Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Powrót do jazdy

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Powrót do jazdy, Powrót do jazdy po puł roku przerwy
Swierdziu

Swierdziu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swierdziu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No więc w wakacje bardzo bolały mnie kolana poszłem do doktora iiiiii okazało sie że cos tam cos tam i narazie 0 deski    :( ale naszczęście niedano znowu odwidziłem lekarza i moge znowu jeździc :D ale nie wiem czy będzie łatow przypomniec sobie wszystko :( pozatym zastała nas zima co o tym sądzicie ?? ;)

*Napisane Nov 29, 2005, 6:49 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zima czy nie,jeździć trzeba!

Napisane Nov 30, 2005, 6:07 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trudno bedzie przypomniec ci sie tricki to znaczy zalezy jeszcze wszystko od tego co umiales, a zima to jezeli masz piwnice (w bloku) to mozna sobie w  piwnicy pojezdzic ale jezeli w miescie masz jakies podziemne przejscia dla pieszych to mozna sobie tam pojezdzic, czesto jest tam dobra powierzchnia :)
PozDrO :)

Napisane Nov 30, 2005, 6:19 pm
Bam93

Bam93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bam93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No nie jest se łatwo przypomniec po 6 miesiacach bez deskie, ja chorowałem przez 2 tygodnie i ollie mi nie wychodziło, a po 2 dniach wróciłem do dawnej formy;] :P

*Napisane Dec 2, 2005, 12:08 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam to samo co ty. Tylko że ja teraz mam przerwe bo mam zapalenie guzowatości kości piszczelowej czy jakoś tak no i nie moge wogóle jeździć na desce. Na szczęście jest zima to za dużo nie strace i wogóle mam nadzieje że po zimie bede mógł znowu jeździć.

Napisane Dec 4, 2005, 12:59 pm
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też mam chore kolano i wracam dopiero w lato... ale nawet jakbym miał wracać teraz wracać nie obchodzilo by mnie jak jest pogoda.... ;)
pozdro

Napisane Dec 4, 2005, 2:45 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie martw sie mialem operacje na kolano i tez dlugo nie jeździlem!!! a jesli chodzi o tricki to w 2 tygodnie bedziesz robil to co kiedys:P

Napisane Dec 5, 2005, 1:31 pm
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gaski powiedział(a):
Zima czy nie,jeździć trzeba!

szczegolnie teraz jak nie ma sniegu

Napisane Dec 10, 2005, 7:17 pm
wojtekkk1

wojtekkk1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekkk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeżeli czujesz się na siłach i czujesz zajawkę ... jeździj

Napisane Dec 11, 2005, 2:20 am
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie można nie jeździć jak można!! zobaczysz!! często sobie mówię dzisiaj przerwa czy coś i i tak zaraz idę na deskę!! z tobą będzie tak samo teraz jak już możesz obejrzyj sobie dobre sV i na bank złapiesz taką zajawę że se wszystko przypomnisz w 15 min.:PJe rajt

Napisane Dec 11, 2005, 8:02 pm
piottrekk11

piottrekk11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piottrekk11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taka przerwa dużo daje....jak zaczniesz jeździć to będziesz miał taką zajawkę że nie przestaniesz jeździć:P Pozdro :)

Napisane Dec 19, 2005, 5:16 pm
Rulers

Rulers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rulers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piottrekk11 powiedział(a):
Taka przerwa dużo daje....jak zaczniesz jeździć to będziesz miał taką zajawkę że nie przestaniesz jeździć:P Pozdro :)
też tak myśle

Napisane Jan 1, 2006, 12:39 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie jezdziłem od pazdziernika a zaczne jezdzic jak sie ociepli. Myslke ze bede miał chęci ale troche nie bede czuł decka

Napisane Jan 1, 2006, 2:01 pm
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Njagorzej jest po kontuzji ja teraz tak mam Nowy sprzet kontuzja 0.5roku przerwy i nie bede umiec przez jakis czes i wszystko w  *****

Napisane Jan 1, 2006, 4:29 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tezmiałem półrocznąprzerwe ( no moze 4-5miesiące) i wcaletak zle nie było wiecjesli chodzi o "przyzwyczajenie" sie na nowo dodeski to nie ma problemu ja na twoim miejscu martwił bym, sie bardziej o nogi
joł

Napisane Jan 2, 2006, 8:31 am
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marek@tg powiedział(a):
Ja mam to samo co ty. Tylko że ja teraz mam przerwe bo mam zapalenie guzowatości kości piszczelowej czy jakoś tak no i nie moge wogóle jeździć na desce. Na szczęście jest zima to za dużo nie strace i wogóle mam nadzieje że po zimie bede mógł znowu jeździć.

hahahaha mam  CHYBA to samo..straszne

Napisane Jan 6, 2006, 2:40 pm
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przerwy w desce dużo pomagają. Mi przez tą zimę zbiera się taka zajawka, że na wiosnę będe w stanie zaliczyć każdy gap. I w ogóle podczas przerwy można pomyśleć nad trickami jak się je robi i w ogóle.

Napisane Jan 6, 2006, 2:50 pm
malin192

malin192

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to malin192 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej w zime zacząc jezdzic niz potem jeszcze wiecej se przypoinac.ja tesz mialem przerwe i jakos mi sie udalo sie przypomniec te podstawowe triki a reszta sama przyjdzie :P

Napisane Jan 6, 2006, 5:41 pm
artix

artix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jezdzilem prawie 0,5 roku i ciezko bylo zaczac spowrotem ale jezdze do dzis :)

Napisane May 1, 2006, 5:35 pm
TeX

TeX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi było cięzko zrobic duze ollie  :stare: :P :P

Napisane May 1, 2006, 6:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja