Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Telefony

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Telefony, jakie polecacie itp
bober987

bober987

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bober987 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

edit by Adi21:

Jako ze zalozyciel tematu przestal sie odzywac, a z tematu zrobil sie mega offtop, zmieniam go po prostu na
dyskusje o telefonach.

Napisane Jul 19, 2010, 6:42 pm Ostatnio edytowane Jul 22, 2010, 1:56 pm przez Adi21
matrekus

matrekus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matrekus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Żaden. Tylko NOKIA!

edit://

jeśli smartphone nokii to e61 (jeśli chcesz z aparatem e61i)

Napisane Jul 19, 2010, 7:00 pm Ostatnio edytowane Jul 19, 2010, 7:02 pm przez matrekus
Przemo13

Przemo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolega ma racje. Mocno zawiodłem się na Sony Ericssonach, przerzuciłem się na Nokie i nie żałuję. Reszty w ogóle nie komentuje, bierz Nokie chłopie nie zastanawiaj się.

Napisane Jul 19, 2010, 9:15 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A nie wolisz kasy zamiast telefonu xd hehe :P

Ale tak na serio, to z tych które podałeś to ja bym żadnego nie brał. Jak dla mnie soniako-eriksonki nawet fajne, ale ten model który pokazałeś jest o tyłek rozbić.  Ja wiele telefonów miałem i najlepsze jakie posiadałem to k800i i teraz mam nokie n52, to są dwa które mogę polecić :)

Napisane Jul 19, 2010, 9:48 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matrekus powiedział(a):
Żaden. Tylko NOKIA!

i trzymaj się tego

Napisane Jul 19, 2010, 9:56 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):
matrekus powiedział(a):
Żaden. Tylko NOKIA!

i trzymaj się tego

rowniez podbijam, mialem wiele telefonow i na Nokii sie zawiodlem tylko raz, przy modelu 8800.

Napisane Jul 19, 2010, 10:38 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nokia? 5300 to najwieksze gówno jakie wyprodukowano. 6310i, 3310 to byly komóry!
Smartfony samsunga dają radę, chyba ze ktos z Was mial z nimi przykre doświadczenia? Moja dziewczyna ma, kolega ma, koleżanka - wsyscy chwalą bateria trzyma ok4 dni w Avilli, sa okej

Napisane Jul 19, 2010, 10:51 pm
skejtowa

skejtowa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejtowa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój brat ma Lg cookie i jest całkiem niezły.
Ale ja też jestem jak najbardziej za Nokią- fakt, trochę drogie, ale warte swojej ceny.
Mam teraz LG KS360. Kupiłam jakoś w grudniu 2009, już raz był w naprawie, wrócił jakiś tydzień temu i chodził dobrze przez jakieś 2-3 dni. Zaraz chyba znowu powiozę a dlatego, że sam się wyłącza :).
Ogólnie to mam pecha do urządzeń elektrycznych, rozpieprzyłam już z 7 mp3'jek i Lg to mój 6 telefon :P

Napisane Jul 19, 2010, 11:40 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co Wy się tak ślepo Nokii trzymacie?
Miałem styczność z telefonami zarówno Nokii jak i SE, i szczerze powiem, że Nokie nie przypadły mi zbytnio do gustu, za to SE jak najbardziej - posiadam P1i od około 2 lat i podziwiam go ponieważ przeżył naprawdę wiele, zero jakichkolwiek problemów, ma wszystko czego mi potrzeba, i dużo więcej  ;)

P.S Samsungi, Alcatele, Sagemy, Motorolle, LG - na takowe bym się nie skusił nawet gdyby śniadanie do łóżka przynosiły.

Napisane Jul 20, 2010, 1:20 am Ostatnio edytowane Jul 20, 2010, 1:24 am przez Darecko
matrekus

matrekus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matrekus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w moim e61 bateria trzyma ok. 1,5 tyg. jak go w ogóle nie używam (tylko sms i telefony), a jak non stop gram i słucham muzyki (codziennie) to trzyma ok. 6dni

Napisane Jul 20, 2010, 4:43 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile ludzi tyle opinii... ja natomiast jestem zwolennikiem SAMSUNG'A , miałem chyba ze 4 modele i na żaden nie narzekałem (tylko na Avile, ale tydzien ja miałem więc się nie liczy;P), teraz mam nokie i bateria przy takim samym użytkowaniu trzyma mi 3-4 dni, gdzie w Sam, było to coś koło 8-9dni.

Ale cała reszta mojej rodziny zawsze miała Nokie i nie narzekają

@up ; Avila to najgorszy telefon jaki istnieje, wolałbym nawet telefon BOSCH'a zamiast tego. ;)

Napisane Jul 20, 2010, 6:41 pm
dziwka

dziwka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziwka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulfly powiedział(a):
Nokia? 5300 to najwieksze gówno jakie wyprodukowano. 6310i, 3310 to byly komóry!
Smartfony samsunga dają radę, chyba ze ktos z Was mial z nimi przykre doświadczenia? Moja dziewczyna ma, kolega ma, koleżanka - wsyscy chwalą bateria trzyma ok4 dni w Avilli, sa okej

Ja mam teraz 5140i- do zadań specjalnych ;)
6310i też mam- naprawdę telefon super, tylko jak ktoś musi mieć taki bajer typu kolorowy wyświetlacz to odpada ;)
Powiedz ile kasy chcesz przeznaczyć, będzie prościej, no i przede wszystkim czego wymagasz...

Napisane Jul 20, 2010, 8:51 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
matrekus powiedział(a):
Żaden. Tylko NOKIA!

i trzymaj się tego

rowniez podbijam, mialem wiele telefonow i na Nokii sie zawiodlem tylko raz, przy modelu 8800.

Yo, a co w niej nie teges?

Napisane Jul 20, 2010, 9:08 pm
jgavron

jgavron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jgavron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Quba007 powiedział(a):
Iphone 3G <3

iPhone 3GS <3

Napisane Jul 20, 2010, 11:21 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
matrekus powiedział(a):
Żaden. Tylko NOKIA!

i trzymaj się tego

Yo, a co w niej nie teges?

kompletnie popsul sie w niej 'system operacyjny', po prostu jej odbijalo. w serwisie nawet po naprawie problem pojawial sie od razu. caly czas sie zawieszala, dostalem 2 baterie i kazda trzymala po 2 godziny. ale musialem pewnie trafic na jakas wypaczoną :thinking:

teraz mam n97, polecam! :)

Napisane Jul 21, 2010, 12:21 am Ostatnio edytowane Jul 21, 2010, 12:21 am przez Adi21
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
matrekus powiedział(a):
Żaden. Tylko NOKIA!

i trzymaj się tego

Plus

Napisane Jul 21, 2010, 12:50 am
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jgavron powiedział(a):
Quba007 powiedział(a):
Iphone 3G <3

iPhone 3GS <3

iPhone 4 <3

Napisane Jul 21, 2010, 8:22 am
Przemo13

Przemo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie wydawanie 5k na telefon jest co najmniej nienormalne...

Napisane Jul 21, 2010, 10:31 am
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Timonek powiedział(a):
jgavron powiedział(a):
Quba007 powiedział(a):
Iphone 3G <3

iPhone 3GS <3

iPhone 4 <3

HTC HD2 lepsze od iphone

Napisane Jul 21, 2010, 10:57 am
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

większość będzie pisać że iphony są najlepsze ale ja mam htc hd2 i wiem że jest lepszy

Napisane Jul 21, 2010, 11:34 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja