Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Miejscówy ze szpachli

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Miejscówy ze szpachli, ?
alienn

alienn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alienn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo !
Mam takie pytanko. Bardzo spodobały mi sie betonowe miejscóweczki Dusta i Bonseia. Nie chce kupować zbędnego wora betonu, dlatego pytanie brzmi:
Czy moge uzyskać podobny efekt ze szpachli?
Z góry dzięki,
peace!

Napisane Apr 27, 2010, 11:23 pm
lozamet12

lozamet12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozamet12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W galerii w dziale miejscówki jest takie coś ze szpachli robione przez mojego kumpla.

EDIT :
Muszisz mieć forme i do środka coś dać w tamtym co jest w galerii w środku jest kawałek płytki.

EDIT :
Łapaj
http://www.andegrand.pl/picture/sub/1/2/109869/

Napisane Apr 28, 2010, 9:20 am Ostatnio edytowane Apr 28, 2010, 9:23 am przez lozamet12
knoh

knoh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to knoh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ile może kosztować pool fb z gipsu?? ^^)

Napisane May 15, 2010, 12:06 pm
MrSnowmen

MrSnowmen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrSnowmen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Coś mi się zdaje ze szpachle się szybko zetrze.

Napisane May 15, 2010, 12:50 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szpachla jest cholernie wytrzymala wiec moze byc dobre na miejscowki

Napisane May 15, 2010, 10:29 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

crashaxe powiedział(a):
szpachla jest cholernie wytrzymala wiec moze byc dobre na miejscowki

trza dobrą forme <gładką> no i od groma szpachli... jak wiadomo szpachla jest droga...

No ale miejscówka będzie Ci służyła i służyła ; D

Napisane May 16, 2010, 10:34 am Ostatnio edytowane May 16, 2010, 10:35 am przez HulajnogaFun
Bzyku95

Bzyku95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bzyku95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

będziesz chyba dużo musiał tej szpachli mieć

Napisane May 16, 2010, 5:06 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja