Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Matura 2010

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Matura 2010
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chłopcy i dziewczęta, nie wiem czy pamiętacie ale za tydzień rozpoczynają się matury! Sporo jest osób z rocznika 91, ja jestem z 90 ale nie zdałem w gimnazjum więc pisze teraz. Ogarniacie jakoś? Khyrwa, muszę zacząć pisać prezentacje na polski. Najbardziej się boje angielskiego, ustnego i pisemnego. A wy patałachy?

Napisane Apr 26, 2010, 6:11 pm
Nime

Nime

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nime zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oj będzie ciężko, będzie :P:P Najbardziej spinam dupsko przed ustnym polskim

Napisane Apr 26, 2010, 6:37 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ustny polak to jest cholerstwo. Musze dokończyć pisać prace.
No i z angola pdst i r musze wyciągnąć jakieś 100% - do zrobienia ^^)

Napisane Apr 26, 2010, 7:02 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2010, 7:03 pm przez RWTF
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
Khyrwa, muszę zacząć pisać prezentacje na polski.

No baa... Przydałoby się :P .

Dobrze, że ustny mam 17, to jeszcze jest czas ;) .

Napisane Apr 26, 2010, 7:21 pm
cady

cady

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cady zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mmat zabiję Cię.... nie stresuj ludzi... wchodzę na a.pl żeby się odprężyć po całodniowej nauce, a tu co? Matura.... xD

Napisane Apr 26, 2010, 7:38 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee tam matma, z próbnej miałem 74% z totalną olewką, teraz może nie będzie tak źle B)

Napisane Apr 26, 2010, 8:32 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ustna z polaka to ściema, nikt nie patrzy nawet na wyniki, przymując na jakąkolwiek uczelnię, więc chill :) może za rok się to zmieni, ale na razie mamy luz :)

Napisane Apr 26, 2010, 8:50 pm
dziwka

dziwka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziwka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wybiera się ktoś na wały na am?

Napisane Apr 26, 2010, 9:36 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdybym poszedł do liceum to w tym roku bym pisał, w technikum mam roczek dłużej więc maturo... do zobaczenia za rok. 

Napisane Apr 27, 2010, 3:50 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale ta 3. klasa szybko zleciała :)
a prezentacja nadal w powijakach...

Napisane Apr 27, 2010, 4:55 pm
mareecky

mareecky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mareecky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam prezentacja, matma mi niszczy życie : O

Napisane Apr 27, 2010, 8:59 pm
VibroAkcja

VibroAkcja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VibroAkcja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mareecky powiedział(a):

mi tez

Napisane Apr 27, 2010, 11:43 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

VibroAkcja powiedział(a):
mareecky powiedział(a):

mi tez

I setką maturzystów również. W tym i mi  :thinking:

Napisane Apr 28, 2010, 4:42 pm
cady

cady

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cady zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matma to jakaś totalna masakra i porażka...... Po co Ci debile ją wprowadzili jako obowiązkowy przedmiot? I to od tego roku.... Mogli poczekać jeszcze trochę  :stare:

Napisane Apr 28, 2010, 5:54 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Odwieczny spór czy matma powinna być obowiązkowa...według mnie jak najbardziej. Nie jestem wybitnym uczniem i na koniec roku ledwo wywalczyłem 3, zawszę na klasówkach jechałem średnio na 2+/3- a maturę próbną napisałem na 74%. Trzeba być naprawdę niezłym cymbałem żeby nie napisać tego chociażby na te 50%. No ale to jest przecież klasyczna mentalność polskiego ucznia. Na matmie jestem humanistą, na polskim ścisłowcem...w takim razie ja się pytam, na ch*j mi charakterystyka Zenona Ziembiewicza w technikum?

Napisane Apr 28, 2010, 8:26 pm
VibroAkcja

VibroAkcja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VibroAkcja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
Odwieczny spór czy matma powinna być obowiązkowa...według mnie jak najbardziej. Nie jestem wybitnym uczniem i na koniec roku ledwo wywalczyłem 3, zawszę na klasówkach jechałem średnio na 2+/3- a maturę próbną napisałem na 74%. Trzeba być naprawdę niezłym cymbałem żeby nie napisać tego chociażby na te 50%. No ale to jest przecież klasyczna mentalność polskiego ucznia. Na matmie jestem humanistą, na polskim ścisłowcem...w takim razie ja się pytam, na ch*j mi charakterystyka Zenona Ziembiewicza w technikum?
heheh a na jasny ch u j Ci np. funkcja kadratowa i logarytmy? ; d przeciez to miliard razy miej pożyteczne  od Zenka.
wcale nie trzeba byc od razu gląbem zeby nie napisac na te 50 pro z matmy. moim zdaniem wszystko zalezy od tego czy lubisz matematyke i jakiego miales nauczyciela przez te 3 lata to decyduje o tym ile bedziesz mial %  tylko to.

Napisane Apr 28, 2010, 10:23 pm Ostatnio edytowane Apr 28, 2010, 10:24 pm przez VibroAkcja
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

VibroAkcja powiedział(a):
mmatt powiedział(a):
heheh a na jasny ch u j Ci np. funkcja kadratowa i logarytmy? ; d przeciez to miliard razy miej pożyteczne  od Zenka.
wcale nie trzeba byc od razu gląbem zeby nie napisac na te 50 pro z matmy. moim zdaniem wszystko zalezy od tego czy lubisz matematyke i jakiego miales nauczyciela przez te 3 lata to decyduje o tym ile bedziesz mial %  tylko to.

Trzeba być wybitnym głąbem żeby nie zdać. W zasadzie jest to jedyny sprawdzian na logiczne myślenie. Z polskiego myślę że spokojnie 90% osób nie czyta lektur tylko jedzie na streszczeniach - nauczysz się na blachę i git, nadzieja w matmie. Podstawa jest na tyle prosta że jak chcesz i potrafisz w miarę myśleć to samemu przyswoisz sobie wszystkie działy. Nie chce mi się nawet tłumaczyć czemu matma jest Ci potrzebna, więc kolego śmiało możesz śmigać na dziennikarstwo, psychologie czy do WS handlu...

Napisane Apr 28, 2010, 10:58 pm
Basileus

Basileus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Basileus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzeba w ogóle być wybitnym debilem o mózgu galerianki żeby nie zdać matury, która i tak z roku na rok robi się coraz łatwiejsza. 30% na zaliczenie przedmiotu to po prostu śmiech na sali (standardowy próg akademicki na studiach na zaliczenie zwykłego testu czy kolokwium na najniższą ocenę to 60%).

Niestety, każde kolejne pokolenie coraz bardziej stacza się w tępotę i nieuctwo, upodabniając się do skretyniałych Amerykanów, którzy są wtórnymi analfabetami i myślą że Europa to kraj, a Dżyngis-Chan był hokeistą.

Jako jeden z ciut starszych na tym forum radzę więc, patrząc na wszystko z perspektywy zdawanej 6 lat temu matury: nie bądźcie kujonami, bo kucie niczego nie uczy. Gromadźcie wiedzę i umiejętności, bo to cholernie procentuje. Ciężko o szacunek u ludzi, kiedy jest się młotkiem umiejącym wypowiedzieć się tylko o tym jakie piwo lubi (a i to bez ładu i składu).

No i powodzenia przy pisaniu oraz jak najwyższych wyników życzę :)

Napisane Apr 28, 2010, 11:19 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jednak po tym, co działo się na próbnych maturach za różowo tego nie widzę.
Klasy humanistyczne, językowe, biologiczno-chemiczne, ogólnie niematematyczne, potrafiły wyjść po niecałej godzinie, bo nie potrafili zadań z matematyki zrobić.

Pamiętam jedno zadanie, gdzie na rozwiązanie było dość sporo miejsca i to ludzi przerażało i zostawiali. A w praktyce rozwiązanie zajmowało dosłownie trzy linijki banalnych obliczeń na poziomie gimnazjum.

Napisane Apr 28, 2010, 11:38 pm
Nime

Nime

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nime zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bo prawda jest taka i prawda jest jedyna, że ludzie wiedząc że matura jest próbna nawet nie starają się czegoś rozkminić i obliczyć albo napisać. No i są też tacy, którzy bez kitu nie potrafią. Jestem na profilu humanistycznym ale myślę, że z matematyką sobie poradze. Najbardziej boję się, że zabraknie mi języka w gębie na ustnym polskim i rozszerzonym anglu :P

Napisane Apr 29, 2010, 5:43 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja