Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » test na spostrzegawczosc

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
test na spostrzegawczosc
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrobcie ten test jest nawet ciekawe, ja miałem 10/12 pkt :D

klik

Napisane Nov 26, 2005, 5:52 pm Ostatnio edytowane Jul 5, 2006, 10:55 pm przez umfbiker
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem 11/12 :P fajny ten test

Napisane Nov 26, 2005, 6:19 pm
bami

bami

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bami zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

paśny ten test! :D polecam.. miałem 10/12

Napisane Nov 26, 2005, 6:28 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe mialem 12/12 rozwiązywalem juz go kiedyś hahaha

Napisane Nov 26, 2005, 7:04 pm
dredthugz

dredthugz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dredthugz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek wez nie sciemniaj... liczy sie 1 raz a nie 100 proba lolu :P.... jak zwykle klamiesz

ja mialem 11/12

Napisane Nov 26, 2005, 11:25 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehe :D 1 próba się liczy !!

Napisane Nov 27, 2005, 6:36 am
6lajts

6lajts

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6lajts zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o w mordę przedchwilą zapodałem takim samym tematem :(

Napisane Dec 3, 2005, 10:37 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
konczy sie na 3 zadaniu  :thinking:

niestety :}

Napisane Jul 5, 2006, 8:13 pm
Goralx

Goralx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Goralx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lipa...nie było żadnego czerwonego punktu :P :P :P

Napisane Jul 5, 2006, 8:20 pm
vr0na

vr0na

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to vr0na zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KURWA!! ZEBYM ZAWALU DOSTALA??!! MIALBYC CZEROWNY PUNKT A NIE ZDJECIE NIEDZIAKA:p hehe =* my son

Napisane Jul 5, 2006, 8:23 pm
vr0na

vr0na

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to vr0na zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj Zyga Zyga... pusciles w eter zdjecia Niedziaka... ladnie to tak?

Napisane Jul 5, 2006, 8:39 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kułczaki... a gdzie reszta zadan co??

Napisane Jul 5, 2006, 11:08 pm
Pshemek00

Pshemek00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pshemek00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeb! nieźle mnie od kompa wyrzuciło....ciemno, swieci sie lampka przy biórku, wszyscy śpią a tu takie coś JEB!! ale niezłe, niezłe:D

Napisane Jul 5, 2006, 11:22 pm
Campbell

Campbell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Campbell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale to lipne ;/. Może ktoś z powrotem wrzucić pełny 'normalny' test ??? bo ten sie kończy na 2 zadaniu, zamiast 3 jest jakiś gówniany stwór... z deka lipne...

PoZdRo !!!

Napisane Jul 5, 2006, 11:25 pm
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiedziałem...gdy było z tym czerwonym punktem to się domyśliłem że jakiś chuj wyskoczy. Mialem juz wylaczyc, ale nie zdazylem. Hehe, moze by jakis prawdziwy test?

Napisane Jul 5, 2006, 11:28 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!
Od razu pomyslalem: "O kurde! Niedziak!" :D

Napisane Jul 5, 2006, 11:32 pm Ostatnio edytowane Jul 5, 2006, 11:32 pm przez Paffcio90
kuki

kuki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehh....ziomy...ile już takich testow tu było?? może nie takich samych ale podobnych.....i inne stwory wyskakują:P

*Napisane Jul 5, 2006, 11:36 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
Paffcio90 powiedział(a):

nastepny  :mad: niektorzy chca zachowac anonimowosc !!

(joke ;))

to juz sie tak nie da, kazdy odrazu wie ze to Ty :D

oczywiscie test zdałam na 12 punktów na 12 do zdobycia, taka jestem elokfentna :D

Napisane Jul 5, 2006, 11:43 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

akont powiedział(a):
niedziak powiedział(a):
Paffcio90 powiedział(a):

nastepny  :mad: niektorzy chca zachowac anonimowosc !!

(joke ;))

to juz sie tak nie da, kazdy odrazu wie ze to Ty :D
ja tak nie pomyślałem, bo od razu chciałem to wyłączyć, bo się przestraszyłem :P

Napisane Jul 5, 2006, 11:53 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

weee nawet straszne to nie jest...

Napisane Jul 6, 2006, 12:03 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja