajetans2
Riddick5822

Riddick5822

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riddick5822 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak się kupuje to trzeba się spytać. Jak nie jest się doświadczonym to lepiej kupić kompletną deske ale spytać się jakoś o pomoc w sklepie a jeśli na internecie przez e-mail. Na tym się nie znam więc nie pomogę ale poszperam zara w google.pl  :(

Napisane Mar 13, 2010, 9:32 pm
FL0W

FL0W

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FL0W zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wydaje mi się, że ośki na równo z deską, jeśli masz wąskie kółka, to śrubki na równo, bo inaczej będziesz miał problem przy primo... ale ja nie jestem super znawcą ;)

Napisane Mar 13, 2010, 9:36 pm
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od tego sie nie umiera ;) jezdzij dalej

Napisane Mar 13, 2010, 9:48 pm
sk8Maciek

sk8Maciek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8Maciek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie tym nie przejmuje :D Dla mnie to jest niewazne czy wystają czy są krutsze :) Ważne ze dobre

Napisane Mar 13, 2010, 9:50 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kołka nie musza byc na rowni z deska ja mam deske 20 cm a trucki 19,5 cm i jezdze tak juz od 4 lat ogolnie sa tez szersze trucki ale to juz do desek 20 + ale wcale nie jest powiedziane ze i do takich desek trzeba szersze trucki zakladac to zalezy od ciebie jak ci bedzie wygodnie to zakladasz takie a jak nie to wezsze. Ja nigdy nie mialem szerszych truckow wiec nie wiem jak to jejst ale raczej bez wiekszej roznicy.

Napisane Mar 13, 2010, 9:53 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2010, 9:54 pm przez mleko_14
MpM96

MpM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MpM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też mam blat 7.75 i mam zamiar kupić trucki 19.5, mam nadzieje że będzie się to dobrze zgrywać... ;)

Napisane Mar 13, 2010, 9:58 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mleko_14 powiedział(a):
20 cm a trucki 19,5 cm

Mam dokładnie tak samo, nie widzę w tym nic dziwnego. Do trucków 19,5 miałem też blat 19, w tym przypadku także problemu nie było.

Napisane Mar 13, 2010, 10:00 pm
czillout

czillout

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czillout zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam deske 8,25 trucki grubo węższe i żyje

Napisane Mar 13, 2010, 10:08 pm
Lubek90

Lubek90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lubek90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam mam i trucki i deche 7.75 i jest normalnie

Napisane Mar 13, 2010, 10:14 pm
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blat 7,75 trucki 7.5 jeszcze jakoś ujdzie

Napisane Mar 13, 2010, 10:24 pm
Zgrywus90

Zgrywus90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zgrywus90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stary, problem to byś miał jakbyś miał niskie trucki i kółka 54 :D jeżeli podczas jazdy i robienia tricków patrzysz się na trucki przeglądasz się w nich czy coś to masz problem, jak nie to nie;p

Napisane Mar 13, 2010, 10:40 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej pierdalnij się w łeb

Napisane Mar 13, 2010, 11:13 pm
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Teoretycznie najlepiej jest jak końcówki osiek ma na równi z krawędzią blatu, ale w praktyce małe różnice nie stanowią żadnego problemu...Pewnie nawet tego nie poczujesz, chyba, że będziesz się bawił w jakieś tricki typu primo itp. to może ci być troszkę trudniej.

Napisane Mar 14, 2010, 12:06 pm
flip64

flip64

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flip64 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niema różnicy parę mm nie zaszkodzi rozumiem gdybyś deskę miał 30cm a trucki 19,3cm ja mam blat 7,75 a trucki 7,5 i się jeździ nie ma żadnej różnicy.

Napisane Mar 14, 2010, 12:37 pm
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie widzę problemu  :stare:

Napisane Mar 14, 2010, 12:44 pm
SIEWKA

SIEWKA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SIEWKA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też nie widze problemu . dla mnie to traki mogą mieć 19.0 a blat 20.0 :D byle nie było na odwrót

Napisane Mar 14, 2010, 2:34 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za bardzo nie powinno przeszkadzac

Napisane Mar 14, 2010, 5:41 pm Ostatnio edytowane Mar 14, 2010, 5:42 pm przez Irek98
mudhoney

mudhoney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mudhoney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pan6bober powiedział(a):
ja nie widzę problemu  :stare:

Napisane Mar 14, 2010, 10:21 pm
czaja135

czaja135

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czaja135 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przeciez to jet tylko 5 mm, 0.5 cm a wiec z tego wychodzi ze po obu stronach wystaje ci tylko 2.5 mm

Napisane Mar 27, 2010, 8:55 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja