Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Ferie z deseczką :)

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ferie z deseczką :)
SyLwEx

SyLwEx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SyLwEx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie jeździcie albo jedziecie w tym roku na snowbordzik??
Na obozik? Czy sami? Jak na obozik to na jaki, w sęsie z jakim klubem albo czymś takim...  a jak sami to gdzie??

*Napisane Dec 5, 2005, 2:41 pm
alibi

alibi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alibi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w te ferie odkrylem z kumplem nowa góre zrobiliśmy tam małego reila i skocznie niedługo na galeri ukarzą sie foty  zapraszam :)

*Napisane Jan 31, 2006, 5:56 pm
Agatka_M_

Agatka_M_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Agatka_M_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bylam z rodzicami przez ferie w szklarskiej, teraz jade z klasa na weekend tam rowniez, nie jezdze jescze super wiec tam mi na razie wystarczy ;]

Napisane Feb 4, 2006, 9:04 pm
Sempik

Sempik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sempik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko... ja szczerze mówiąc chyba nigdzie nie pojadę a jak juz to na Słowacje bo u nas w tym roQ stok wybudowali i jest cyrQ :P:P pOzdrO! B) B)

*Napisane Feb 8, 2006, 9:13 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Włochy Cortina d`Ampezzo Kronplatz i Alta Pusteria czyli krótko mowiąc Tyrol włoski. PoZdRo

Napisane Mar 12, 2006, 8:00 pm
Wito93

Wito93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wito93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na pewno w ferei z deseczką, ale jestem bardzo poczatkujacy wiec male stoki w Karpaczu  :P :P :P

Napisane May 3, 2006, 8:23 pm
wojtek57

wojtek57

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtek57 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na feriach byłem w hintertux'er :) naprawde jeden z lepszych snowpark'ów na jakich jezdziłem :)

Napisane Jun 4, 2006, 4:48 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba poczatkiem lipca wpadne do kuzynow w solden wraz z ekipa moich znajomkow co instruktorami bo oni bede wtedy na jakims obozie heh;p'

Napisane Jun 10, 2006, 4:04 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba poczatkiem lipca wpadne do kuzynow w solden wraz z ekipa moich znajomkow co instruktorami bo oni bede wtedy na jakims obozie heh;p'

Napisane Jun 10, 2006, 4:09 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeździłem w Krynicy i tam było zajebiscie za rok pewnie wybiore się jeszcze gdzieś:D

Napisane Jun 19, 2006, 5:44 pm
Ves

Ves

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ves zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Włochy Cortina d`Ampezzo Kronplatz i Alta Pusteria czyli krótko mowiąc Tyrol włoski. PoZdRo
Moze sie spotkamy ;P tez jade akuratnie na Kronplatz ;)

Napisane Sep 13, 2006, 10:24 pm
zieleCS

zieleCS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zieleCS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja do Pepiczkow jade :D Zuberec :) z biura turystycznego a jakiego to nie wiem bo mi zgredy zalatwiaja :) Ale stoki sa 4 i takie zajebiste , w lasach pomiedzy stokami sie zajebiscie na freeride jezdzi :) a pod stokiem usypana jest taka jakby "Osla laczka" i ta jest zrobiony snowpark :)

Napisane Dec 6, 2006, 8:34 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slowacja - Chopok i zapewne Strbskie pleso - ale jak strbskie to max 1 dzien :P

Napisane Dec 7, 2006, 2:04 pm
oxi

oxi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oxi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie wlasnie zastanawiałam... moze do Czech... i sie chciałabym z kolezankami wybrac... czy wyjdzie- nie wiem...

Napisane Dec 9, 2006, 7:35 pm
Drakx

Drakx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drakx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja do Włoch w Dolomity na dwa tygodniowe obozy.

Napisane Dec 9, 2006, 7:42 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miejscoweczki w Białym np. Hetmańska (tunel) wszedzie gdzie sie da jezdzic bedziem proc "_" dany rade !! z ziomami bede jezdzic :)

Napisane Dec 9, 2006, 7:43 pm
Seeth

Seeth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seeth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w zime to tylko snowboard, a jak lato to naturalnie deseczka...

Napisane Dec 9, 2006, 7:47 pm
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z rodzinką!! mama i tata wszystko zafunduja!!

Napisane Dec 9, 2006, 7:48 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja