Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Trucki Venture

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trucki Venture
dawidd64

dawidd64

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawidd64 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam proble z truckami tej firmy bo niewiem czy sa dobre i lekkie  Piszcie co wiecie na temat tych własnie trucków

Napisane Dec 3, 2005, 2:05 pm Ostatnio edytowane Nov 4, 2010, 11:14 pm przez Zyga
uchoglogow

uchoglogow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uchoglogow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam te traczki i powiem Ci, ze to,czy je kupic czy nie to sprawa indywidualna, pozniewaz jesli ktos lubi niska deske i srednia skręconą to beda idealne bo rzeczywiscie sa lekkie i fajnie sie przezentuja (ja osobiscie mam zółto-zielone ale jak wiadomo o kolor tu nie chodzi he he-kwestwia gustu).Jezeli natomiast lubisz wysoka deske i mocno rozkręconą to daruj sobie te traczki bo nie bedziesz z nich zadowolony bo jak juz wiesz sa niziutkie i MAJA KRÓTKIEGO KINGPINA.Naprawde.. mogliby go troszke dłuzszego dac.. także jak rozkrecisz optymalnie traka to deska jest skrętna ale jak ktos lubi jeszcze bardziej rozkręconą to lipa bo po prostu trak sie rozleci. Mam nadzieje ze mniej wiecej Ci rozjasnilem co i jak he he. Pozdo!

Napisane Dec 3, 2005, 2:34 pm
adiskatezaw

adiskatezaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adiskatezaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema jestem posiadaczem truckow Venture i są wypasione, lekkie wytrzymale " mala zdzierliwośc" i fajnei je mozna ustawic pod siebie Pozdro

Napisane Dec 3, 2005, 2:50 pm
uchoglogow

uchoglogow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uchoglogow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh.. adiskatezaw wiesz musze Ci powiedzieć ze w bład kolege wprowadzasz.. ja jezdze sporo lat mam doswiadczenie w sprawie dobierania sprzetu rowniez..NIE MOZESZ MU POWIEDZIEC ze sa "malo scieralne" bo to gówno prawda.. oczywiscie trucki sa zrobione z roznych stopow ale  ich scieralnosc nalezy od masy skatera i przede wszystkim od tego po czym sie grunduje!! wiadomo,ze bardziej traki sie zjada na marmurze nic na katowniku.. wiec napisales to zyt ogólnie.. a ustawic je można pod siebie jezeli ktos lubi srednio rozkrecona deske lub sztywna  - innej opcji nie ma bo jak juz wczesniej napisalem trucki Venture maja krótkie kingpiny wiec jak wolisz rozkrecone i NISKIE  to proponowalbym po tej cenie ttrucki Tensor a jesli lubisz rozkreconą deske i srednia wys. to napewno posłuża Ci jak nalelepiej chociażby Destructo.aha!!JEZELI JESTES FANEM ROZKRECONEJ DESKI I NISKICH TRUCKÓW TO PROPONUJE THUNDERY!! :) pozdro ALL Peace

Napisane Dec 3, 2005, 3:43 pm
c0dy

c0dy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to c0dy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam traczki venture i musze przyznać że przykro mnie zaskoczyly... po kilku miesiącach jazdy jeden blade (nie wiem czy dobrze napisałem, chodzi mi o tą podstawe) złamał sie przy backside flip z funboxa (ok 1.2m). to pewnie wadliwy traczek byl ale nie wiem napewno. dlatego raczej nie polecam.

Napisane Dec 3, 2005, 5:00 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uchoglogow 
"Heh.. adiskatezaw wiesz musze Ci powiedzieć ze w bład kolege wprowadzasz.. ja jezdze sporo lat mam doswiadczenie w sprawie dobierania sprzetu rowniez..NIE MOZESZ MU POWIEDZIEC ze sa "malo scieralne" bo to gówno prawda.. oczywiscie trucki sa zrobione z roznych stopow ale  ich scieralnosc nalezy od masy skatera i przede wszystkim od tego po czym sie grunduje!! wiadomo,ze bardziej traki sie zjada na marmurze nic na katowniku.. wiec napisales to zyt ogólnie.. a ustawic je można pod siebie jezeli ktos lubi srednio rozkrecona deske lub sztywna  - innej opcji nie ma bo jak juz wczesniej napisalem trucki Venture maja krótkie kingpiny wiec jak wolisz rozkrecone i NISKIE  to proponowalbym po tej cenie ttrucki Tensor a jesli lubisz rozkreconą deske i srednia wys. to napewno posłuża Ci jak nalelepiej chociażby Destructo.aha!!JEZELI JESTES FANEM ROZKRECONEJ DESKI I NISKICH TRUCKÓW TO PROPONUJE THUNDERY!!  pozdro ALL Peace" 

wszystko było by ok gdybyś nie polecał trucków destructo bo sie łamią każdemu kto je miał mowa oczywiscie o tych których znam mi tez pękł destructo więc najleprzymi truckami są thundery ja mam qpilem uzywane w prawie idealnym stanie i jezdze juz caly rok prawie i są zajefajne nic sie z nimi poważniejszego nie dzieje poza tym ze jak każde trucki trzeba co jakiś czas gwintować no i royale są niezłe ale ciężkie

Napisane Dec 3, 2005, 5:11 pm
dawidd64

dawidd64

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawidd64 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzięki za odpowiedzi .uchoglogow czyli jeśli lubie niskie trucki i skręcone(nie na maxa) to te mam brac tak ??

Napisane Dec 3, 2005, 10:36 pm
uchoglogow

uchoglogow

Member
Wyświetl posty

Tak :) Ja swoje mam już ponad pół roku smigalem w nich w Pradze na Stalinie i nawet specjalnie sie szybko nie zjeżdżają,a srubki jakos do tej pory tez mi sie nie przegwintowały wiec jak najbardziej polecam :) tymbardziej ze sam jezdze na niskich i srednio skreconych deskach i naprawde spisuja sie zajebiscie :) Pozdro

Napisane Dec 4, 2005, 12:29 am
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol
a to niby gumek mieciutkich nie mozna dokupic nie?  :rolleyes:

Napisane Dec 4, 2005, 8:52 am
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozak traki wsysaj nie gadaj czysta zajawa ziomek

Napisane Dec 10, 2005, 8:08 pm
tzrrr

tzrrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tzrrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebiste trucki i tyle...KOZAK ZAJAWA ZIOM!!!!!!!!!!!!!

Napisane Feb 4, 2006, 5:48 pm
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem wam że trucki venture wielu uważa za najlepsze na świecie. Sam na nich śmigam i nie mam zastrzeżeń, wolno się zdzierają co jest ich niewątpliwym plusem tylko ... jebneły mi dwie podkładki no ale to może wada produkcyjna tak wiec teraz mam trucki destructo/venture ... ;)

Napisane Feb 4, 2006, 7:29 pm
Floow

Floow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Floow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem je i po 4 miechach jazdy tak pękły, że już się nieda nic zrobić, żeby na nich jeździć,
a co lepsze kumplowi poszły idealnie tak samo :/
Chociarz źle się nie jeździło...

Napisane Feb 5, 2006, 10:00 am Ostatnio edytowane Feb 5, 2006, 10:00 am przez Floow
Banan002

Banan002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Banan002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam wenture wypasy sa ale je kup jak chcesz jezdzic na skreconych trakach bo maja super gumki  :rolleyes:

Napisane Feb 5, 2006, 10:07 am
Kulaksk8

Kulaksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kulaksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie dosć ze sa dobre to jeszce sie ma jakiąś dziwna zajawe jak sie na nich smiga.niedawno kupiłem.polecam

Napisane Feb 5, 2006, 4:09 pm
phantom666

phantom666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phantom666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na truckach VENTURE dobrze sie robi 50-50, serio lepiej !

Pozdro !!!

Napisane Feb 5, 2006, 6:41 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupuj i nie patrz na innych : ]

Napisane Feb 18, 2006, 9:52 pm
Skate_Piotrek

Skate_Piotrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate_Piotrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ventury sa swietnie mam je od niedawna wiec za dużo nie moge o nich napisac,  ale narazie trzymają sie bardzo dobrze. wiec ci je polecam :)

Napisane Feb 19, 2006, 12:28 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Venture - miałem bardzo duzo trucków.... min. Tensory ROyale, Thundery... a teraz smigam na Venturach... wiadomo jakie będą moje przyszłe trucki... VENTURE!!! to są (według mnie) najlepsze trucki... ale niezgodze sie do tego ze sie mało ździerają...  (no ale niebierzcie ze mnie przykładu bo ja grinduje prawie cały czas... bo to lubie) ale naprawde TRUCKI ZAJAWA MAX.. bieraj poki sa.

Napisane Feb 19, 2006, 1:56 pm
kuba450

kuba450

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba450 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TRUCKI VENCZER SĄ NAPRAWDĘ ZAJEBISTE WSZYSCY KTÓRZY NA NICH JEŻDZĄ POLECAJĄ MI JE  ;) ;) ;)

Napisane Mar 7, 2006, 5:10 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja