Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Easy Livin'

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Easy Livin'
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem, czy wiecie moi drodzy, ale Easy Livin' pojawił się w sieci:

KLIK

Cieszcie się, weselcie się :)

edit:
Chciałem zaznaczyć, że byłem szybszy o minutę od Karwana! He he

/edit Karwan89: dodane do spisu

Napisane Apr 14, 2010, 10:40 pm Ostatnio edytowane Apr 14, 2010, 10:58 pm przez Karwan89
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe, jak bym dodał film zaraz jak dostałem news'a od Anderzeja to z 1h wcześniej bym był:P Albo nawet wczoraj jak został uploadowany pod hasłem:) Ale olać to:D Ważne że film jest mega kozak! Osobiście Garaż #3 spadł z 1 miejsca w moim prywatnym rankingu najlepszych polskich SV:D EASY LIVIN' jak dla mnie miażdży wszystko! Dziś to chyba będzie mi się deska śniła, a rano obudzę się ze skopaną pościelą:D Po porostu pełna euforia i muszę czym prędzej iść na drewno:D
PEACE

Napisane Apr 14, 2010, 10:55 pm
xpelcux

xpelcux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xpelcux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mysza, Lizard King, no Lizard kurcze King. Pozatym Mistrz, Mistrz, Mistrz!  ^^)

Napisane Apr 14, 2010, 11:09 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Easy livin ...  najlepsze polskie SV jak karwan powiedział. Na pełnej piździe ogromne schody poręcze dobre gitarowe brzmienie. Na to czekałem. Jedyne o czym teraz myśle to o wyjściu na deche. Myszka nie mogę uwierzyć jak ten dziaciak szybko się rozwija ma jaja. Aram ta poręcz na koniec cooooo!? kwiatek miałem dreszcze przy jego przejeździe. No i reszta tak samo FILM MEGA polecam.

Napisane Apr 14, 2010, 11:40 pm Ostatnio edytowane Apr 14, 2010, 11:50 pm przez mleko_14
roger1323

roger1323

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roger1323 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po obejrzeniu mam wielką zajawę żeby dzisiaj wyjść na deskę ;)
jedna  z najlepszych polskich Sv, film MEGA

Napisane Apr 15, 2010, 7:26 am
razorex97

razorex97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to razorex97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy film o skateboardingu jaki do tej pory widziałem

Napisane Apr 15, 2010, 7:37 am
Vans666

Vans666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vans666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elmacio jestes Boss
filmik kozak najlepszy polski sv

Napisane Apr 15, 2010, 9:14 am Ostatnio edytowane Apr 15, 2010, 9:15 am przez Vans666
Buarey

Buarey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Buarey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film obejrzałem. Ogladało się przyjemnie.
Tyle z wrażeń.
Było i minęło.
Moze kiedyś jeszcze raz obejrzę. A tak, to jakoś szczeólnie mnie nie wciągnął.
Ale jednak zzacunek dla całej ekipy, która pracowała nad tym.
Co jak co. Produkcja 1 klasa.
No i Bolidy :D

Mi osobiscie brakowało tych oldschoolowyc trików.
No dobra, jeden No Comply był...

Napisane Apr 15, 2010, 12:00 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miaaaazgaaa mój ulubiony :P

Napisane Apr 15, 2010, 12:01 pm
axelskate1

axelskate1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mysza wymiata ! ;d ale filmik superaśny wielki dupne schody, extreme maga zajawa. Narazie z sv obejrzalem tylko grind (ściągnąłem) i easy livin. pozdro!!!

Napisane Apr 15, 2010, 3:12 pm
raval08

raval08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raval08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo dobre tricki w ogóle wysoki poziom całego filmu jak napisał sfah na ido ameryka ale wcześniejsza produkcja roadkill "kryzys it" bardziej na mnie wpłynęła po obejrzeniu miałem większą zajawke żeby wyjść na deske, lubie polskie produkcje oprócz filmów pogo no ale i tak piąteczka dla chłopaków

Napisane Apr 15, 2010, 9:37 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
Hehe, jak bym dodał film zaraz jak dostałem news'a od Anderzeja to z 1h wcześniej bym był:P Albo nawet wczoraj jak został uploadowany pod hasłem:) Ale olać to:D Ważne że film jest mega kozak! Osobiście Garaż #3 spadł z 1 miejsca w moim prywatnym rankingu najlepszych polskich SV:D EASY LIVIN' jak dla mnie miażdży wszystko! Dziś to chyba będzie mi się deska śniła, a rano obudzę się ze skopaną pościelą:D Po porostu pełna euforia i muszę czym prędzej iść na drewno:D
PEACE

Napisane Apr 15, 2010, 10:09 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

axelskate1 powiedział(a):
mysza wymiata ! ;d ale filmik superaśny wielki dupne schody, extreme maga zajawa. Narazie z sv obejrzalem tylko grind (ściągnąłem) i easy livin. pozdro!!!

To chyba źle, bo po Easy Livin' każdy inny film będzie słaby dla Ciebie:D
PEACE

Napisane Apr 15, 2010, 10:50 pm
MrSnowmen

MrSnowmen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrSnowmen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ameryka  ^^) Nie wiedziałem że Polacy tak umiom.

Napisane Apr 15, 2010, 11:00 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale lipa, krótki, triki chyba w tydzień nagrane i w ogóle bez szału

Napisane Apr 15, 2010, 11:49 pm
sfbFILIP

sfbFILIP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sfbFILIP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hawk-Master powiedział(a):

a co myślisz o trickach Andrzeja Narasa?

Napisane Apr 15, 2010, 11:51 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sfbFILIP powiedział(a):

a co myślisz o trickach Andrzeja Narasa?

straszna wieś

Napisane Apr 16, 2010, 12:11 am
axelskate1

axelskate1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
axelskate1 powiedział(a):

To chyba źle, bo po Easy Livin' każdy inny film będzie słaby dla Ciebie:D
PEACE
chodzi mi o to że taki mały a umie tyle dużo. Oczywiście jest w tym filmie dużo innych ludzi. Ale po easy livin' chce aż iść pojeździć na desce  B)

*Napisane Apr 16, 2010, 7:13 am
kasalolek

kasalolek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kasalolek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zapomniałeś dodać że triki z dupy odjechane

to ma być najlepsze polskie sv??!!
dziwie sie, że sie tak tym filmem jaracie a nie ma naprawde czym

Napisane Apr 16, 2010, 12:51 pm
kundel91

kundel91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kundel91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mogę znaleźć nigdzie kawałka z filmu.
the figuers - himno nacional pomóż ktoś ;)

no jedynie na myspacie są
http://www.myspace.com/thefiguers

Napisane Apr 16, 2010, 10:42 pm Ostatnio edytowane Apr 16, 2010, 10:43 pm przez kundel91
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja