Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » Dzień Dobry 04.11.2005

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dzień Dobry 04.11.2005
marcin8006

marcin8006

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcin8006 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zobaczcie jak napisali o fingerboardzie i o mnie, Marcinie Palińskim, w gazecie "Dzień Dobry". Napisali same bzdury, bo ja nie byłem jeszcze na żadnych zawodach ...

Tutaj jest link do zdjęcia artykułu w tej gazecie.

Komentujcie!

edit by cyprianb:
Zamieściłem link do artykułu.

Napisane Nov 30, 2005, 8:01 pm Ostatnio edytowane Apr 13, 2006, 1:46 pm przez cyprianb
gorgol

gorgol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorgol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahaha pierwszy raz widze na oczy ta gazete, artykul jest mega krotki no a to co o tobie napisali to nie wiem nie slyszalem o tobie nigdy tez tak jak o tej gazecie :D a na zdjeciu jest jakis niemiec, normalny czlowiek nie wiedzacy o co chodzi napewno pomysli sobie ze to ty

Napisane Nov 30, 2005, 8:58 pm
marcin8006

marcin8006

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcin8006 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No tak to hamskie nawet nie napisali kto jest na zdjęciu. Moje dane wzieli pewnie z finger.pl nudzi im sie i nie mają co robić.

Napisane Dec 1, 2005, 8:55 am
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podaj ich do sądu... powiedz, że ośmieszeli ciebie przed polską sceną fingerboardową! Już mam dosyć tych bzdur w gazetach! Wojtka osmieszyli, ciebie... może jeszcze pana Ziutka z MFS5 ośmieszą xD Wkurza mnie jak gazety co piszą o tym co się wydażyło w Polsce, biorą się za fingerboarding, albo za deskorolke ;/ Może niech kotś kot się na tym zna pisze, a nie wciskaja durnoty ludziom.

Napisane Dec 1, 2005, 12:56 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

he, no to pięknie :)
pisałeś do nich jakieś sprostowanie itp.?

ps. na zjdęciu jest Marc Gork :)

Napisane Dec 1, 2005, 2:26 pm
cyprianb

cyprianb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cyprianb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

... hehe ...

Niezły wałek. Tego to jeszcze nie było, żeby bez zgody autora strony pobierać z tamtąd informacje. hahaha

Pozdro.

Napisane Dec 5, 2005, 8:18 am
dumel

dumel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dumel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buahahahhahahabuahahahahabuahahahah...

jak to przeczytalem o ze smiechu sie prowie posikalem  :P
juz chyba nigdy nie bede wierzyl w to co pisza w gazetach!!

Napisane Dec 5, 2005, 4:47 pm
jiloo

jiloo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jiloo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

macie za darmo reklame swojego sportu i jeszcze narzekacie :P

Napisane Dec 5, 2005, 9:17 pm
teamelement

teamelement

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teamelement zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Marcin Palinski jest jednym z czołowych polskich fingerow "hahaha, głupie jebane media kłamia i pisza głupowy!

Napisane Dec 6, 2005, 3:41 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawe ciekawe nawet nie spytali ale nawet o gazecie nie slyszalem...:>

Napisane Dec 9, 2005, 10:27 am Ostatnio edytowane Dec 9, 2005, 10:27 am przez adamrapela
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sie udmisłrm ja przeczytałem dobre

*Napisane Dec 12, 2005, 5:13 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale barany... wszystko wzieli z netu... :|

Napisane Dec 13, 2005, 10:23 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po przeczytaniu artykułu jestem lekko zmieszany...Nie wiem co mam o tym myśleć... Ale chcieli dobrze (chyba)

A tak wogóle DzieńDobry to nie ta gazeta z logiem łudząco podobnym do DCshoeCoUSA ??

*Napisane Dec 13, 2005, 11:02 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2005, 11:02 pm przez phejman
Kasen

Kasen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Jeden z czolowych polskich fingerów"

xD

Napisane Dec 14, 2005, 5:15 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasen powiedział(a):

Znasz go wogóle? Może rzeczywiście ładnie jezdzi? A tak nawiasem to kaczka dziennikarska i nie powinienes sie tak tym jarać. Zwykłe nidopatrzenie albo przesłodzenie...proste.

Napisane Dec 14, 2005, 7:16 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ja nie lubie takiego czegos
bardzo komercyjne to sie wydale

Napisane Dec 20, 2005, 2:13 pm
Kasen

Kasen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

phejman powiedział(a):
Kasen powiedział(a):

Znasz go wogóle? Może rzeczywiście ładnie jezdzi? A tak nawiasem to kaczka dziennikarska i nie powinienes sie tak tym jarać. Zwykłe nidopatrzenie albo przesłodzenie...proste.

Aj...nie zrozumiałeś mnie. Czy słyszałeś kiedyś żeby na FBRIDERA powiedziano FINGER? Chyba nie...

Napisane Dec 25, 2005, 9:42 am
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Kasen powiedział(a):

Aj...nie zrozumiałeś mnie.

Racja, zwracam honor...:) Nawet nie dopatrzylem się tej literówki(wyrazówki?). Myślałem bardziej o tym ze chodzilo ci o jakies dyskusje na temat umiejetnosci tego "fingera", których tak naprawde nie znamy... Ale jeżeli chodzi o samą literówke... no fakt - kaczka dziennikarka, chochlik drukarski czy jakoś tak.

Napisane Dec 25, 2005, 12:31 pm
tescoziom

tescoziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tescoziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podali twoje informacje bez twojej zgody i jeszcze wcisneli zdjecie jakiegos niemca

osmieszyli cie

nikt normalny nie zalorzyl by takiej czapki

Napisane Dec 27, 2005, 11:36 pm
kubawasko

kubawasko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubawasko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na POLICJE z nimi :D:D i sprawe weźmie komisarz Zawada wraz z policjantką Basia:D:D

A tak powaznie to molgbys ich spokojnie podac do sadu i sprawa wygrana  B)

Napisane Dec 28, 2005, 9:12 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja