Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Horror

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Horror, boisz sie ?
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no więc...piszcie tu wszystko co wiecie o horrorach, czyli...ulubony horror,...najstraszniejszy...najbardziej krwawy...itp... :hannibal:

Napisane Nov 30, 2005, 8:54 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat mnie zaciekawił, bo traktuje o moim ukochanym gatunku...  :) :) :) :) :) No więc... Nie chce mi się dużo pisać... Bo po co mam wszystko napisać od razu...  :P Okej, po kolei... Najbardziej kocham klasyczny już horror "Egzorcysta". Nie ma w nim jakichś krwawych scen, co może nie wszystkim przypaść do gustu, ale film trzyma w napięciu. Muzyka i efekty, które jak na lata 70. były zajebiste, uczyniły z tego filmu naprawdę arcydzieło jakich mało.  :) Postać dziewczynki opętanej przez Szatana budziła i budzi strach do dzisiaj, dlatego odradza się oglądanie tego filmu osobom o słabych nerwach czy słabym sercu. No co tu dużo mówić... Kto oglądał ten wie, a kto nie oglądał, niech żałuje, bo naprawdę jest czego żałować.  :) Zaś jeśli chodzi o ulubionych morderców z horrorów, to jest ich wielu... Np. zawsze lubiłem Freddie'go Kruger'a z "Koszmaru Z Ulicy Wiązów", lubiłem Jason'a z "Halloween", no i lubiłem Michael'a Myers'a z "Piątku 13-tego".  :)

Napisane Dec 1, 2005, 12:06 am
KryzyS77

KryzyS77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KryzyS77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hellowen wymiatają!
Kocham te filmy! ;D

Albo był też taki horror, co gościu zabijał z maska hokeisty na twarzy, jakiś Davis czy coś w tym guście.
To był film! ;D

Napisane Dec 1, 2005, 7:49 am
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Teksanska Masakra

13 duchów

Napisane Dec 1, 2005, 1:32 pm Ostatnio edytowane Dec 1, 2005, 1:33 pm przez couple
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Amityville... moze nie jakies krwawe ale ciekawe...albo "Jeżdziec bez głowy":P

Napisane Dec 1, 2005, 1:40 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie tam ring bbardzo podoba nie wiem ale jakkos zaciekawiony nim jestem :d

Napisane Dec 1, 2005, 2:07 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hyhy Rysiunio...to Jason był w "piątku 13"...a Myers w "hallowen"
mi też bardzo podobają te 2 horrory, a szczegulnie "piątek 13" bo ma fajny leśny klimat, no i oczywiście Jason ze swoją słynną maczetą  :P

Napisane Dec 1, 2005, 2:17 pm
RSSWThorin

RSSWThorin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RSSWThorin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ring bardzo fajny..... można się bać potem telewizora :D

Napisane Dec 1, 2005, 2:18 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

hymmm..."Egzorcysta"...jeden z niewielu filmów, który mną wstrząsnął...za każdym razem kiedy go oglądałem czułem to samo...klasyk

"Cannibal Holocaust" - (został zakazany w kilku krajach)...szczerze mówiąc to ten film jest nudny..ale jeżeli chcecie zobaczyć wnętrzności wielkiego żółwia, to ten film jest dla was :P (ta scena była kręcona na prawde, oni na prawde rozwalili wielkiego żółwia...odcieli też głowe małej małpce...i to wszystko było na żywca, dla potrzeb filmu)...ten film na pewno nie jest straszny..ale fanom "gore" powinien sie spodobać...
...i nie myślcie że jest to film tylko o zwierzętach (one były tylko dodatkiem)...ogólnie jest to horror o kanibalach...

Napisane Dec 1, 2005, 2:36 pm Ostatnio edytowane Aug 6, 2007, 1:03 pm przez bula1111
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mnie nic tak nie straszyło jak 'Blair Witch Project' (ten 1szy). Po prostu mistrzowski klimat - zero krwi, zero duchów demonów morderców etc. ale bałem się jak diabli.

Napisane Dec 1, 2005, 2:40 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

KroVa powiedział(a):
A mnie nic tak nie straszyło jak 'Blair Witch Project' (ten 1szy). Po prostu mistrzowski klimat - zero krwi, zero duchów demonów morderców etc. ale bałem się jak diabli.

ooo stary...święta prawda..."Blair Witch Project" jest rewelacyjny, ma klimat (leśny),...no nie wiem co o nim napisać...poprostu mistrzostwo świata...i jest naprawde straszny

Napisane Dec 1, 2005, 2:47 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

horror z elementami s-f i dramatem sensacyjnym to ja mam tu z wami. Andegrand to najstraszniejszy twór chorej ludzkiej wyobrażni i miejsce  naszej każni.

Napisane Dec 1, 2005, 6:30 pm
orange123

orange123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orange123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie jest wypasiona pila nic tego nie przebije!!!!!!! :stare:

*Napisane Dec 1, 2005, 6:43 pm
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój pierwszy horror jaki pamietam to "Plazma"
http://img221.imageshack.us/img221/8472/plazma3qq.jpg
i pamiętam ,że nie chciałam potem jeść niczego co było rózowe i galaretowate :P potem "Critersi"
http://img221.imageshack.us/img221/5066/critters7dl.jpg
"Gremliny"
http://img221.imageshack.us/img221/3752/gremliny7rw.jpg
i cała reszta ,ogladam ,choc nie przepadam ,ostatni horror jaki pozostał mi w pamięci to "Piła"
http://img221.imageshack.us/img221/1225/pia8ih.jpg
,ale nie dlatego ,że to był straszny film ,tylko jakoś tak miażdzył psychike  :stare: no i jeszcze jeden ale nie pamietam niestety tytuły,pozostawił chore obrazy w mojej głowie ....... jeszcze teraz boje się czasem spać sama......

Zyga mi przypomniał co to był za film......
http://img387.imageshack.us/img387/1716/klatwa3bv.jpg

Napisane Dec 1, 2005, 7:58 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2005, 11:31 am przez mouse
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

ja też widziałem horror o różowej galarecie (jakieś 10 lat temu), ale to sie nazywało "the Blob" (przez miesiąc bałem sie wejść do kibla :P)

a co do "Piły"...naprawde ma w sobie to "coś"...hyhy wciska w fotel  ;)

Napisane Dec 1, 2005, 10:04 pm
PunkRock99

PunkRock99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PunkRock99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz co lubie:P
Piła i Cela...jedne z najbardziej psychicznych filmów, jakie widziałam:]

Napisane Dec 1, 2005, 10:11 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mala-kaska powiedział(a):
Amityville...

Ooo taaak! Świetny film. Oglądałem go w nocy i trzymał mnie w cholernie dużym napięciu. Świetnie stworzony klimat starego domu z mroczną historią...

bula1111 powiedział(a):
hyhy Rysiunio...to Jason był w "piątku 13"...a Myers w "hallowen"

O, sory za błąd i dzięki za poprawienie.  ;) Chodziło mi tylko o to, że obie postacie są jednymi z tych, za które kocham gatunek filmowy zwany HORROREM.  :) Poza tym podobał mi się film "The Gundge 2" w wersji japońskiej. Cholera, też trzymał mnie w napięciu. Bałem się spać po nim, hehe  :)")

Napisane Dec 1, 2005, 10:21 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie przepadam za horrorami, kiedys bardziej

Napisane Dec 1, 2005, 10:51 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh,ja tam horrorówm nie lubie i żadko kiedy je ogladąm,a takimi fajnymi to był mhm:
-Piła
-Obcy(wszytkie częśći,może to nie horror,ale sie bałem:) )
-Znaki
i takich wiecej nie pamietam,jak sie przypomni to sie dopisze:)

Napisane Dec 2, 2005, 7:22 am
Floow

Floow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Floow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

The ring, Cube Zero, Świt żywych trupów, Resident Evil

Napisane Dec 2, 2005, 8:17 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja