Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » problem z kołami

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
problem z kołami
cane

cane

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cane zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema !
Mam koła GF + łoża i po przykręceniu niby sie ok kręcą, ale jak postawie je na biurku i jade to mam uczucie że fb podskakuje a jak go puszcze to po 5 cm sie zatrzymuje.
proszę o radę i jeżeli byłjuż taki temat to nie hejtujcie ; ) z góry dzieki za pomoc.

Napisane Jun 4, 2010, 11:30 pm
kubaxx345

kubaxx345

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubaxx345 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz za mocno przykrecone

Napisane Jun 5, 2010, 9:11 am
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialem podobny problem. Wziąłem zwykły olej zamochodowy, zamoczyłem trucki i śmiga aż miło -.-

Napisane Jun 5, 2010, 10:47 am
bekflip

bekflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bekflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdyby to byly birdsy, to bym sie nie zdziwil, ale grandy? nie umiesz przykrecic kola, czy co? Bo dziwne jakies to dla mnie zeby grandy sie dobrze nie krecily

Napisane Jun 5, 2010, 10:50 am
czarnuszo

czarnuszo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnuszo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kilka możliwości.
-Masz źle wciśnięte łożyska
-za mocno dokręciłeś koła, spróbuj odkręcić tak, żeby się swobodnie kręciły, a potem posmaruj nakrętki lekko lakierem do paznokci(nie będą się odkręcać)
-źle skręciłeś trucki, może przygniotłeś gumkę, albo coś? rozkręć i przykręć jeszcze raz :?

Napisane Jun 5, 2010, 10:58 am
cane

cane

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cane zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bekflip powiedział(a):
gdyby to byly birdsy, to bym sie nie zdziwil, ale grandy? nie umiesz przykrecic kola, czy co? Bo dziwne jakies to dla mnie zeby grandy sie dobrze nie krecily

kreca sie normalnie al jak mam palce na desce i jade to tak dziwnie skiaczą.

Napisane Jun 5, 2010, 11:31 am
hopa98

hopa98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hopa98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem takie problemy na 99% masz krzywo przykręcone trucki do blatu:
odkręć śrubkę od kingpinu i dokreć - tym razem połóż na płaską nawierzchnię i przykręcaj od dołu .. ja tak zrobiłem i nie mam tego problemu...

Napisane Jun 5, 2010, 7:41 pm
OLEJking

OLEJking

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OLEJking zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masz krzywe biurko :D

Napisane Jun 5, 2010, 8:11 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamykam, w razie czego pm.

Napisane Jun 6, 2010, 12:11 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja