Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Rozwożenie ulotek.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rozwożenie ulotek., na dsk...
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.
Mam pytanie, gdyż kończę 13 lat (dzisiaj) i zastanawiam się nad rozwożeniem ulotek. Jeździłbym na dsk i rozwoził oraz dostawał za to trochę hajsu :P Co o tym sądzicie? Rozwoził ktoś kiedyś? Ile się dostaje?

PS Jak coś to sory, bo nie wiedziałem który dział: pozostałe w sb czy w hydepark. I sory jak był :)

Takie połączenie rozrywki z pożytecznym.

Napisane May 10, 2010, 2:49 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sto lat :)

Dobrze wykombinowałeś i nawet to może się sprawdzić. Kwota zależy od zleceniodawcy niestety, więc szukaj. Powodzenia

Napisane May 10, 2010, 2:56 pm
zlukasz96

zlukasz96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zlukasz96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz co ensien powiem ci że w tamte wakacje miałem roznosić ale moja znajoma dostała te robotę (kur/wa!) i znalazłem to w gazecie nowodworskiej (mieszkam w Nowy Dworze Mazowieckim pod Warszawą i u nas taka ogólna gazeta po prostu jest  ;) )
i tam pisało że szukam jakichś ludzi do reklamowania czy roznoszenia ulotek a oto zasady tego: we wtorek i piątek miałem stać przed rynkiem miasta i je rozdawać a za to 100 czy 200 zł leciało. W tym roku mam zamiar nikomu nie oddać tej fuchy i skosić hajs. Polecam tego typu pracę dla małoletnich ale nie radzę brać decka  B)
  Peace

*Napisane May 10, 2010, 2:57 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sporo leciało, ale ja bym wolał na wycieraczkach kłaść xd Bo bym pojeździł chociaż. Byłbym sponsorowany przez telepizze xdd

Dzięki za życzenia :P

Napisane May 10, 2010, 3:00 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jo.. sto lat przede wszytkim!! ;D (ja też w tym roku tyle skończyłem).
i też zastanawiam się nad taką pracą. ^^
Możliwe, że się uda więc moim pierwszym "sponsoringiem" możliwem, że też będzie TelePizza.. ;D (to może spotkamy się w Teamie..)
ogólnie uważam, że tu extra sprawa.. ;))

PEACE!! ;D

Napisane May 10, 2010, 3:13 pm
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zależy od pracodawcy.
jedni liczą 5zł za godzine inni 20zł za 1000ulotek... pomysł średni, rozdajac ulotki bedziesz sie tylko wk...iał na to że musisz nosić ze sobą deske, bo do tej pracy trzeba mieć 2wolne ręce : ]

Napisane May 10, 2010, 3:17 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale po czym będziesz jeździł ? Po dziurawych chodnikach ? Chyba, że chcesz rozdawać w Barcelonie, to sorry

Napisane May 10, 2010, 3:27 pm Ostatnio edytowane May 10, 2010, 3:27 pm przez JustLearn
Sk8Kapi

Sk8Kapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Kapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po pierwsze to sto lat ja (już miałem 13 w tamtym październiku)
Po drugie nie radził bym brać DSK.Ja też idę teraz na ulotki B) i mam nadzieję że troszkę hajsu zarobię... :P

*Napisane May 10, 2010, 3:48 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Ulotki sobie wsadzę w nerkówkę ( jak jakąś znajdę ), albo do kieszeni wezmę, ze 30 w łapę i jadę. Ojciec ma znajomego, co ma syna i ten jego syn roznosi już długo to mnie trochę wprowadzi :)

Napisane May 10, 2010, 3:50 pm
kacpero14

kacpero14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacpero14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To nie jest tak lajtowo , często masz wypchany plecak i jeszcze w reklamówce (W moim przypadku tak było-1000ulotek) i ze 3 dni roznosiłem , chciałem na BMX to tylko 2x dłużej mi to zajmowało , bo co chwilę jakieś kraweżniki i inne przeszkody były  a  z takim wyposażeniem ciężko co chwilę robić BH do tego jedną ręką bo w drugiej ulotka była.

Napisane May 10, 2010, 3:58 pm
ChuckNoris

ChuckNoris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChuckNoris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niesamowity biznes plan.

Napisane May 10, 2010, 4:19 pm
auntS

auntS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to auntS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Proponuje przemyslec raz jeszcze ten pomysl.
Po pierwsze- ciezko pogodzic jazde z roznoszeniem ulotek po klatkach :thinking: Jak sobie to wyobrazasz? Bedziesz jechac 5 metrow i do bramy, 5 metrow- do bramy? ^^) Myslenie to jedno, praktyka to drugie.
Po drugie nie przyjmuja do pracy 13 latkow...nie znajdziesz pracodawcy, ktory podpisze umowe z 6 klasista czy tam pierwsza gimnazjum...chyba, ze 'na czarno' :P

Napisane May 10, 2010, 4:44 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Umowę?
Do roznoszenia biorą od 13 lat. I to chyba zazwyczaj jest na czarno. I to zależy chyba od lpgo, bo jak znajomy czy co, ale popatrzę jeszczę. A na dsk bym jeździł między blokami itp., a jakbym rozwoził po domach jednorodzinnych to można na dsk :P

EDIT: Bmx, a dsk to co innego, bo rąk nie masz zajętych...

Napisane May 10, 2010, 4:51 pm Ostatnio edytowane May 10, 2010, 4:53 pm przez ensien
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ensien powiedział(a):
Umowę?
Do roznoszenia biorą od 13 lat. I to chyba zazwyczaj jest na czarno. I to zależy chyba od lpgo, bo jak znajomy czy co, ale popatrzę jeszczę. A na dsk bym jeździł między blokami itp., a jakbym rozwoził po domach jednorodzinnych to można na dsk :P

EDIT: Bmx, a dsk to co innego, bo rąk nie masz zajętych...

masz zajęte bo jednak musisz ja nosic a 1000 ulotek to naprawde nie jest mało

Napisane May 10, 2010, 5:26 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ensien powiedział(a):
A na dsk bym jeździł między blokami itp., a jakbym rozwoził po domach jednorodzinnych to można na dsk :P

ee? :huh:

ensien powiedział(a):
Bmx, a dsk to co innego, bo rąk nie masz zajętych...

chcialbym zobaczyc jak wypier*alasz sie na ulicy z tysiącem ulotek w rekach :laugh:

Napisane May 10, 2010, 5:31 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Tak jak pisałem : nerka, plecak lub kieszeń od bluzy to wtedy tylko do kieszeni ze 100, reszta do plecaka, i wyciągam i daję nie?

Napisane May 10, 2010, 5:44 pm
auntS

auntS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to auntS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ensien powiedział(a):
Umowę?
Do roznoszenia biorą od 13 lat. I to chyba zazwyczaj jest na czarno. A na dsk bym jeździł między blokami itp., a jakbym rozwoził po domach jednorodzinnych to można na dsk :P

Tak umowe. Nawet w Telepizzy przyjmuja od 14 roku zycia ;)..i kolejna sprawa- pracodawca zwykle sam decyduje gdzie sobie zyczy abys roznosil jego ulotki..dostajesz dana dzielnice, wiec niekoniecznie bedzie dogodna do jazdy na desce..
Kiedys jak mialam 15 lat latalam z ulotkami za marne grosze miedzy akademikami..wiem cos o tym;p
Najpierw ogarnij to wszystko...pochodz, popytaj...jak cos znajdziesz- zobaczysz, ze nie jest tak kolorowo :rolleyes:

Napisane May 10, 2010, 5:49 pm
iczarnuch

iczarnuch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iczarnuch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no, mój kolega jak miał 12 lat, to rozdawał pod rynkiem z jakiegoś banku...
nie bierz deski, bo to zwyczajnie jest tak, że bierzesz cały plecak, a i w reklamówce nosisz, i musi to ładnie wyglądać. :P

Napisane May 10, 2010, 6:16 pm
auntS

auntS

Member
Wyświetl posty

iczarnuch powiedział(a):
Nie no, mój kolega jak miał 12 lat, to rozdawał pod rynkiem z jakiegoś banku...

Kiedys...teraz ludzie boja sie zatrudniac tak na czarno nieletnich, bo placa piekne kary za takie lewe interesy. Odsylaja malolatow z kwitkiem :P
2-nikogo nie obrazajac roznie to bywa z odpowiedzialnoscia 13 latkow  :( i to takze jest powodem;p

iczarnuch powiedział(a):
nie bierz deski, bo to zwyczajnie jest tak, że bierzesz cały plecak, a i w reklamówce nosisz, i musi to ładnie wyglądać.

yy? :O

Napisane May 10, 2010, 6:28 pm
Sk8Kapi

Sk8Kapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Kapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

auntS powiedział(a):
ensien powiedział(a):
Umowę?
Do roznoszenia biorą od 13 lat. I to chyba zazwyczaj jest na czarno. A na dsk bym jeździł między blokami itp., a jakbym rozwoził po domach jednorodzinnych to można na dsk :P

Tak umowe. Nawet w Telepizzy przyjmuja od 14 roku zycia ;)..i kolejna sprawa- pracodawca zwykle sam decyduje gdzie sobie zyczy abys roznosil jego ulotki..dostajesz dana dzielnice, wiec niekoniecznie bedzie dogodna do jazdy na desce..
Kiedys jak mialam 15 lat latalam z ulotkami za marne grosze miedzy akademikami..wiem cos o tym;p
Najpierw ogarnij to wszystko...pochodz, popytaj...jak cos znajdziesz- zobaczysz, ze nie jest tak kolorowo :rolleyes:
Czyli jak ja chcę iść roznosić ulotki to najprawdopodobniej dostanę umowę? :P(Mam 14 lat B) )

Napisane May 10, 2010, 6:50 pm Ostatnio edytowane May 10, 2010, 6:50 pm przez Sk8Kapi
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja