Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Zbieranie truskawek

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zbieranie truskawek
lord1991

lord1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lord1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za kilka dni razem z kolegą wyjedziemy na zbiory truskawek (ale do Polski). W związku z tym mam do Was kilka pytań:

1. Czy ktoś z Was pracował jako zbieracz truskawek w Polsce?
2. Jakie macie ogólne wrażenia? 
3. Jakie są zarobki (mniej więcej oczywiście)?
4. Ile truskawek można zebrać, dajmy na to, w godzinę?
5. Jak się przygotować do wyjazdu?

Z góry dzięki za inf.

Napisane Jun 4, 2010, 10:13 pm
ust

ust

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ust zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. ja pracowalem
2. no nawet spoko najadlem sie jak nigdy
3. 2 dychy zarobilem
4. nie wiem, pytanie powinno brzmiec raczej ile mozna zjesc hehehe
5. przygotuj sie psychicznie

Napisane Jun 4, 2010, 10:19 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. ja
2. porazka roku
3. 11zl
4. 14 i pol
5. wygodnie ubrac i wziac cos do zarcia

Napisane Jun 4, 2010, 10:43 pm
etnies442

etnies442

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to etnies442 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.Pracowałem
2.Przej.ebane ogólnie nie polecam  :O
3.30 zeta
4.Nie wiem nie przeliczałem tak:D
5.Taa dokładnie przygotuj się psychicznie weź dużo żeru i tak h.uj z tego będziesz miał taka kasa za taką prace....

Napisane Jun 4, 2010, 10:57 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. Pracowałem w wakacje 2 lata temu
2. Wrażenia beznadziejne. Słabo płacą, a trzeba ciężko pracować w słońcu.
3. Ja o ile dobrze pamiętam dostawałem 2zł na kobiałkę (to bardzo mało bo dziennie zbierałem z 10 kobiałek)
4. Zależy jaki masz rządek. Bo jak Ci trafi taki bez truskawek to w całym rządku kobiałki nie uzbierasz nawet.
5. Weź czapkę zebyś nie dostał urazu, wodę mineralną i dużo cierpliwości i zapału ;)

Napisane Jun 5, 2010, 9:06 am
mareecky

mareecky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mareecky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta praca to wyzysk, lepiej już chyba ulotki rozdawać : )

Napisane Jun 5, 2010, 9:31 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to żeście chłopaka nastraszyli : )

Napisane Jun 5, 2010, 10:30 am
luki8014

luki8014

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki8014 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.Wakacje 2009,08
2.No trzeba się przygotować że będzie bolał kręgosłup...
3.w tydzien 200zł ale rodzina to zawsze mniej da;d i jeszcze jadłem po drodze.
4.no zależy od rzędu,i czy nie przegapisz
5.rękawiczki przede wszystkim, czapka i wygodne ubranie jakieś
Nie żebym cię zniechęcał ale nie jest to łatwa praca;d

Napisane Jun 5, 2010, 5:10 pm
lqu

lqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. ja pracowałem 2 lata temu.
2. zależy od pogody
3. Płacą około 1,5zł za łubiankę i 2zł za łubiankę bez szypułek. Ja zarobiłem około 30 zł. Byłem tylko raz bo później mi się nie chciało.
4. Zależy czy zbierasz jak poje.... co na słońcu się nie da za bardzo czy idziesz sobie normalnym tempem i jesz jeszcze do tego. Dajmy na to że 2-3 koszyczki na godzine
5. rękawiczki,wodę z 2 butelki,obowiązkowo czapkę. teraz dochodzi jeszcze coś na komaty, bo jak była tam w pobliżu powódź to nie wytrzymasz.

Napisane Jun 13, 2010, 7:58 am
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2-3 dychy dziennie? Hahaha ale was w ch*ja zrobili

Napisane Jun 13, 2010, 9:11 am
Termit1

Termit1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Termit1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na jagodach zarobisz wiecej..
słoik 10zł - 1h.

Napisane Jun 13, 2010, 10:53 am Ostatnio edytowane Jun 13, 2010, 10:54 am przez Termit1
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś tam byłem (dość dawno) i jeszcze wtedy się to w miare opłacało, a teraz szkoda czasu... znajdz coś ciekawszego.
Edit- zależy też od pracodawcy. Niektórzy cisną, zaś inni nie ;p Lajf is brutal

Napisane Jun 14, 2010, 3:55 pm Ostatnio edytowane Jun 14, 2010, 3:56 pm przez Mullen101
lqu

lqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Teraz niedaleko mnie płacą 1,30 zl za koszyczek bez szypułek. Według mnie w ogóle się nie opłaca. Jeszcze te komary.

Napisane Jun 14, 2010, 5:20 pm
Damiano103

Damiano103

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Damiano103 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w zależności ile płacą i jakie jest pole. Pracowalem kiedyś za 1,20 za kobiałkę i po 7 godzinach z czego mialem z 1,5 h przerwy bo niechcialo mi sie robic zarobiłem 55 zł . innym razem przez 6 h i ok. 1,70 za kobiałkę zarobiłem zawrotne 25 zł !!  :D
Tak więc to loteria :D jak bedzie dobre pole i dużo truskawek to żyć nie umierać :D

Napisane Jun 14, 2010, 8:45 pm
lqu

lqu

Member
Wyświetl posty

no jak dużo truskawek to tak :D ale teraz po tych powodziach to mogą być zgnite i może być dużo komarów czyli męka.

Napisane Jun 14, 2010, 9:01 pm
izka20083

izka20083

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to izka20083 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W 2011 r. płacą 1,70 lub 1,80 zł za łubiankę.
Przez 5 godz idzie zerwać 55 łubianek więc zarobek nie jest taki mały 94 zł.
Średnio zrywam 10-14 łubianek na godzinę. Idzie nieżle zarobić, wystarczy CHCIEĆ!

Napisane Jun 18, 2011, 8:38 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robota murzyna, serio się napracujesz na te pieniądze.

Na magazynie, siedząc praktycznie zarabiasz tyle samo.

Napisane Jun 18, 2011, 10:59 am
jacek107

jacek107

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jacek107 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

izka20083 powiedział(a):
W 2011 r. płacą 1,70 lub 1,80 zł za łubiankę.
Przez 5 godz idzie zerwać 55 łubianek więc zarobek nie jest taki mały 94 zł.
Średnio zrywam 10-14 łubianek na godzinę. Idzie nieżle zarobić, wystarczy CHCIEĆ!

to musicie mieć w uj zaebiste pole bo u mnie płącą 1,5 zł i zbieram około 4-5 na godzine

Napisane Jun 21, 2011, 12:16 pm
skokmrok

skokmrok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skokmrok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Praca od 7 do 18 (przerwa trwa godzinę)
Płacą dniówką 80zł
Wczoraj byłem i były złe warunki w deszcz zbieranie, zimno, stoi się w błocie.Może następnym razem będzie ładniejsza pogoda. No ale 80zł nie rośnie na drzewie. Poza tym trzeba się narobić. Dzisiaj boli wszystko.  :mad:

Napisane Jun 21, 2011, 12:51 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to ja wole siedziec przed kompem i gadac z ludzmi, początkowo (pod odliczeniu podatku i takich tam) uczeń ma na rękę  ~53zł/8h, po awansie na kolejną infolinię(u mnie 3 tygodnie) ~73zł/8h. Masz cos z dnia, wracając do domu łóżko nie jest jedyną rzeczą o której myslisz przez zmęczenie.

dobrze, ze u mnie sie chyba nie zbiera truskawek. Zresztą niesmaczne by były, śląskie truskawki.

Napisane Jun 21, 2011, 2:11 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja