Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Metal

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Metal, Słucha ktos w ogóle?
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesli cos słuchacie, słyszeliscie albo nienawidzicie to podzielcie sie:) Powiedzcie co wiecie;P
Jak słuchacie to co, dlaczego i takie tam, a jak nie i pojedziecie to dajcie jakies argumenty a nie post typu "metal to gówno" albo "metale to brudasy" hahahha:)

*Napisane May 5, 2005, 9:10 pm
mucios

mucios

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mucios zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja słuham metalu czasami ale wole hard core a z metalu to
acdc metallica pantera rammstein iron maiden

Napisane May 5, 2005, 9:32 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nielubie takiego darcia ryja :/ bo dla mnie to nie jest muzyka
ale metallica i iron maiden jest spoko

Napisane May 6, 2005, 10:14 pm
Ygrek

Ygrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ygrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gwiazda15 powiedział(a):

Jestem teego samego zdania choć rzadko tego słucham, ale bardziej lubie hardcore jak LIMP BIZKIT

Napisane May 7, 2005, 8:39 am
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ygrek powiedział(a):
Gwiazda15 powiedział(a):

Jestem teego samego zdania choć rzadko tego słucham, ale bardziej lubie hardcore jak LIMP BIZKIT

jezeli limp bizkit to HC to ja ide sie powiesic :D przeciez limp bizkit to nu-metal, ktory jest jednym wielkim gownem:P

a metal lubie, tylko aby nie NU-metal bo to sziiiiit :)

Napisane May 7, 2005, 8:43 am
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Metallica , Slayer , Children Of Bodom i Slipknot !!!! the best !!!!

Napisane May 7, 2005, 9:58 am
pooh

pooh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pooh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karolaaa :) piwko za kobiety i gorący black metal :)

Napisane May 7, 2005, 7:31 pm
ALs

ALs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ALs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B) B) B) B) B)ehh ja slucham wsztkiego od rocka zaczynając koncac na metalu np.>millencolin,sum41,ill nino, rammstein , rob zombie , i jakies darcie ryja ale oczywiscie z rytmicna gitarką :D :D:D:D a znaci taki zespół jak Soilwork on wymiata zwlasza kawalek Figure Number Five <peace> dla was ludzie pozdro spadam  B) B) B) B)

*Napisane May 7, 2005, 8:32 pm
ALs

ALs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ALs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zapomnialem o slipknocie który nie jest najgorszy chociarz znam lepsze zespolki od niego :P :P :P

*Napisane May 7, 2005, 8:33 pm
magra

magra

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to magra zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde PANTERA(klasyk) dalej rózne glam-metale(guns'n'roses,jurney,iron maiden etc.) kozacki jest korn i limp bizkit masa są kawałki slayera i motorhead,mniej lubie wytwory bogów gitary(malmsteena vaia i tak dalej)ale AC/DC dają tez rady,..wogle metal tez troche zadzi w moich mp3...piss,..a no i jeszcze black sabbath of kors...

Napisane May 7, 2005, 9:49 pm
losos14

losos14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losos14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja słucham tylko mocnej muzy typu :
- Soulfly
- Sepultura
- Slipknot
- Deftones
- System of a down
- Ill nino
- Machine head
- Fear factory
i wiele innych
a z polskich
- KaT

Napisane May 7, 2005, 11:05 pm
offspring3

offspring3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to offspring3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm... wole punk rock ale metalowych kilka się znajdzie :P
Metallica (mam dwie płyty), Irom Maiden (mam 3 płyty) trochę Slayer :P takie tam

Napisane May 8, 2005, 8:46 am
shadow123

shadow123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadow123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja slucham metalu a Metallica to jeden z najlepszych zespołow wszechczasów!Mam ich wszystkie płyty! :)  Jeszcze z metalu to slucham Iron Maiden,Method.Ale innej gitarowej tez duzo slucham.Linkin Park,Offspring i wiele innych ;)

Napisane May 8, 2005, 12:46 pm
fluidsquad

fluidsquad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fluidsquad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Metal tez zaje**sty... :D
Korn, Slipknot, SYstem of a Down itp. itd.
    Nielubie pozatym dzielic muzy na NUmetal , Gotik metal, deathmetal itp. lub tez na punk rock , hardcore itd.
    Bo nieznam sie na tym wogle i nieinteresuje mnie to:P
  MUZA to MUZA:D hardcorowa rzecz jasna najleprza:D

POZDRO All!! peace B)

Napisane May 8, 2005, 7:33 pm
Crogulec

Crogulec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Crogulec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wole punkrock ale metal też jest spoko, najczęściej słucham Soulfly'a :-)

Napisane May 8, 2005, 7:51 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam czasami zajawke na taką muze :)

Napisane May 9, 2005, 5:33 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No bravo pooh!!;] Pokrewna dusza.. Black, thrash i death górą.
Moje ulubione zespoly to hm.... COB (children of bodom), cof (cradle of filth) i soad (system of a down).
Natomiast mozecie mnie tu zabic ale linkin park nie znosze. ;] :P

Napisane May 10, 2005, 8:32 pm
ALs

ALs

Member
Wyświetl posty

niewiem linkin o banda skaczoncych pedałów ten chester owgóle glosu nie ma :P children of bodom spoko system tsh bedzie posluchaj cie SOILWORK to jest zajebiste :P  B) B) B) karooola sprawdz machine head :P labo sevendust no i moze jescze RobZombie to jest spox :P nra wypadam

*Napisane May 11, 2005, 1:45 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ALs powiedział(a):
linkin o banda skaczoncych pedałów ten chester owgóle glosu nie ma :P

toć to zwykłe katole spiewajace religijne piosenki przy gitarach :devil:

Napisane May 11, 2005, 2:53 pm Ostatnio edytowane May 11, 2005, 2:53 pm przez Zyga
Strife

Strife

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Strife zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
No bravo pooh!!;] Pokrewna dusza.. Black, thrash i death górą.
Moje ulubione zespoly to hm.... COB (children of bodom), cof (cradle of filth) i soad (system of a down).
Natomiast mozecie mnie tu zabic ale linkin park nie znosze. ;] :P

No niech będzie ten "Black, thrash i death górą" tylko gdzie one są? Bo chyba nie w wymienionych;]

*Napisane May 12, 2005, 7:16 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja