Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Twardość kółek

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Twardość kółek, 99A 100A 101A Które najlepsze ?
dfilipczak

dfilipczak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dfilipczak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na jakich kółkach jezdzi sie najszybciej najlepiej i wogule na jakich lepiej zlądowac flipa itp. chodzi mi o twardość kółęk

Napisane May 26, 2010, 9:18 pm Ostatnio edytowane May 26, 2010, 9:18 pm przez dfilipczak
Podolakk

Podolakk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Podolakk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam Amoki 100A i narazie , po 2 mies jazdy na nich , a jeżdżę po kilka h, się nie ścierają i fajnie się jeździ na nich

Napisane Jun 7, 2010, 8:57 am
kubaxx345

kubaxx345

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubaxx345 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tulib96 powiedział(a):
cybek powiedział(a):
ensien powiedział(a):
Polecam 99a, bo nie są za twarde, ani za miękkie.

99A to właśnie lipa - miękkie są.
101A najlepsze chociaż najbardziej dostępne są 100A ;)

Co ty pier*lisz, chyba nigdy na 99A nie jeździłeś. Nie są wcale takie miękkie tylko po prostu się szybciej ścierają. Takie mam wrażenia po jeżdżeniu na dwóch kompletach 99-tek.

Dla mnie te 99 sa w chu miekkie. Ja jezdze na 101a i gdy wszedłem na deske kumpla to przy nie udanym flipie odbiła sie od ziemi i poleciała w powietrze jak z trampoliny...

Polecam 101a, szybkie, pasuja na kazda nawierzchnie

Napisane Jun 28, 2010, 12:16 pm
sk897

sk897

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk897 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niedawno zakupiłem kompletnego darkstar, w który kółeczka miały twardość 95A :O. Szczerze mówiąc te kółka to @!#$!

Napisane Jun 28, 2010, 9:43 pm
plomienny1

plomienny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plomienny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

więc tak zależy czy wertujesz czy stritujesz na wert polecam miękkie np 85 80 a na stret i trochę wert to raczej 99a B)

*Napisane Jun 28, 2010, 9:49 pm
hopa98

hopa98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hopa98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam teraz 99A z Ricta i nie sa aż tak miękkie.natomiast kolega ma 99A czy tam 100A nawet z world industries i sa b. miękkie i ciche.

Napisane Jun 29, 2010, 7:03 am
sebix31

sebix31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sebix31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja śmigam na 101a Nervousa i powiem, że nie ma się do czego przyczepić. Bardzo dobrze trzymają się podłoża, fajnie się na nich klei tricki. Polecam 101

Napisane Jul 25, 2010, 7:19 pm
MpM96

MpM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MpM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kwestia indywidualna. Według mnie najlepsze są 101A, ale bardzo łatwo się na nich wyj***ć.

Napisane Jul 26, 2010, 3:31 pm
kupaprg

kupaprg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kupaprg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na setkach amoka śmiga sie jak na najtwardszych. Także potwierdzam czyjąś opinię, że twardość jest różnie mierzona w poszczególnych firmach.

Napisane Jul 27, 2010, 12:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja