Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Prawo jazdy.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Prawo jazdy.
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może jest jakiś niewielki odłamek osób które się wożą furami. Chwalcie się ile razy zdawaliście i jakie z was sieroty na drogach, a raczej na polskich torach przeszkód. Ja sie zdecydowałem na kurs jesienią bo mi się trochę głupio robiło, wszyscy kumple już śmigają furami a ja autobusami cały czas hehe. No i do tej pory dwa razy przyj*bałem, z tego obydwa na mieście. 30 czerwca trzecie podejście, mam nadzieje że ostatnie.

Napisane Jun 21, 2010, 6:51 pm Ostatnio edytowane Jun 21, 2010, 6:52 pm przez mmatt
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie było podobnie, kumple wozili się już dawno furami a mi jakoś się nie chciało robić prawka. Kurs przejeździłem w Gdańsku, a zdawałem żeby było łatwiej w Elblągu. Udało się za drugim, za pierwszym zżarła mnie trema. A teraz jak mam już to prawko to zero zajawy, w ogóle nie chce mi się jeździć.

Napisane Jun 21, 2010, 8:29 pm
Chieronim

Chieronim

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chieronim zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zdalem za pierwszym, nie mialem jeszcze zadnego przypadku, wypadku  :rolleyes:, na poczatku mocna zajawa, a teraz wiadomo czlowiek sie przyzwyczail i to juz nie to samo. No ale wygoda max. to trzeba przyznac.

Napisane Jun 21, 2010, 8:34 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prawko zaczynam robić na początku lipca, A i B jednocześnie ; ) Ale autkiem śmigam czasem tak czy siak ; p

Napisane Jun 21, 2010, 8:34 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

egzamin w lipcu i ogromna podjarka na fure : )

Napisane Jun 21, 2010, 9:07 pm
dziwka

dziwka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziwka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Egzamin w szczecinie. Zdałem za 2 razem. Obecnie mam 8 pkt karnych, wypadku żadnego, chociaż wiadomo czasem bywało gorąco.

Napisane Jun 21, 2010, 9:15 pm
ROOkIEE

ROOkIEE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ROOkIEE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mistrzowie kierownicy zdaja za 2gim :]

Napisane Jun 21, 2010, 10:14 pm
skatepat17

skatepat17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatepat17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdałem w maju 2009r na kategorie A i B niestetty nie mam kasy zeby kupić i utrzymac motor
obiecałem sobie ze kiedyś to zrobie ;D ale ogólnie jest spoko
jezdzę praktycznie codziennie
mam bekowy samochód :D

Napisane Jun 21, 2010, 10:15 pm Ostatnio edytowane Jun 22, 2010, 9:25 am przez skatepat17
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jakiś miesiąc temu zdałem prawko za pierwszy razem. Egzamin miałem w Olsztynie.

Napisane Jun 21, 2010, 11:03 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wiem jedno, egzaminatorzy w wuwua to istne YWRUK! ;) 

Oni są mistrzami w naciąganiu hajsu i wymyślaniu głupich powodów na oblanie egzaminu.

Napisane Jun 22, 2010, 12:11 am
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja w październiku robię A1 + B :)

Napisane Jun 22, 2010, 10:00 am
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nowajakosc powiedział(a):
Oni są mistrzami w naciąganiu hajsu i wymyślaniu głupich powodów na oblanie egzaminu.

Te głupie powody może, również nauczą cię ostrożnie jeździć po zdaniu egzaminu.

Napisane Jun 22, 2010, 10:55 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak również taka byle pierdoła o niemal zerowym znaczeniu uszczupli mój portfel o 120 zł, przedłuży czas czekania na kolejny egzamin o 2 miesiące oraz spowoduje wku*wienie przez następnych kilka dni...

Napisane Jun 22, 2010, 11:39 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzisiaj miałem pierwszą jazdę, myślałem, że się zesram za tą kierownicą :D na razie nie mogę ogarnąć podzielności uwagi, ale powiem szczerze - stresowałem się o wieeele bardziej, niż na maturze ;p

Napisane Jun 22, 2010, 12:24 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamie_thomas powiedział(a):
dzisiaj miałem pierwszą jazdę, myślałem, że się zesram za tą kierownicą :D na razie nie mogę ogarnąć podzielności uwagi, ale powiem szczerze - stresowałem się o wieeele bardziej, niż na maturze ;p

;O

ja egzamin mam 12 lipca pierwszy a zdaje w olsztynie, za kolkiiem czuje sie bardzo ale to bardzo dobrze bez stresu itp itd ;)

Napisane Jun 22, 2010, 12:56 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie było dość lajtowo. Mam prawko 2 lata- kat. B. Zdałem za pierwszym.
Nie śmigam furą obecnie, b studiuje w krakowie i średnio się to opłaca. W godzinach szczytu autobus vs. auto to podobny czas. lepiej zainwestować w rower.
A co do oblewania i pierdół. to, zawsze macie możliwość odwołania się od decyzji prawda? Jeśli macie inne zdanie. Następny egzamin zdajesz wtedy za darmo;) no i termin masz szybciej.

Napisane Jun 22, 2010, 1:09 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na świeżo się mogę pochwalić. Wczoraj zdałem egzamin bezbłędnie. Jak ktoś nie miał jeszcze egzaminu to niech nie mówi, że lajtowo, bo stres jest duży. Wsiąść do auta i jeździć to jest zupełnie co innego niż wsiąść do auta i zdać egzamin. Dodam, że do egzaminu miałem kilka podejść  ^^)

Napisane Jun 22, 2010, 2:10 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wreszcie mam pieniądze i kurs zaczynam jakoś w lipcu.

Co do jazdy, to jeżdżę jako tako, raczej nie uważam się za mistrza kierownicy, ale z drugiej strony, nie jestem całkiem zielony.

jamie, mam w sumie podobny problem. Często zapominam po prostu patrzeć w lusterka, bo skupiam się na drodze przede mną, a gdy już pamiętam, żeby w nie patrzeć, to zapominam o innych rzeczach, ostatnio przykładowo zamiast kierunku włączyłem wycieraczki, zupełnie nie wiem z jakiej racji. No, ale to wina tego, że stosunkowo mało jeżdżę, wyrobienie sobie pewnych nawyków jednak trwa.

Napisane Jun 22, 2010, 4:11 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Ja miałem pełne gacie na pierwszych jazdach jak mi instruktor oznajmił że jedziemy na miasto. Myślałem że weźmie mnie na jakieś boczne drogi żebym się oswoił z samochodem a ten mnie do centrum DG wziął, jeszcze o godzinie 14...na światłach modliłem się żeby było zielone, żebym nie musiał się zatrzymywać hehe.

Napisane Jun 22, 2010, 4:55 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
Ja miałem pełne gacie na pierwszych jazdach jak mi instruktor oznajmił że jedziemy na miasto. Myślałem że weźmie mnie na jakieś boczne drogi żebym się oswoił z samochodem a ten mnie do centrum DG wziął, jeszcze o godzinie 14...na światłach modliłem się żeby było zielone, żebym nie musiał się zatrzymywać hehe.

Haha, miałem to samo. Do końca życia nie zapomnę. ;)

Napisane Jun 22, 2010, 4:58 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja