Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Wlepki do druku BRR

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wlepki do druku BRR, Nie mogę znaleźć
alienn

alienn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alienn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taka jek w temacie. Prosiłbym was o obrazki do druku BRR. Najbardziej potrzebuję tetych dwóch wlepek które znajdują się na BOX 3 http://www.blackriver-ramps.com/de/home/produkte/fingerboarding/rampen/box-3/
Wiem, że było milion takich tematów, ale wyszukiwanie mi działa, a na Google znaleźć nie mogłem.

Z góry dzięki,
PEACE

Napisane Apr 25, 2010, 3:29 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2010, 3:30 pm przez alienn
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

alienn powiedział(a):

, ale wyszukiwanie mi działa,

PEACE

to znajdź

Napisane Apr 25, 2010, 3:37 pm
FingerRider

FingerRider

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FingerRider zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale jakie 2 naklejki masz na tym boxie?

Napisane Apr 25, 2010, 3:44 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pewnie chodzi mu o tą czaszkę

Napisane Apr 25, 2010, 3:49 pm
FingerRider

FingerRider

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FingerRider zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a no to jeśli o tą czaszkę to nie jest naklejka a tego paska to nigdzie nie ma bo kiedyś szukałem i nie znalazłem.

Napisane Apr 25, 2010, 3:57 pm
alienn

alienn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alienn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chodzi mi o czache i tego długiego

Napisane Apr 25, 2010, 4:04 pm
chibi77

chibi77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chibi77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem czy o taką ci chodzi:
http://shop.blackriver-ramps.com/catalog/product_info.php?cPath=65&products_id=340
Jak o taką czarną to w pancie wycinasz kółko z czachą, dajesz negatyw i otaczasz kółeczkiem :P
Tamtego długiego nie ma ;/

Napisane Apr 25, 2010, 4:14 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale ta czacha jest wypalana na drewnie

Napisane Apr 25, 2010, 8:27 pm
chibi77

chibi77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chibi77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak masz to dawaj długasa :D

Napisane Apr 25, 2010, 9:30 pm
alienn

alienn

Member
Wyświetl posty

chibi77 powiedział(a):
jak masz to dawaj długasa :D

Mam problem bo, miałem te długasy już wydrukowane. Nie mam szablonu na kompie :(

Napisane Apr 26, 2010, 1:53 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

jest takie coś jak EDYTUJ post :mad:

Napisane Apr 26, 2010, 6:56 pm
XKosi

XKosi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XKosi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Proszę zrobiłem specjalnie dla Ciebie :

http://i39.tinypic.com/15ya9f.jpg

Napisane Apr 27, 2010, 4:58 pm Ostatnio edytowane Apr 27, 2010, 6:57 pm przez XKosi
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja