Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Jak się nazywa ten trick, bo ...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak się nazywa ten trick, bo nie wiem?, Kliknij a poznasz jego opis
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem jak się nazywa ten trick, ale widziałem go na paru filmach.
Jon Allie w ZERO new blood
Bam Margera w CKY 1
I jakiś gość w DVS SKATE MORE

1.Łapiesz deskę za nose i biegniesz w stronę rurki
2.Skaczesz na rurkę i nakładasz deskę pod nogi
3.Slide'ujesz na boardslidzie i schodzisz

Jak znacie nazwę tego tricku to piszcie.

Napisane Dec 4, 2005, 9:45 pm
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To się chyba nie nazywa po prostu wymysł skejterów:)

Napisane Dec 4, 2005, 10:24 pm
soseen

soseen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soseen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to po prostu boardslide tyle, ze ze smiesznym wejsciem

Napisane Dec 4, 2005, 11:34 pm
orange123

orange123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orange123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W takm razie to bedzie sie nazywalo no comply nosgab hand cave  boardslide!

*Napisane Dec 5, 2005, 7:07 am
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mhm,ale cavemana robi sie chyba tak,że deske trzymasz za nose i tail i wskakujesz na nią :confused:a jeżeli tylko za nose trzyma i sie rozpedza wrzucąjąc sobie deske pod nogi to chyba gdzieś słyszałem że to gonzalez sie nazywa,ale nie wiem  :(

Napisane Dec 5, 2005, 7:08 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No caveman bordslide jak ktoś grał w THUG2 to wie;)

Napisane Dec 5, 2005, 8:02 am Ostatnio edytowane Dec 5, 2005, 8:04 am przez Gaski
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CAVEMAN To BOARDSLIDE i nie ma gadania temat  moze byc zamknięty przez adminów chyba co nie?:PP

Napisane Dec 5, 2005, 8:07 am
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam się z innymmi. Ten trik jakiego nazwy nie znasz to cavemen boardslide. Cavemen to każdy rodzaj skoków na deskę wrzuconą pod nogi w powietrzu. Mama nadzieję, że wiesz już o co chodzi. :)

Napisane Dec 5, 2005, 7:20 pm
doktor-man

doktor-man

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to doktor-man zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BU!!!
Źle :D
Przy caveman deskę trzyma się jak do indy, a jak trzymasz za nose to jest boom drop (Mike V style) czy jakoś tak. Teraz wam gupio :P
EDIT: Sorry, to było bomb drop:P
http://www.skateboard-city.com/Bomb-Drops.php

*Napisane Dec 6, 2005, 11:29 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2005, 11:30 pm przez doktor-man
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja