Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Wybory prezydenckie 2010

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wybory prezydenckie 2010, j/w
Quba007

Quba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co uważacie na temat kandydatów. Pójdziecie zagłosowac? Jeśli tak to na kogo?
Osobiście gdybym miał prawo głosu oddałbym go na Korwina-Mikke. Nie, nie dlatego że jest za legalizacją, to jest najmniejszy argument. Po prostu jakiś czas temu zasubskrypowałem go na yt, i oglądam i słucham jego wypowiedzi, i to co ten facet sobą prezentuje i poglądy jakie ma to po prostu imho takiego człowieka potrzebujemy.

A Wy co na to?
Dorośli z forum, pójdziecie? Zagłosujecie? Na kogo? (Tajemnica wyborcza, wiem szanuję, ale może jednak zechcecie się podzielic ;))

Napisane Jun 16, 2010, 3:52 pm
FBcool

FBcool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FBcool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahahaha wiekszosc dzieci tutaj do hot <13 -,- jasne ciekawe kto bedzie glosowal...

Napisane Jun 16, 2010, 4:07 pm
Quba007

Quba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
(...)
Dorośli z forum, (...)

Ze zrozumieniem kolego ;)

Napisane Jun 16, 2010, 4:18 pm
cybek

cybek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cybek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Quba007 powiedział(a):

Osobiście gdybym miał prawo głosu oddałbym go na Korwina-Mikke.

Napisane Jun 16, 2010, 4:24 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cybek powiedział(a):
Quba007 powiedział(a):

Osobiście gdybym miał prawo głosu oddałbym go na Korwina-Mikke.
albo Marka Jurka.

Napisane Jun 16, 2010, 4:36 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Korwin-Mikke to inteligentny i sympatyczny o najbardziej bzdurnych i nieżyciowych poglądach, o jakich można tylko pomyśleć i objęcie przez niego urzędu prezydenckiego jest poza zasięgiem mojej wyobraźni.

Napisane Jun 16, 2010, 5:31 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
Korwin-Mikke to inteligentny i sympatyczny o najbardziej bzdurnych i nieżyciowych poglądach, o jakich można tylko pomyśleć i objęcie przez niego urzędu prezydenckiego jest poza zasięgiem mojej wyobraźni.

Dla tego na niego zagłosuje !

Napisane Jun 16, 2010, 6:03 pm
zolu

zolu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zolu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LEPER NA PREZYDENTA

Napisane Jun 16, 2010, 6:11 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja będę głosował(o ile mi się będzie chciało ruszyć tyłek hehe) na JKM. Może i zdarza mu się pieprzyć straszne głupoty, ale w gruncie swoim poglądom pozostaje wierny od lat i czasami zdarza mu się coś mądrego powiedzieć. I tak nie wygra, ale nie oddam przecież mojego głosu na Komorowskiego czy Kaczyńskiego.
I coś mi mówi że Jarek może wygrać te wybory ; )

Napisane Jun 16, 2010, 6:15 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
Ja będę głosował(o ile mi się będzie chciało ruszyć tyłek hehe) na JKM. Może i zdarza mu się pieprzyć straszne głupoty, ale w gruncie swoim poglądom pozostaje wierny od lat i czasami zdarza mu się coś mądrego powiedzieć. I tak nie wygra, ale nie oddam przecież mojego głosu na Komorowskiego czy Kaczyńskiego.
I coś mi mówi że Jarek może wygrać te wybory ; )
widać, że poparcie dla kaczora wzrasta, też coś mi sie tak widzi, że niestety wygra Jarek.

Napisane Jun 16, 2010, 6:35 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W I turze na JKM, zaś w drugiej wybiorę mniejsze zło, czyli Jarka.

Napisane Jun 16, 2010, 6:56 pm Ostatnio edytowane Jun 16, 2010, 6:56 pm przez soad534
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pójdę i zagłosuję na Komorowskiego.

Napisane Jun 16, 2010, 7:10 pm
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Korwin Mikke niech będzie prezydentem to wszystko będzie na legalu

Napisane Jun 16, 2010, 9:03 pm
Antyfaszysta

Antyfaszysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Antyfaszysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Głosuję na Olechowskiego, bo to dla mnie "mniejsze zło". Pozdrawiam.

Napisane Jun 16, 2010, 9:31 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zagłosuję na Komorowskiego bo to jedyna opcja, ponieważ:
-JKM to idiota- posłuchajcie jego wypowiedzi. Niektóre budzą usmiech na twarzy, prawda? To teraz pomyślcie jak te debilizmy będzie głosił na jakiś spotkaniach międzynarodowych, na jaki kraj wyjdziemy.
-Kaczyński- facet bez żony, bez prawa jazdy, który mówi jedno robi co innego, przypisuje sobie dokonania innych, nie potrafił być premierem i wreszcie prowadzi kampanie opartą o śmierć brata.
-Napieralski - cyrk w kampanii mnie odstrasza, partia z jakiej pochodzi jest maksymalnie mdła i bezwyrazowa - byle do władzy - z kim gdzie i co to nieważne.
-Olechowski - wciska kity, nie wie co mówi, jego "neutralność" dla jednych jest zaletą dla innych ( w tym mnie) jest wadą.

Z tej prostej wyliczanki pozostaje Komorowski, który nie jest politykiem wybitnym, ale przynajmniej ma swoje poglądy, których się trzyma, jako tako sie prezentuje i będzie w dużym stopniu współpracować z rządem, więc da to możliwość zweryfikowania PO w pełnym obrazie.

Napisane Jun 16, 2010, 9:42 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziwne argumenty podjaesz, szczegolnie co do Korwina. to Komorowskiego tez nie wybieraj, widziales jaka ma zone? wyjdzie na to ze polki sa brzydkie, a polacy nie maja gustu, no i co sobie wtedy inni pomysla ?

Napisane Jun 16, 2010, 10:42 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
dziwne argumenty podjaesz, szczegolnie co do Korwina. to Komorowskiego tez nie wybieraj, widziales jaka ma zone? wyjdzie na to ze polki sa brzydkie, a polacy nie maja gustu, no i co sobie wtedy inni pomysla ?
pokaz mi jakas piekna kobiete w jej wieku. na starość kazdy wygląda tak samo.

btw. świetnie tutaj pasuje przysłowie : lepszy rydz niż nic hehehe

Napisane Jun 16, 2010, 10:50 pm Ostatnio edytowane Jun 16, 2010, 11:45 pm przez mikendy
BadHabit

BadHabit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BadHabit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie osobiście Komorowski denerwuje i nie mogę na niego patrzeć, tym bardziej słuchać. Dlatego na pewno zagłosuje przeciw niemu.

Napisane Jun 16, 2010, 11:01 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tina turner? :O <ironia>

Napisane Jun 16, 2010, 11:04 pm
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ne bede glosowal.
Gdyby startowal Sikorski zaglosowalbym na niego, ale jak to powiedziala moja Pani Profesor "Polska jeszcze nie jest gotowa na takiego prezydenta jak Sikorski"

Napisane Jun 17, 2010, 12:37 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja