Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Łożyska - konserwacja

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Łożyska - konserwacja
mxell

mxell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mxell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie zasadnicze pytanie ... czy Łożyska po dokładnym wyczyszczeniu -WD40 --- i wysuszeniu dokładnym... Czy można je nasmarować smarem ? czy nie powinno się raczej tego robić ze względu na ...

Napisane May 17, 2010, 10:01 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak nie nasmarujesz to Ci się nie będą kręcić.
Tylko jaki jest sens czyszczenia czegoś co się kupuje po 2zł/sztuka?

Napisane May 17, 2010, 10:06 pm
skatepat17

skatepat17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatepat17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wd 40 nie nadaje sie do łozysk bo wysusza smar więc musisz je nasmarować jakąś oliwą :) strzykaweczka i jedziesz
3maj się

Napisane May 17, 2010, 10:07 pm
krupczatka0

krupczatka0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krupczatka0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup sobie dzieciaku nowe łozyska

Napisane May 18, 2010, 12:19 am
mudhoney

mudhoney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mudhoney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten temat był już podejmowany wielokrotnie. Do kosza z tym...

Napisane May 18, 2010, 1:24 pm
mxell

mxell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mxell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krupczatka0 powiedział(a):

Ty chyba głupi jesteś !! Raczej na pewno !! Gdybym chciał kupić nowe łożyska to bym nie pytał was o zdanie !! "PALANT" możecie wrzucić ten post do kosza ! Dzięki za konkretne odpowiedzi !

Napisane May 18, 2010, 4:25 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mxell powiedział(a):

Ty chyba głupi jesteś !! Raczej na pewno !! Gdybym chciał kupić nowe łożyska to bym nie pytał was o zdanie !! "PALANT" możecie wrzucić ten post do kosza ! Dzięki za konkretne odpowiedzi !

twoja wypowiedź mówi o tobie wszystko

Napisane May 18, 2010, 5:05 pm
mxell

mxell

Member
Wyświetl posty

Ravenrox powiedział(a):
mxell powiedział(a):

Taki jesteś pewien ? W takim razie jak znasz się na ludziach opisz mnie !
Myślałem że to dobra forum, że znajdę tu prawdziwą kadrę polskiego skateboardingu którzy będą się ze mną dzielić swoim doświadczeniami i radami dla początkującego a nie wyśmiewać, prowokować i zniechęcać, "czytając niektóre posty" z tego wnioskuję.
Myliłem się !

Napisane May 18, 2010, 5:26 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mxell powiedział(a):
Ravenrox powiedział(a):
mxell powiedział(a):

Myślałem że to dobra forum, że znajdę tu prawdziwą kadrę polskiego skateboardingu którzy będą się ze mną dzielić swoim doświadczeniami i radami dla początkującego a nie wyśmiewać, prowokować i zniechęcać, "czytając niektóre posty" z tego wnioskuję.
Myliłem się !

Nie bulwersuj się tak. Tym wd-40 popsułeś je i tyle dlatego kup nowe łożyska

Napisane May 18, 2010, 5:29 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mxell powiedział(a):
Ravenrox powiedział(a):
mxell powiedział(a):

Myliłem się !

Nie myliłeś się - po prostu nie potrafisz użyć opcji "szukaj" (taki temat już jest i to nie jeden), poza tym pomysł z kupnem nowych jest najbardziej słuszny z wszystkich. Zamykam, bo wszystko wyjaśnione .

Napisane May 18, 2010, 5:32 pm Ostatnio edytowane May 18, 2010, 5:41 pm przez elmacio
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja